Geçmiş olsun arkadaşlar ! nasıl geçti sınavlar...

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
ares-@
Doktor

Re: Geçmiş olsun arkadaşlar ! nasıl geçti sınavlar...

Mesaj gönderen ares-@ » 18 May 2009, 16:20

arkadaşlar ben sınava girdim ve mat 5 te bana verilen kitapta fonksiyonlar vardı ama sınavdaki mat beşte bana olasılık ve toplama simgeleri diye bi kopnu cıktı mat 6 da da turevlerdi bendeki kitabın konusu ama sınavda hayatım da hiç gormediğim bi konu çıktı ordaki hocalara sordum onlardaq bilmiyoruz dedi napıyo bunlar anlanadım başına böyle bişi gelen var mı cok üzgünümmmm :?

Adı : EMİNE ESRA Soyadı : YARDIMLI
Okul / Alan - Bölüm : AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / TÜRKÇE MATEMATİK
Öğrencilik Durumu :MEZUN

Diploma Notu : 81,41
Mezuniyet Donemi : 2009-2 Diploma Tarihi : 17.05.2010[img][/img]

Kullanıcı avatarı
asit
Doktor

Mesaj gönderen asit » 18 May 2009, 18:50

ordakı hocaların yapabıleceklerı hıc bırsey yok sınavda hemen onumdekı cocukta aynı seyı sıkayet ettı hocayı cagırdı ve hocaya kıtapta boyle bır konu yok dedı hoca benım yapabılecegım bırsey yok dedı :D

Şah Kaya
Çırak

Mesaj gönderen Şah Kaya » 18 May 2009, 21:22

17 dersten girdim sadece mantık'(2)tan kaldım eminim çok kazık sorular vardı :| 126 Puan oldu son puanlar..

Kullanıcı avatarı
asit
Doktor

Mesaj gönderen asit » 18 May 2009, 22:53

bende buyuk ıhtımal mantık 2 den kaldım gercekten zordu :(

Kullanıcı avatarı
intrepid25
Doçent

Mesaj gönderen intrepid25 » 18 May 2009, 23:01

Ben işaretlediğim soruların hepsini aklımda tuttum, her oturum arası ev yakın olduğu için baktım cevaplarına duruma göre hasarsız geçti sınav :D

Kullanıcı avatarı
asit
Doktor

Mesaj gönderen asit » 18 May 2009, 23:03

cogu kısı kagıda yazmıs şıkları keske bende oyle yapsaydım her nekadar baksada ınsan kuskuda kalıyor bende bırdahakıne yazıcam kagıda sıkları cevap anahtarları verıldıgınde bakarım 1 ay beklemek zor oluyor:)

Mlk
Acemi

Mesaj gönderen Mlk » 24 May 2009, 20:18

ares-@ yazdı:arkadaşlar ben sınava girdim ve mat 5 te bana verilen kitapta fonksiyonlar vardı ama sınavdaki mat beşte bana olasılık ve toplama simgeleri diye bi kopnu cıktı mat 6 da da turevlerdi bendeki kitabın konusu ama sınavda hayatım da hiç gormediğim bi konu çıktı ordaki hocalara sordum onlardaq bilmiyoruz dedi napıyo bunlar anlanadım başına böyle bişi gelen var mı cok üzgünümmmm :?
arkadasım aynennnnn ay kafayı yiyeceğim yaa benm 3 mat'ım vardı ve hepsi berbattı !
seçtiğim mat 4 tamamen alakasız ve hiç görmediğim konulardandı .Ömrümde ilk defa hiçbir şey bilmeden çözdüm testi.
mat 5'tekileri de bilmiyordum!! Bana sormaları gereken fonksiyon konusunu mat 1 baslıgı altında sormuşlar!!Şimdi kim sorumlu tutulacak bundan ,tamamen rastgele işaretlediğim şıklardan 20'de 9'u nasıl yapabilirim..? :cry: Lütfen birşeyler yapalım hakkımızı arayalım..Mail atalım ,dilekçe yazalım ,matematiğin 1 tanesi 4 kredi yaa güme mi gidecek :S
''Eğer bir işi bir kişi yapabiliyorsa,onu herkes yapabilir!''

Kullanıcı avatarı
deerrryyaaa
Uzman Doktor

Mesaj gönderen deerrryyaaa » 24 May 2009, 21:05

cümleten geçmiş olsun arkadaşlar benimde iyi geçti çok umutluyum kesin 38 krediyi aldım bi tek biyoloji-2'den emin değilim gerisi harika geçti (inkılap-2 mat-1 türk edb-4-5-6 dil ve anlt-5-6 felsefe-2 kimya-1 ingilizce-3 coğrafya 3-4)
nihayet mezun :) diploma puanı:74,25

mavi_buketler
Asistan

Mesaj gönderen mavi_buketler » 24 May 2009, 21:15

Mlk yazdı:
ares-@ yazdı:arkadaşlar ben sınava girdim ve mat 5 te bana verilen kitapta fonksiyonlar vardı ama sınavdaki mat beşte bana olasılık ve toplama simgeleri diye bi kopnu cıktı mat 6 da da turevlerdi bendeki kitabın konusu ama sınavda hayatım da hiç gormediğim bi konu çıktı ordaki hocalara sordum onlardaq bilmiyoruz dedi napıyo bunlar anlanadım başına böyle bişi gelen var mı cok üzgünümmmm :?
arkadasım aynennnnn ay kafayı yiyeceğim yaa benm 3 mat'ım vardı ve hepsi berbattı !
seçtiğim mat 4 tamamen alakasız ve hiç görmediğim konulardandı .Ömrümde ilk defa hiçbir şey bilmeden çözdüm testi.
mat 5'tekileri de bilmiyordum!! Bana sormaları gereken fonksiyon konusunu mat 1 baslıgı altında sormuşlar!!Şimdi kim sorumlu tutulacak bundan ,tamamen rastgele işaretlediğim şıklardan 20'de 9'u nasıl yapabilirim..? :cry: Lütfen birşeyler yapalım hakkımızı arayalım..Mail atalım ,dilekçe yazalım ,matematiğin 1 tanesi 4 kredi yaa güme mi gidecek :S
Bu konuda söyliyecekleri netteki kitapları karşılaştırsaydınız orda duyuru yaptık diyecekler.
Benimde farklı bir sorunum olmuştu seçtiğim dersten sınav sorusu yoktu hemde elimde çıktı vardı kanıtlamama rağmen ben hatalı oldum şaka gibi her dilekçenin cevabı aynıydı yapabileceğimiz birşey yok ders seçerken dikkatli olun bilmediğiniz konularda yardım butonunu tuşlayın verdikleri cevap.

Birlik olup birşeyler yapmadıkça bireysel çabalar bir noktada yetersiz kalıyor.

Kullanıcı avatarı
ares-@
Doktor

Mesaj gönderen ares-@ » 24 May 2009, 23:41

gıcıklık yaratmada üstlerine yok yani ankarayı aradım kadın çıktı ve sinirlendim o da tersledi tel yüzüme kapadı hakkımızı nası ararız bilmiyom haklı da olsak haksız duruma düşüyoz ve bu kitapları annem halk eğitimde ki memura seçtirmiş onlar da hiç bişi bilmio bütün gün ekmek elden su gölden yaşıyolare valla napçaz bilmiom bilen varsa yol göstersin ben şaşırdım yani ne yana gitsem bi hataları çıkıyo :!: :roll:

mavi_buketler
Asistan

Mesaj gönderen mavi_buketler » 24 May 2009, 23:52

ares-@ yazdı:gıcıklık yaratmada üstlerine yok yani ankarayı aradım kadın çıktı ve sinirlendim o da tersledi tel yüzüme kapadı hakkımızı nası ararız bilmiyom haklı da olsak haksız duruma düşüyoz ve bu kitapları annem halk eğitimde ki memura seçtirmiş onlar da hiç bişi bilmio bütün gün ekmek elden su gölden yaşıyolare valla napçaz bilmiom bilen varsa yol göstersin ben şaşırdım yani ne yana gitsem bi hataları çıkıyo :!: :roll:
Ders seçimi yapıp kitaplarını aldıktan sonra kesinlikle netten kitapların konularını karşılaştır.
Eğer kitapların olduğu bölümde seçtiğin kitaplar yoksa çağrı merkezini ara ayrıca kitap dağıtım merkezide ara numarası 497 40 94 konuları öğren sonra çalış.
Halkeğitimdeki görevlilere gelince ne derlerse Ank. danda onaylatmadıkça inanma birşey bilmiyorlar inanın ordakiler.
Her konuda Ank.yı ara ordakilere sor gerekirse bütün telefonları ara.
Şu numarayıda not et genel müd. yrd. baktın kimse tatmin edici cevap vermiyor burayı ara.
0312 212 19 98

Kullanıcı avatarı
ares-@
Doktor

Mesaj gönderen ares-@ » 25 May 2009, 00:03

saol yardımların için inan çok işime yarıyacak offf ya keşke 30 kredi alabilseydim son bi sınavım kalıyodu ne yani şimdi 2 sınav oldu gerçi annem de babamda kocamda boşver yaşın daha 17 ve sen çok azimlisin yaparsın dio ama işlte insan bikez hüsrana uğrayınca ikinciye korkuyo :? :(

mavi_buketler
Asistan

Mesaj gönderen mavi_buketler » 25 May 2009, 00:15

ares-@ yazdı:saol yardımların için inan çok işime yarıyacak offf ya keşke 30 kredi alabilseydim son bi sınavım kalıyodu ne yani şimdi 2 sınav oldu gerçi annem de babamda kocamda boşver yaşın daha 17 ve sen çok azimlisin yaparsın dio ama işlte insan bikez hüsrana uğrayınca ikinciye korkuyo :? :(
Bence artık olan oldu bundan sonra en azından ne yapmanız gerekiyor biliyorsuz tek amacınız 2 sınavda kalması için uğraşın.
Geçmişe takılmak sizin sadece motivasyonunuzu düşürür.
Çok olumsuzluk var biliyorum ama üstelerseniz olur bende çok artık yeter bırakıyorum dedim ama hayellerimi düşünüce son gayretle hep çalıştım.
Umutlu olun ve peşini bırakmayın sürekli takip halinde olmak size çok şey kazandıracaktır.

Kullanıcı avatarı
ares-@
Doktor

Mesaj gönderen ares-@ » 25 May 2009, 00:24

aynen katılıyorum hakkatten kocam gibi konuştun hakkatten de konuşmaların içimi rahatlattı saol :wink:

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 26 May 2009, 12:29

Arkadaşlar matematik 4£ten girdim sorular kitaptakilerden çıkmadı diyorsunuz zaten açık lise int. sitesinde açıklamışlar örneğin mat 4 dersini seçtiyseniz mat. 3 kitabının bilmem hangi ünitesine çalışın diye yani kitabın dışında yazan 3-4-5 gibi rakamlar geçerli değil.
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön