MUAF DERSLERİM :s

Her Konuda Tartışabilirsiniz
fenerim_benim

MUAF DERSLERİM :s

Mesaj gönderen fenerim_benim » 28 Haz 2009, 09:14

YA ABİLERİM ARKADAŞLARIM BENİM 5 TANE MUAF DERSİM VARMIŞ DÜN GÖRDÜN SINAV SONUCLARINA BAKINCA BN O DERSLERİ İLK SINAV DA KALMIŞTIM AMA 2.SINAVDA ALMAYIM DEDİM VE MUAF OLMUŞ MUAF NEDİR VE NEDEN OLMUŞTUR

Kullanıcı avatarı
£sroock
Asistan

Re: MUAF DERSLERİM :s

Mesaj gönderen £sroock » 28 Haz 2009, 09:33

hımm.. slm arkadaşım sen o dersleri 3 kere secıp sınava gırmıs ve geçememişsen muaf olursun ancak 3 kere sectın mı iyi düşün başka türkü muaf olamazsın
KaraLamaya çaLışanı siLeriMmm..! ;)

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 28 Haz 2009, 10:27

Aslında eğer örgün okuldan tasdiknameyle geldiysen bazı dersler 2 hatta 1 kere bile girersen muaf olursun çünkü örgün okulda bazı dersleri görüp geçtiğinde o dersler sana açık lisede kredi olarak yazıldığı gibi kaldığın derslerde yazılıyor ve o dersler bu sayede muaf olman için 3 dönem şartının 1 veya daha fazlasını oradan karşılıyor..
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

fenerim_benim

Mesaj gönderen fenerim_benim » 28 Haz 2009, 11:56

yani böle bitermi bu lise yaaawww :S =)

Kullanıcı avatarı
Son Osmanlı
Çırak

Mesaj gönderen Son Osmanlı » 28 Haz 2009, 15:52

Aynı şey benim başıma geldi ben bir kere girdim 4 tane dersim muaf oldu :D Çünkü daha önce okulda sorumluluk sınavlarına girdiğim için burda girdiğim sınav ile birlikte 3 kere sınava girmiş oldum ;)
Devlet-i Ebed Müddet دولت عالیه عثمانیه

Bastığın Yerler OSMANLI Toprağıdır ! !

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön