1.Ek sınavla mezun olanların Diploma işlemleri

Her Konuda Tartışabilirsiniz
tolga_tolga
Doktor

Re: 1.Ek sınavla mezun olanların Diploma işlemleri

Mesaj gönderen tolga_tolga » 01 Eyl 2009, 11:27

bakalım bekleyip görücez :) ee diplomayı nezaman almaya gidiyorsun hadi alda bi kutlama yapalım hehe

"Ey Türk Gençliği! Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir"

Fays
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Fays » 01 Eyl 2009, 11:32

tolga_tolga yazdı:bakalım bekleyip görücez :) ee diplomayı nezaman almaya gidiyorsun hadi alda bi kutlama yapalım hehe
:) yarın giderim artık erken kalkar giderim bugün harcı yatırırım. sen yatırmış mıydın ? sadece AÖL diploma harcı diyorum değil mi ?

tolga_tolga
Doktor

Mesaj gönderen tolga_tolga » 01 Eyl 2009, 11:39

Fays yazdı:
tolga_tolga yazdı:bakalım bekleyip görücez :) ee diplomayı nezaman almaya gidiyorsun hadi alda bi kutlama yapalım hehe
:) yarın giderim artık erken kalkar giderim bugün harcı yatırırım. sen yatırmış mıydın ? sadece AÖL diploma harcı diyorum değil mi ?
yok bende bugün gidip yatırıcam aöl diploma harç bedeli die yatırıcam
"Ey Türk Gençliği! Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir"

tolga_tolga
Doktor

Mesaj gönderen tolga_tolga » 01 Eyl 2009, 13:47

Diplomanız bağlı bulunduğunuz ildeki Merkez Halk Eğitim Merkezi'ne gönderildi.Ulaşıp ulaşmadığı konusunda bağlı bulunduğunuz ildeki Merkez Halk Eğitim Merkezi ile irtibata geçiniz.

yok böyle birşey yaa arıyorum telefondaki memur gelmedi diyor diyorumki ama ankara böyle diyor yani gelmiş gözüküyor diyorum çok biliyorsanız kendiniz bakın diyor halaa bana

HALK EĞİTİM MERKEZİNDEKİ GÖREVLİLER SİZDEN HERŞEYİ DAHA ÇOK BİLDİĞİME EMİNİM SİZ BAĞLANDIĞINIZ SERVERLARIN
KONTROL PANELİNE ERİŞİYORKEN BİZ O KULLANDIĞINIZ SERVERLARIN VPN SQL AYARLARINI YAPIYORDUK...

kURTULDUM ELİNİZDEN ÇOK ŞÜKÜR..

Fays
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Fays » 01 Eyl 2009, 14:00

tolga_tolga yazdı:Diplomanız bağlı bulunduğunuz ildeki Merkez Halk Eğitim Merkezi'ne gönderildi.Ulaşıp ulaşmadığı konusunda bağlı bulunduğunuz ildeki Merkez Halk Eğitim Merkezi ile irtibata geçiniz.

yok böyle birşey yaa arıyorum telefondaki memur gelmedi diyor diyorumki ama ankara böyle diyor yani gelmiş gözüküyor diyorum çok biliyorsanız kendiniz bakın diyor halaa bana

HALK EĞİTİM MERKEZİNDEKİ GÖREVLİLER SİZDEN HERŞEYİ DAHA ÇOK BİLDİĞİME EMİNİM SİZ BAĞLANDIĞINIZ SERVERLARIN
KONTROL PANELİNE ERİŞİYORKEN BİZ O KULLANDIĞINIZ SERVERLARIN VPN SQL AYARLARINI YAPIYORDUK...

kURTULDUM ELİNİZDEN ÇOK ŞÜKÜR..
Böylece AÖL sana son gıcıklığını yapmış :) aldın mı diplomayı ?

tolga_tolga
Doktor

Mesaj gönderen tolga_tolga » 01 Eyl 2009, 14:03

yok dostum gitmedim gelmedi diolar zaten bitane telefon sürekli açık hep meşgul yarın direk artık parayı yatırıp oraya gidicem

tolga_tolga
Doktor

Mesaj gönderen tolga_tolga » 01 Eyl 2009, 15:58

08-09 Ağustos 2009 tarihinde yapılan ek sınav sonrasında mezun olan ve basımı yapılan mezun öğrencilerimizin diplomaları 01 Eylül 2009 tarihi itibariyle koordinatör Halk Eğitimi Merkezlerine gönderilmiştir.

Kullanıcı avatarı
Profesor_
Asistan

Mesaj gönderen Profesor_ » 01 Eyl 2009, 21:29

bizimkiler eylül sonu gelir şükür
Önemli olan; senin ne kadar iyi anlattığın değil,
ne kadar anlaşıldığındır..

Fays
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Fays » 02 Eyl 2009, 15:23

Açıköğretim kurumu ve Halk Eğitimdekiler kadar şerefsiz insan görmedim ben hayatımda. diplomalar il merkezlerine yollandı alabilirsiniz diyorlar,45-50 KM yol tepip gidiyorsun daha gelmedi diyorlar. üstüne ukala memurdan azar yiyorsun.mezun oldum kurtuldum diye sevinirken son aşağılıklarını yaptılar gene.

sedaseda
Çırak

Mesaj gönderen sedaseda » 02 Eyl 2009, 16:13

bende gıttım alamadım daha gelmedı dıyorlar ne bıçım sey bu ya anlamadım :x :x :x

Fays
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Fays » 02 Eyl 2009, 16:23

An itibariyle çağrı merkezine son mailimi atmış bulunuyorum. bundan sonrası da umrumda değil zaten.

Attığım Mail;

8-9 Ağustos tarihinde yapılan 1. Ek sınav ile mezun olmuştum. 01 eylül itibariyle diplomaların illere gönderildiği duyurusu yapıldı. 'mezuniyet işlemleri' kısmında da diplomamın 31 ağustosta gönderildiği belirtilmişti. ben de bugün(02 eylül) diplomamı almak için bankaya harç parası yatırıp oturduğum ilçeden, il merkezindeki halk eğitime doğru hareket ettim. ancak il halk eğitim merkezine gittiğimde orada bana diplomaların daha gelmediği söylendi,üstüne bir de azar işittim. aynı zamanda boşu boşuna 45 gidiş 45 geliş olmak üzere 90 Kilometre yol gittim.

Mezun olmuş öğrenciniz olarak, Açıköğretim Lisesi sisteminin yenilenmesi ve düzenlemesi gerektiğini düşünüyorum. ilk olarak Açıköğretim Lisesi işlerinin Halk eğitimlerden alınması gerektiğini düşünüyorum. gerek kendi deneyimlerim gerekse bir çok kişiden duyduğum şekliyle,Halk Eğitimdeki memurlar sorunları çözmek yerine sorunları büyütüyorlar,öğrenciler yanlış bilgilendiriliyor,çoğu zaman gereksiz yere azar yiyorlar. artık herşeyden önce 1 Milyona yakın öğrencisi olan Açıköğretim Lisesinin her ilde halk eğitimden bağımsız olarak büro ve irtibat merkezlerinin açılması gerek.

Son olarak; Diplomalar tam olarak ne zaman il halk eğitim merkezlerine gelir ? bir daha boş yere gidip gelmek istemiyorum.

İyi çalışmalar

Fays
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Fays » 04 Eyl 2009, 11:10

An itibariyle Diplomamı alıp gelmiş bulunuyorum. artık AÖL ile hiçbir organik bağım kalmadı :) AÖL defteri de böylece kapanmış oldu.. ben de bir oh çektim.

gecegündüz08
Acemi

Mesaj gönderen gecegündüz08 » 04 Eyl 2009, 12:42

tekrar tebrikler fays kardeşim

Fays
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Fays » 04 Eyl 2009, 14:46

gecegündüz08 yazdı:tekrar tebrikler fays kardeşim
Teşekkürler gecegündüz08,sanırım sen de mezun olmuştun. ben de seni tebrik ediyorum. darısı diğer arkadaşların başına diyelim..

gecegündüz08
Acemi

Mesaj gönderen gecegündüz08 » 04 Eyl 2009, 18:32

Fays yazdı:
gecegündüz08 yazdı:tekrar tebrikler fays kardeşim
Teşekkürler gecegündüz08,sanırım sen de mezun olmuştun. ben de seni tebrik ediyorum. darısı diğer arkadaşların başına diyelim..
evet fays bende 2.ek sınavla mezun oldum diplomayı eylül sonunda alıcaz alim aol hiçi bir bağım bulunmucak bu seferde açık ögretime yazılcam ama öss ye girmem lazım

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön