Halk Bankası 5000 personel alıcak bu fırsat 1 kere gelir :)

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Erencexor
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen Erencexor » 11 Eki 2009, 16:20

... Banko Görevlileri için;
· En az lise veya dengi okul mezunu olmak ya da sözlü sınav sırasında,
mezun olduğuna dair belgeyi ibraz etmek koşuluyla son sınıf öğrencisi
olmak,

· 01.01.1983 ve sonrası doğumlu olmak.
kaynakça:
http://ilan.memurlar.net/common/documen ... alimi1.pdf

AÇIK LİSE ÖĞRENCİLERİNE İETT ÖĞRENCİ KARTI VERİLSİN! İMZA KAMPANYASI

http://imzakampanyam.com/ACIK-LISE-OGRE ... kampanyasi

Fays
Uzman Doktor

Re: Halk Bankası 5000 personel alıcak bu fırsat 1 kere gelir :)

Mesaj gönderen Fays » 11 Eki 2009, 19:14

Evet güzel bir haber. ama askerliği yapmamış olanlar(erkekler için) ve bankacılık,maliye gibi ilgili alanlardan olmayanlar gerilere atılıyormuş. önceden sınava girmiş birinden duyduğuma göre de torpille kazanılabiliyormuş ancak. ben girmeyi düşünüyordum aslında ama sınav için 50 Tl veriliyormuş başlangıç olarak. bu torpil meselesini duyunca vazgeçtim. ancak askerden sonra kesinlikle deneyeceğim,o zamanda böyle alım olursa.

Yine şansını denemek isteyenler için iyi bir haber. Lise mezunları sadece "Banko Görevlisi" alanına başvurabiliyorlar. Banko Görevlisi nedir derseniz(biraz önce ben de bilmiyordum,internet sağolsun. :) ),bankada müşteri ile yüzyüze işlem yapan,gişe işlemlerine bakan banka görevlisiymiş.

MuRaT_KS
Doktor

Mesaj gönderen MuRaT_KS » 11 Eki 2009, 19:50

bu fırsat çok güzelde. aklıma kötü kötü şeyler geliyor. sanırım 2007de olmuştu tarihi net bilmiyorum yine halk bankası sınavı. 1.5 milyon kişi girmiş. 50 tlden hiç fena para değil.
Bir Sevda İse Hayatı Anlamlı Kılan, Daha Sesli Söyle KONYASPOR ULAN..!

Erencexor
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen Erencexor » 12 Eki 2009, 04:15

sen zaten açık öğretime düşerek baştan kaybedenlerden biriysen !

(-) kaybedebileceğin 50 YTL
(+) kazanabileceklerin düzenli maaş ve düzenli bir çalışma ortamı !
AÇIK LİSE ÖĞRENCİLERİNE İETT ÖĞRENCİ KARTI VERİLSİN! İMZA KAMPANYASI

http://imzakampanyam.com/ACIK-LISE-OGRE ... kampanyasi

hose
Acemi

Mesaj gönderen hose » 12 Eki 2009, 08:44

arkadaşlar bu sınav gecen sendede düzenlendi halk bankası bu haberi tüm türkiyeye duyurdu başvuru sayısı işe alınacakların 5 6 katı fazlaydı kişi başı 50 tl aldıı trilyonları göturduu ve sınavda genelde torpil konuştuu bence ve gene öle olacak torplin varsa durma gir ama halk bankası burda iyi kar elde ediyor personel için dill kar için düzenlio böle birşeyi die duşunuyorum
ßu чα$αм вεйĩм кuяαℓℓαяĩ вεй кøчαяĩм вεй чα$αяĩм ώε вεdεℓĩйĩ вεй ödεяĩм ßu вεйĩм нαчαттα кĩ duяu$uм,ώαяℓĩğĩм,ĩspαтĩм!

ciko_seko
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen ciko_seko » 12 Eki 2009, 08:46

beyler şimdi torpil falan dediniz kafam karıştı, yazılı sınavda torpil olması mümkün değil gibi geliyor bana ? fakat birde sözlü sınavdan bahsediyor işte orası biraz sakat örneğin 10bin kişi 60-100 arası not aldı diyelim burdan nasıl 5bin seçecekler işte orası meçhul :wink:

yesim
Çırak

Mesaj gönderen yesim » 12 Eki 2009, 11:32

ya benim lisebu yıl bitiyor bende basvurabilirmiyim dogrusu bu 50 tl duyunca biraz kafam krıstı ama

sedaseda
Çırak

Mesaj gönderen sedaseda » 12 Eki 2009, 17:36

aslında denemekte fayda var derım arkadaslar :)
pekı nasıl basvuru yapıcaz?

zooz
İletişim:

Mesaj gönderen zooz » 12 Eki 2009, 21:43

hose yazdı:arkadaşlar bu sınav gecen sendede düzenlendi halk bankası bu haberi tüm türkiyeye duyurdu başvuru sayısı işe alınacakların 5 6 katı fazlaydı kişi başı 50 tl aldıı trilyonları göturduu ve sınavda genelde torpil konuştuu bence ve gene öle olacak torplin varsa durma gir ama halk bankası burda iyi kar elde ediyor personel için dill kar için düzenlio böle birşeyi die duşunuyorum
katılıyorum sana arkadaşım :) bende katılacaktım internetten biraz araştırdım da o kadarda kolay deilmiş...
Hani insan ağlamak ister,Gözlerinden yaş gelmez.. Hani gülmek ister,yürekten gülemez.. Hani birini bekler o hiç gelmez..Hani onu severde hiç söyleyemez.. Tam söyleyeceği zamanda o başkasını sever ya İşte o zaman insan ölmek isterde ecel gelmez..

MuRaT_KS
Doktor

Mesaj gönderen MuRaT_KS » 12 Eki 2009, 21:57

hose yazdı:arkadaşlar bu sınav gecen sendede düzenlendi halk bankası bu haberi tüm türkiyeye duyurdu başvuru sayısı işe alınacakların 5 6 katı fazlaydı kişi başı 50 tl aldıı trilyonları göturduu ve sınavda genelde torpil konuştuu bence ve gene öle olacak torplin varsa durma gir ama halk bankası burda iyi kar elde ediyor personel için dill kar için düzenlio böle birşeyi die duşunuyorum
evet tamamen katılıyorum. bazı arkadaşlar büyük harflerle bağıra bağıra yazdıklarımızn inadına yazdılar gerçi ama. halk bankası trilyonları götürecek, +sözlü sınavda açıkca akepeden torpilli olacaksınız gerisi hikaye. boşa kürek sallamak dedikleri bu olsa gerek.
Bir Sevda İse Hayatı Anlamlı Kılan, Daha Sesli Söyle KONYASPOR ULAN..!

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön