Son 1 hafta.......

Herşey serbest...
JoKeR
Doçent

Re: Son 1 hafta.......

Mesaj gönderen JoKeR » 19 Şub 2010, 13:58

Ben aradım. Haftaya açıklanacakmış...

Peki abi geçmiş senelerde bu kadar çok talep var mıydı ?

JoKeR
Doçent

Mesaj gönderen JoKeR » 19 Şub 2010, 14:09

Açık Liseli yazdı:Bende bu gün açıklanacağını düşünüyordum ama henüz açıklanmamış. Bende sınav sonuçlarının zamanında açıklanmamasının sebebi sınav takvimi kısmının güncallenmemesi o kısımla yeterince ilgilenememe gibi geliyor. Hayırlısı olsun arkadaşlar umarım herkes iyi kredi toplamıştır bu sınavdada.

İnşaAllah hepimiz 30 kredi + yüksek puanlarla dönmüşüzdür sınavdan...

eagle67
Uzman Doktor

Mesaj gönderen eagle67 » 19 Şub 2010, 14:56

JoQeR yazdı:Ben aradım. Haftaya açıklanacakmış...

geçen yıllara göre en fazla müracaat bu sene olmuş..okulun sitesinde sayısal verilere bak orada görürsün..örgün öğretimde o kadar abes şeyler varki bıkkınlık geçiren kapağı AÖL ye atıyor.Çünkü kitapları biliyorsun..hep özet neredeyse ama normal liseye bak ..sürekli detay.Ama bu kurumun yavaş olması için bir sebep değil sonuçta bu da bir okul ve avantajı şu ki konular özet olarak alındığından kavranması daha kolay ve ünv. sınavları için bu iyi bir şey.

JoKeR
Doçent

Mesaj gönderen JoKeR » 20 Şub 2010, 10:54

eagle67 yazdı:
JoQeR yazdı:Ben aradım. Haftaya açıklanacakmış...

geçen yıllara göre en fazla müracaat bu sene olmuş..okulun sitesinde sayısal verilere bak orada görürsün..örgün öğretimde o kadar abes şeyler varki bıkkınlık geçiren kapağı AÖL ye atıyor.Çünkü kitapları biliyorsun..hep özet neredeyse ama normal liseye bak ..sürekli detay.Ama bu kurumun yavaş olması için bir sebep değil sonuçta bu da bir okul ve avantajı şu ki konular özet olarak alındığından kavranması daha kolay ve ünv. sınavları için bu iyi bir şey.

Baktım abi... 2. ve 3. dönemin sonunda da daha çok artacak büyük ihtimalle... Sağol bilgilendirdiğin için..

“Serbest Kürsü” sayfasına dön