DUYURU!!

Herşey serbest...
JoKeR
Doçent

DUYURU!!

Mesaj gönderen JoKeR » 18 Şub 2010, 16:54

DUYURU!
Açık Öğretim Lisesine kayıt yaptırmak isteyen kişiler 19 şubat 2010 Cuma günü mesai bitimine kadar kayıt bedellerini yatırmaları gerekmektedir. Yeni kayıt bedelini yatıran kişiler için yeni kayıt sistemi 23 Şubat 2010 Salı mesai bitimine kadar açık tutulacaktır. 19 Şubat 2010 tarihine kadar parasını yatırıp yeni kayıt (ön kayıt) işlemini yaptırmayanlar 22-23 Şubat 2010 tarihlerinde Halk Eğitimi Merkezlerine başvurarak yeni kayıt işlemini yaptırabilirler.(Tarih:18.2.2010)

Arkadaşlar bu mesajı girmek için aöl.meb.gov a girmiş yetkililer ama 09-10 iş takviminden sınavların açıklanma tarihi 19 şubatı değiştirmemişler... Eee demek ki açıklanacak yarın. İnşAllah... Tabi açıklanmayadabilir... :mrgreen:

nazeli

Re: DUYURU!!

Mesaj gönderen nazeli » 22 Şub 2010, 23:05

cok beklersın kac gündür arıyorum yok yok bence sınav ertelendıgı icin sonuclarda ertelenmiştir merak etme haftaya acıklanır ama bazı arkadaşların sonucları acıklanmış bu iş nasıl anlamıyorum meraktan catladım kac kredı aldım yaaaaaaaaaaaaa yeter acıklayın artık sabrımız kalmadıııııııııııııııııııııııııııııııııııı :roll:

JoKeR
Doçent

Mesaj gönderen JoKeR » 22 Şub 2010, 23:29

Çok beklersin deyip de asabımı bozma!!! :twisted:

Ayrıca maşAllah sen bi' nefeste konuşuyorsun galiba... Noktalama işareti kullanmadığına göre... Türkçe!!! Türkçe!!! Türkçe!!! Türkçe'yi bozmak illa ki 'ashqum' yazmak demek değildir!
En son JoKeR tarafından 23 Şub 2010, 12:18 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
bayan_esinti
Uzman Doktor

Mesaj gönderen bayan_esinti » 22 Şub 2010, 23:36

canım benim çok sinirlisin hayırdır çabuk parlar olmuşsun görüşmeyeli birileri canınımı sıktı senin :?
EsİnTiYiM çÜnKü eSeR gEçErİm...!!!!! [(M€RW€)]

JoKeR
Doçent

Mesaj gönderen JoKeR » 23 Şub 2010, 09:52

bayan_esinti yazdı:canım benim çok sinirlisin hayırdır çabuk parlar olmuşsun görüşmeyeli birileri canınımı sıktı senin :?

Bundan sonra böyle... Asabiyim, sinirliyim! Özellikle Türkçe konusunda!

eagle67
Uzman Doktor

Mesaj gönderen eagle67 » 23 Şub 2010, 11:15

nazeli yazdı:cok beklersın kac gündür arıyorum yok yok bence sınav ertelendıgı icin sonuclarda ertelenmiştir merak etme haftaya acıklanır ama bazı arkadaşların sonucları acıklanmış bu iş nasıl anlamıyorum meraktan catladım kac kredı aldım yaaaaaaaaaaaaa yeter acıklayın artık sabrımız kalmadıııııııııııııııııııııııııııııııııııı :roll:
Nerede açıklanmış...?O sonuç bildirenler sınavda cevapladıkları şıkları kendilerine alarak birtarafa yazanlardır.
Ben size söyleyeyim bu iş Mart ayını bulur.
ALTYAPISINDA -DÜRÜSTLÜK - OLMAYAN HER EYLEM, BAŞARISIZLIKLA SONUÇLANIR.
FATİH VOLKAN YENİTÜRK.

JoKeR
Doçent

Mesaj gönderen JoKeR » 23 Şub 2010, 12:19

eagle67 yazdı: Nerede açıklanmış...?O sonuç bildirenler sınavda cevapladıkları şıkları kendilerine alarak birtarafa yazanlardır.
Ben size söyleyeyim bu iş Mart ayını bulur.
Gözümü korkutma abi yav. :roll: :D Keşke cevapları bi' kenera yazsaydım yav... :lol:

eagle67
Uzman Doktor

Mesaj gönderen eagle67 » 23 Şub 2010, 12:57

Mart ayını bulur dediysem geçen yıl sonuçların yayınlanma tarihi 02/03/2009 saat 10.41.38 ...yani onu demek istedim.Bu hep yapılıyor şu sitede kaç tane böyle adam gibi sırtsırta verip böyle dertleşen var?Şöyle eğitekin telefonları kitlenecekki bak bakalım mesai yapıp sonuçları hazırlamıyorlarmı?Bu okulda öyle adamlar varki bırak tepki vermek veya kendi ile ilgili olanı takib etmek.. adam diyorki 50 kredim var ygs ye girsem olurmu?17 kredim var ben nezaman mezun olurum?oooo...karşıdaki ne kadar gevşek olursa , çalışanda o kadar yayılır.Bunun yanısıra Donuk ve siliklerde var adamlar onların verileriile uğraşıyor..dönemlerdede bazı öğrencilerin der seçmemesi tam bir rezalet; onuda kurum yapıyor bu yıl bilmem kaç bin kişi ders seçmemiş. :?

JoKeR
Doçent

Mesaj gönderen JoKeR » 23 Şub 2010, 20:23

eagle67 yazdı:Mart ayını bulur dediysem geçen yıl sonuçların yayınlanma tarihi 02/03/2009 saat 10.41.38 ...yani onu demek istedim.Bu hep yapılıyor şu sitede kaç tane böyle adam gibi sırtsırta verip böyle dertleşen var?Şöyle eğitekin telefonları kitlenecekki bak bakalım mesai yapıp sonuçları hazırlamıyorlarmı?Bu okulda öyle adamlar varki bırak tepki vermek veya kendi ile ilgili olanı takib etmek.. adam diyorki 50 kredim var ygs ye girsem olurmu?17 kredim var ben nezaman mezun olurum?oooo...karşıdaki ne kadar gevşek olursa , çalışanda o kadar yayılır.Bunun yanısıra Donuk ve siliklerde var adamlar onların verileriile uğraşıyor..dönemlerdede bazı öğrencilerin der seçmemesi tam bir rezalet; onuda kurum yapıyor bu yıl bilmem kaç bin kişi ders seçmemiş. :?

Süpersin Fatih abi! Süpersin! Çok doğru sözlerin...

eagle67
Uzman Doktor

Mesaj gönderen eagle67 » 24 Şub 2010, 09:34

Sağol canım sende öyle...geçen sınav yerleri ile ilgili bir sıkışıklık olmuştu,sonra eğitek ten telefonla öğrenilebileceği söylenmişti hatırlarsan...ben bunlara telefon açtım.Bana ne dediler bilyormusun?-Sınav giriş yeri belli olupta elinde çıktısı olmayanları ,sizin sınava gireceğiniz yerlerde yönlendirirmisiniz.?dediler.Ben gittim sınavın olacağı yere ..birinci binayı açtılar ikincisi hala kapalı..açtılar, ben gittim ait olduğum salona..sonra aşağıya ineyim dedim lavaboya,ben sınava resmi girereim kravat falan..öğrenciler beni hoca zannetti :lol: :lol: :lol: :lol: -hocam şura nere,bura nere? neyse şöyle bir 20 dakika kadar ilk oturum başlamadan ilgilendik ve o işi bilmeyen sınav kitapçıklarını vermeyen o öğretmenlere AÖL Sınavının şeklini öğrettik çünkü onlar öss ve sbs modundalardı.Yani bunları niye yazıyorum sana?...alalım şu diplomayı çekelim gidelim bu böyle sürer gider.Burada bir kamu görevlisi olarak ,hertürlü hukuki riski alarak ,şunu söylüyorum:BU MEMLEKETTE EĞİTİM VE KÜLTÜR ALANINDAKİ HİZMETLERİN %40 I GERÇEK,%60 I GÖSTERİŞTEN İBARETTİR. :? hadi MEB bana dava açsın da göreyim...ben buradayım.ıp no da belli sicilimde adımda..ama hiç birşey yapamaz.Ben derimki-İş takviminde niye tarih veriyorsun kardeşim?Bu kadar insanı niye strese sokuyorsun?Ne hakkın var bu insanların ikiayağını bir pabuca sokmaya?İnsanlar gelecek dönem için plan yapacak belki derslerine şimdiden çalışacak...böyle birşeyyok ya :!:

JoKeR
Doçent

Mesaj gönderen JoKeR » 24 Şub 2010, 11:12

eagle67 yazdı:Sağol canım sende öyle...geçen sınav yerleri ile ilgili bir sıkışıklık olmuştu,sonra eğitek ten telefonla öğrenilebileceği söylenmişti hatırlarsan...ben bunlara telefon açtım.Bana ne dediler bilyormusun?-Sınav giriş yeri belli olupta elinde çıktısı olmayanları ,sizin sınava gireceğiniz yerlerde yönlendirirmisiniz.?dediler.Ben gittim sınavın olacağı yere ..birinci binayı açtılar ikincisi hala kapalı..açtılar, ben gittim ait olduğum salona..sonra aşağıya ineyim dedim lavaboya,ben sınava resmi girereim kravat falan..öğrenciler beni hoca zannetti :lol: :lol: :lol: :lol: -hocam şura nere,bura nere? neyse şöyle bir 20 dakika kadar ilk oturum başlamadan ilgilendik ve o işi bilmeyen sınav kitapçıklarını vermeyen o öğretmenlere AÖL Sınavının şeklini öğrettik çünkü onlar öss ve sbs modundalardı.Yani bunları niye yazıyorum sana?...alalım şu diplomayı çekelim gidelim bu böyle sürer gider.Burada bir kamu görevlisi olarak ,hertürlü hukuki riski alarak ,şunu söylüyorum:BU MEMLEKETTE EĞİTİM VE KÜLTÜR ALANINDAKİ HİZMETLERİN %40 I GERÇEK,%60 I GÖSTERİŞTEN İBARETTİR. :? hadi MEB bana dava açsın da göreyim...ben buradayım.ıp no da belli sicilimde adımda..ama hiç birşey yapamaz.Ben derimki-İş takviminde niye tarih veriyorsun kardeşim?Bu kadar insanı niye strese sokuyorsun?Ne hakkın var bu insanların ikiayağını bir pabuca sokmaya?İnsanlar gelecek dönem için plan yapacak belki derslerine şimdiden çalışacak...böyle birşeyyok ya :!:

Dava falan açsak iyi bir avukatla aslında bir yerleri çatlaya patlaya daha sıkılaştırırlar işlerin hızını.... Ya da protesto Ankara binasının önünde!

Hatırlatırım 1-2 hafta önce ülkemizin bir şehrinde bir otobüs çok geç kalkıyor diye protesto edip içinden inmedi insanlar, bağırdılar, haykırdılar veeeeeeeeeeee ertesi gün saatbaşı mı yarım saat başı mı hatırlamıyorum orasını ama insanların istediği gibi otobüs geçmeye başladı....

Var mısınız Ankara'ya protestoya gitmeye! Bugüne kadar yaptıkları herşeyi bir bildiri yazıp okumaya! Çok ciddiyim ben! Biraz g*tlerini sıkıştırırsak eğer nasıl da gelirler hizaya! O kadar sinir oluyorum ki şu AÖL'de çalışanlara! Kinim, nefretim, lanetim çok büyük! Allah belalarını versin bizi hep madur eden bu insanların! (AMİN)

eagle67
Uzman Doktor

Mesaj gönderen eagle67 » 24 Şub 2010, 11:49

:lo :lol: :lol: l: bela okuma ne olursun...kabahat onlarda değil sistemde...bak milyonlarla ifade edilen AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ öğrencileri var..bizimde kapağı atacağımız yer orasıdır..AKADEMİK TAKVİM yazıldımı?...iş bitti..o gün otarih bellidir,çünkü hizmet illere yayılmış,bizimkisi sadece Ankara da oradan işler yürüyor tek yerden ondan bu işler..sen sen ol kızma boşver..açıklamak zorundalar bu sınavları :wink:
ALTYAPISINDA -DÜRÜSTLÜK - OLMAYAN HER EYLEM, BAŞARISIZLIKLA SONUÇLANIR.
FATİH VOLKAN YENİTÜRK.

JoKeR
Doçent

Mesaj gönderen JoKeR » 24 Şub 2010, 16:58

eagle67 yazdı::lo :lol: :lol: l: bela okuma ne olursun...kabahat onlarda değil sistemde...bak milyonlarla ifade edilen AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ öğrencileri var..bizimde kapağı atacağımız yer orasıdır..AKADEMİK TAKVİM yazıldımı?...iş bitti..o gün otarih bellidir,çünkü hizmet illere yayılmış,bizimkisi sadece Ankara da oradan işler yürüyor tek yerden ondan bu işler..sen sen ol kızma boşver..açıklamak zorundalar bu sınavları :wink:

Bu arada siteye giriyorum açılıyor ama öğrenci girişi olan yer açılmıyor. Benimkini mi koyuyorlar acaba? :roll: :D

“Serbest Kürsü” sayfasına dön