ÇAĞ. TÜRK ve DÜN. TARİHİ

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
naside
Doktor
İletişim:

ÇAĞ. TÜRK ve DÜN. TARİHİ

Mesaj gönderen naside » 02 Ağu 2010, 21:25

Arkadaşlar şunun şurasında sınavımıza 4 gün kaldı ve ben geçmiş sorulara bir bakayım dedim,bakmaz olaydım.Bişey farkettim ben bu ÇAĞ. TÜRK ve DÜN. tarihi kitabını bana yanlış vermişler sanırım.
Çalıştığım kitaptan hiç soru yok.Sorular bana tamamen yabancı.Ne yapacağımı bilmiyorum.Çalışmadan netten de baktım kitabın içeriklerine fakat bu dersin içeriğini vermemişler.Bu kadar sorumsuzluk olur mu ya.Direği alacam heralde bu dersten başka çare yok.
Sizden biriniz bu dönem bu dersten sınava girecek mi acaba??

'Burada öğretmen yok, öğrenci yok, lider yok, yol gösterici yok, efendi yok, kurtarıcı yok.Kendiniz için öğretmensiniz ve öğrencisiniz; efendi, yol gösterici, lider sizsiniz.
Siz her şeysiniz!..
www.bahcekayakoyu.com

Artık AÖF li ;)

Kullanıcı avatarı
Bal10cuk
Uzman Doktor

Re: ÇAĞ. TÜRK ve DÜN. TARİHİ

Mesaj gönderen Bal10cuk » 02 Ağu 2010, 21:35

Ben girecem o konu benimde dikkatimi çekti
durum şu bence bu ders sonradan eklendiği o yüzden kitap bulunmuyordu onlarda farklı notlardan sınav yapmıslar ama bu sene son sınavda eger bakacak olursanız kitaptan sorular son tarihli sınavdaki sorulara bakın örnek olarak eğer ki farklı çıkarsada sallıcaz artık napalım

Kullanıcı avatarı
naside
Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen naside » 03 Ağu 2010, 00:13

Bal10cuk yazdı:Ben girecem o konu benimde dikkatimi çekti
durum şu bence bu ders sonradan eklendiği o yüzden kitap bulunmuyordu onlarda farklı notlardan sınav yapmıslar ama bu sene son sınavda eger bakacak olursanız kitaptan sorular son tarihli sınavdaki sorulara bakın örnek olarak eğer ki farklı çıkarsada sallıcaz artık napalım
Anladım şimdi teşekkür ederim..İnşallah çalıştıklarımız konulardan çıkar.Çıkmazsa da seninde dediğin gibi sallıcaz.Allahım attıklarımızı tuttur yarabbim... :D
'Burada öğretmen yok, öğrenci yok, lider yok, yol gösterici yok, efendi yok, kurtarıcı yok.Kendiniz için öğretmensiniz ve öğrencisiniz; efendi, yol gösterici, lider sizsiniz.
Siz her şeysiniz!..
www.bahcekayakoyu.com

Artık AÖF li ;)

Kullanıcı avatarı
pelin_sitem
Uzman Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen pelin_sitem » 03 Ağu 2010, 21:51

naside yazdı:
Anladım şimdi teşekkür ederim..İnşallah çalıştıklarımız konulardan çıkar.Çıkmazsa da seninde dediğin gibi sallıcaz.Allahım attıklarımızı tuttur yarabbim... :D

nasidem özledim seniii nerelerdesin yhaa bu arada bende gircem o dersten yha banada dedilerki o ders kaldırıldı değiştir sonra başka görevli dediki 3 dönem için tekrar geldi bir kitap verdiler ama bu dönem kitaplara hiç çalışmadım sanırım bu sınav yaş
sensiz çekillir mi bu hayat
unutmak benim için ölümle eşdeeğer
lütfen bırakma beni
tut ellerimden savurma rüzgara
ayırmasınlar kırmasınlar bu sevdayı
nasıl olur ben sensiz sen bensiz...

Kullanıcı avatarı
eço
Çırak

Mesaj gönderen eço » 03 Ağu 2010, 22:07

geçen ay cağdaş trk ve dünya tarihi kitabının içeriği hakkında çağrı merkezine mail atmıştım.gelen cevapta örgün eğitimde okutulan 12.sınıf çağdaş türk ve dünya tarihi kitabının ilk 3 ünitesi birinci dönemii,geri kalan 3 ünitesi ise 2.dönem için sorumlu oldugumuz söylenmişti.
Bazen susmak gerekiyormuş,bazen bomboş bakmak gerekiyormuş hayatın yalanlarına. Anlamaya çalışmak saçmalık.!Anlamadan yaşamak gerekiyormuş..Ama bazen Unutmak gerekiyormuş unutulma pahasına.zaman değilmiş gideni getiren. Aslında zamanmış var olanı götüren.

Kullanıcı avatarı
Bal10cuk
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Bal10cuk » 04 Ağu 2010, 01:53

...
En son Bal10cuk tarafından 04 Ağu 2010, 16:29 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
naside
Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen naside » 04 Ağu 2010, 16:19

eço yazdı:geçen ay cağdaş trk ve dünya tarihi kitabının içeriği hakkında çağrı merkezine mail atmıştım.gelen cevapta örgün eğitimde okutulan 12.sınıf çağdaş türk ve dünya tarihi kitabının ilk 3 ünitesi birinci dönemii,geri kalan 3 ünitesi ise 2.dönem için sorumlu oldugumuz söylenmişti.
Bende o şekilde çalıştım.Bana verilen kitapta örgün eğitimde okutulan 12.sınıf çağdaş türk ve dünya tarihi..Bu sene mi değişti acaba,yoksa ben geçmiş sorulara baktığımda çok yabancı geliyor bana...Bu elimdeki kitapla tamamen alakasız.Bakalım neler olacak inşallah beklediğimiz gibi olur.
pelin_sitem yazdı:
naside yazdı:
nasidem özledim seniii nerelerdesin yhaa bu arada bende gircem o dersten yha banada dedilerki o ders kaldırıldı değiştir sonra başka görevli dediki 3 dönem için tekrar geldi bir kitap verdiler ama bu dönem kitaplara hiç çalışmadım sanırım bu sınav yaş
:) bende bilmiyorum buralardayım işte :) bu dersin kalkmış olma ihtimali olabilir mi ya.Ama sanmıyorum ...Senin elindeki kitap örgün eğitimde okutulan 12.sınıf çağdaş türk ve dünya tarihi mi?

Hepinize üstün başarılar diliyorum arkadaşlar...
Siz her şeysiniz!..
www.bahcekayakoyu.com

Artık AÖF li ;)

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön