maöl mezuniyet şartı

Her Konuda Tartışabilirsiniz
kambinan
Yardımcı Asistan

maöl mezuniyet şartı

Mesaj gönderen kambinan » 19 May 2011, 00:50

Arkadaşlar başarılı dersler sekmesine tıkladığımızda onun 100 kredi olma zorunluluğu varmı ? Benim haziranda alan kredilerim Allah'ın izniyle dolacak toplam kredimde 240 ı geçti lakin başarılı dersler kredim 100 değil oranın olma zorunluluğu var mıdır bilgilendirir misiniz ?

emrahk
Onursal Üye

Re: maöl mezuniyet şartı

Mesaj gönderen emrahk » 19 May 2011, 05:26

MAÖL mezuniyet şartlarnda 110 ortak, 130 alan kredisi gerektiği yazar. Yani 100 değil 110 kredi gerekli. Ve toplam kredi miktarından alan kredini çıkartınca 110 kredi ve üstü kalırsa (tabi zorunlu derler bölünde ders kalmamış olacak ve yüzyüze eğitim bitmiş olacak) o zaman mezun olabilirsin.
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

kambinan
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen kambinan » 20 May 2011, 23:09

Hay Allah razı olsun kesin bilgiyse tamam mezunum :) Ben bu sınavları hep seçmeli seçmiştim cumartesi oturumlarına katıldım pazara hiç gitmedim zorunlu dersim yok diye. 283 kredim var ve stajdan 2.dönem kredilerini daha almadım, onunla alan tamamlanıyor toplamda 300ü geçiyor. Dedim başarılı derslerin kredisini özel olarak 100 arıyorlarsa o zaman sıkıntı var :)

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 21 May 2011, 12:48

Dediğim bilgi kesin bilgidir. Tebrik ederim, bende haziranda aynı şekilde staj bitince mezunum... :wink:
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

kambinan
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen kambinan » 22 May 2011, 15:05

Birde üniversiteye yerleştik mi bu sene değmeyin keyfimize. Pmyo başvurularındada bulundum bakalım neler olacak (:

kambinan
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen kambinan » 15 Haz 2011, 00:07

kambinan yazdı:Arkadaşlar başarılı dersler sekmesine tıkladığımızda onun 100 kredi olma zorunluluğu varmı ? Benim haziranda alan kredilerim Allah'ın izniyle dolacak toplam kredimde 240 ı geçti lakin başarılı dersler kredim 100 değil oranın olma zorunluluğu var mıdır bilgilendirir misiniz ?
Başka arkadaşların bu konuda ki fikirleri nedir acaba ?

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön