öğrencilik hakkı

Yükseköğretim / YKS (TYT, AYT, YDT) Hakkında Herşey
simariq_
Acemi

öğrencilik hakkı

Mesaj gönderen simariq_ » 12 Ağu 2011, 10:29

arkadaşlar aol toplam dönemi 12 ve üzeri olanlar söz konusu öğrencilik hakkından yaralanamaz diyor. bu öğrencilik hakkı ne? yardım eder misiniz?

Kendini cümle sanma bir noktada bitersin!

Kullanıcı avatarı
colin_erkan
Doktor

Re: öğrencilik hakkı

Mesaj gönderen colin_erkan » 12 Ağu 2011, 12:13

ewt öle diyolar ama merak etme öle bi hak yok zaten paso falan alamıyoruz yani bi işe yaramıyo...
CeHeNNeM Buz TuTana Kadar BAYRAMPAŞALIYIZ....!!!
(2008 yılında foruma ilk üye olduğumda atmıştım bu imzayı malesef Bayrampaşadan ayrıldım ama bir gün tekrar geri döneceğim...)

simariq_
Acemi

Mesaj gönderen simariq_ » 12 Ağu 2011, 12:14

ya bi de şeyi soracaktım ya benim toplam 12 dönem oldu seneye öss ye başvurum da sorun olur mu ?
En son simariq_ tarafından 20 Eyl 2011, 05:40 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kendini cümle sanma bir noktada bitersin!

Kullanıcı avatarı
colin_erkan
Doktor

Mesaj gönderen colin_erkan » 12 Ağu 2011, 13:19

Herhangi bi sorun olmaz başvurabilirsin....
(2008 yılında foruma ilk üye olduğumda atmıştım bu imzayı malesef Bayrampaşadan ayrıldım ama bir gün tekrar geri döneceğim...)

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 21 Ağu 2011, 18:27

colin_erkan yazdı:ewt öle diyolar ama merak etme öle bi hak yok zaten paso falan alamıyoruz yani bi işe yaramıyo...

Ben daha ilk dönemimde paso almaya gittim de belediyemiz sağolsun açık liselilere yaş sınırı koymuş. Çok bozulmuştum yani. Bir tek, bir mağaraya gezi için gittiğimizde indirimli bilet almıştım. Çok hoş bir duyguymuş :)
Resim

Kullanıcı avatarı
colin_erkan
Doktor

Mesaj gönderen colin_erkan » 21 Ağu 2011, 21:59

kripton yazdı:
colin_erkan yazdı:ewt öle diyolar ama merak etme öle bi hak yok zaten paso falan alamıyoruz yani bi işe yaramıyo...

Ben daha ilk dönemimde paso almaya gittim de belediyemiz sağolsun açık liselilere yaş sınırı koymuş. Çok bozulmuştum yani. Bir tek, bir mağaraya gezi için gittiğimizde indirimli bilet almıştım. Çok hoş bir duyguymuş :)
artık yaş sınırıda yok hiç kimseye vermiyolar açık liseye her sene daha çok talep arttığı için belediye zor durumda kalıyomuş :)

“Yükseköğretim / YKS (TYT, AYT, YDT)” sayfasına dön