Son çilemiz çıkma belgesi

Her Konuda Tartışabilirsiniz
emrahk
Onursal Üye

Re: Son çilemiz çıkma belgesi

Mesaj gönderen emrahk » 24 Ağu 2011, 08:26

SuVeYBe yazdı:
emrahk yazdı:Suveybe, hala başvurmadın mı? Görünen o ki, malesef geç kalmışsın. Burada sınavların açıklandığı gün demiştim okumamışsın sanırım, hemen bugünden itibaren çıkma belgesi için dilekçenizi yollayın diye. Ankara'ya gidip elden alma ihtimalin varsa elden al derim ben..
Bugün başvurdum .. Artık yetişmez mi ? Foruma girdim ama hiç rastlamadım öyle bir konuya :(

Rastlamaman normal aslında keşke eni bir başlıkaçsaydık, neyse geçti artık.

Postayla yolladığında zarfın içine şunları attın mı?

Bankaya yatırdığın diploma harcı dekontu,
Nüfus cüzdanı fotokopin,
Çıkma belgesi istek dilekçen..

..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

NewAqePrince
Uzman

Mesaj gönderen NewAqePrince » 24 Ağu 2011, 19:12

Bende yaklaşık olarak 2 saat sora yola çıkıcam Inşallah bır sorun olmadan alrı gelırım

Kullanıcı avatarı
bedirhan
Uzman

Mesaj gönderen bedirhan » 24 Ağu 2011, 19:36

NewAqePrince yazdı:Bende yaklaşık olarak 2 saat sora yola çıkıcam Inşallah bır sorun olmadan alrı gelırım
bende yola cıkıyorum birazdan inşallah bi sorun olmadan hallederım işimi.
İnsan Olmak Yetmez,Yetmiyor Zaten...Süperman Olmak Lazım Bazen...
Toplam Dönemi : 11
AOL de Okuduğu Dönem : 7
Toplam Kredi : 218
Alan Kredi : 80
Durum : MEZUN

serenity
Doktor

Mesaj gönderen serenity » 24 Ağu 2011, 19:43

gece 2 de yola çıkıyorum arkadaşlar.
sabah 7 gibi ordayım.
karşılaşır mıyız, karşılaşırsak birbirimizi tanır mıyız bilmem :)

Kullanıcı avatarı
bedirhan
Uzman

Mesaj gönderen bedirhan » 24 Ağu 2011, 19:45

serenity yazdı:gece 2 de yola çıkıyorum arkadaşlar.
sabah 7 gibi ordayım.
karşılaşır mıyız, karşılaşırsak birbirimizi tanır mıyız bilmem :)
serenıtyyyyy dıye bagırırsam bedirhan diye karsılık ver karsılasırız buyuk ıhtımalle :D şaka şaka :)

Kullanıcı avatarı
svcntvkr
Acemi

Mesaj gönderen svcntvkr » 25 Ağu 2011, 12:36

bende kargoyla yolladım,aps yapıcaktım kargoyla bi farkı yokmuş aynı hızda gidiyomuş.dilekçe gider ama bayramdan sonra gelir belge dediler.bayramdan sonra kayıt yaptırcam üniversiteye,inş bi sorun çıkmaz.

bartu77

Mesaj gönderen bartu77 » 25 Ağu 2011, 13:19

Arkadaşlar varmı gelişme bende salı günü yolladım.Halk eğitim müdür yardımcısı ayın 25 inden sonra uğrayın bana belki bize yetki verirler bizde verebiliriz dedi.
yok

Kullanıcı avatarı
bedirhan
Uzman

Mesaj gönderen bedirhan » 25 Ağu 2011, 14:46

Ben şu an Ankaradayım çıkma belgemi aldım sabah.Anıtkabir.kızılay ulus vs.vs. ilk defa gördüğüm yerleride gordum.imkanınız varsa kesınlıkle elden alın Ankaradan 10 dk ya cıkıyor belge.Ve hayatımda eğitek açık lise den bi insanın güldüğünü gördüm.Afedersiniz anamızı ağlattılar mezun olunca gülücük yok yaaa :)

serenity
Doktor

Mesaj gönderen serenity » 25 Ağu 2011, 16:01

ben de bu sabah ordaydım baya kalabalıktı sabah 8de bile. elden almak en iyisi

SuVeYBe
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen SuVeYBe » 25 Ağu 2011, 19:18

emrahk yazdı:
SuVeYBe yazdı:
emrahk yazdı:Suveybe, hala başvurmadın mı? Görünen o ki, malesef geç kalmışsın. Burada sınavların açıklandığı gün demiştim okumamışsın sanırım, hemen bugünden itibaren çıkma belgesi için dilekçenizi yollayın diye. Ankara'ya gidip elden alma ihtimalin varsa elden al derim ben..
Bugün başvurdum .. Artık yetişmez mi ? Foruma girdim ama hiç rastlamadım öyle bir konuya :(

Rastlamaman normal aslında keşke eni bir başlıkaçsaydık, neyse geçti artık.

Postayla yolladığında zarfın içine şunları attın mı?

Bankaya yatırdığın diploma harcı dekontu,
Nüfus cüzdanı fotokopin,
Çıkma belgesi istek dilekçen..
Evet hepsini koydum zarfa .. İnşallah geri dönerler bugün birde mail attım ..

NewAqePrince
Uzman

Mesaj gönderen NewAqePrince » 26 Ağu 2011, 00:46

Evet bu sabah ordayım bende Turkıyenın her yerınden gelen kardeşlerımız vardı gerçekten kalabalıktı belgelelerı 8 gıbı verdık 9 olmadan hazırdı. Netıcede 1 saatlık bıle ış yok ama şunu soylemek ıstıyorum bu sistem tam bir saçmalık saçmalıktanda öte acınıcak bi durum. Bir belge ıçın ankaraya gıtmek durumunda bırakıyorlar bızı yazıklar olsun

SuVeYBe
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen SuVeYBe » 26 Ağu 2011, 07:13

Maile cevap geldi ..

-----
Açıköğretim Lisesinde çıkma belgenizi dilekçe olarak istemeniz halinde, çıkma belgeniz en geç 1 ay içerisinde elinize ulaşmaktadır.Çıkma belgenizi Ankaradaki Müdürlüğümüze şahsen başvurmanız halinde aynı gün içerisinde almanız mümkündür.Ayrıca bu konuyla ilgili bilgi almak için 444 83 83 numaralı çağrı merkezimiz ile görüşebilirsiniz.
-----

Bir ay çok geç .. Hiç sitenizde duyuru felan yapmıyorsunuz sonrada gelip elden alırsanız aynı gün içinde alırsınız diyosunuz .. Gelebilme durumumuz olsa zaten gelirdik ..

Kullanıcı avatarı
gülbeyaz
Doçent

Mesaj gönderen gülbeyaz » 26 Ağu 2011, 09:24

SuVeYBe yazdı:Maile cevap geldi ..

-----
Açıköğretim Lisesinde çıkma belgenizi dilekçe olarak istemeniz halinde, çıkma belgeniz en geç 1 ay içerisinde elinize ulaşmaktadır.Çıkma belgenizi Ankaradaki Müdürlüğümüze şahsen başvurmanız halinde aynı gün içerisinde almanız mümkündür.Ayrıca bu konuyla ilgili bilgi almak için 444 83 83 numaralı çağrı merkezimiz ile görüşebilirsiniz.
-----

Bir ay çok geç .. Hiç sitenizde duyuru felan yapmıyorsunuz sonrada gelip elden alırsanız aynı gün içinde alırsınız diyosunuz .. Gelebilme durumumuz olsa zaten gelirdik ..
bir ay nedemek ya zaten acele olmazsa diploma beklenir sanırım oda 1,5 ayda alınıyor. Ankaraya gelin söylemesi kolay da nasıl gelelim. sen niye halk eğitimlere yetki vermiyorsun ki onlar ne işe yarıyor. istendiği zaman nasılda hemen h. eğitimlere yönlendirildiğini görgördük. umarım bir an önce geçer eline.

bartu77

Mesaj gönderen bartu77 » 26 Ağu 2011, 16:13

1 aymı şakamı bu ya çok kötü oldu bu.Bayramdan sonra ankara yolu gözüktü bana öyleyse
yok

sevdaa

Mesaj gönderen sevdaa » 26 Ağu 2011, 17:29

arkadaşlar ckma belgesi içın dılekce gondermıstım bayramdan once gelmezse ankaraya gıdıp kendım alcm ama bı sorum var haftaya cuma veya cumartesı gunu gıtmeyı dusunuyorum yanı 2veya 3 eylulde acaba belgeyı alabılırmıyım yanı bayram oldugu ıcın bırılerını bulabılırmıyım bırde hafta sonuna denk geldıgı ıcın soruyorum cumartesi veya pazar gıdersem alabılırmıyım acıl cevapppp

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön