AÖL KOPYA SAÇMALIĞI

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
nordbland
Çırak

AÖL KOPYA SAÇMALIĞI

Mesaj gönderen nordbland » 14 Mar 2012, 17:44

Evet arkadaşlar 21 ocaktaki sınavda ilk oturumda matematik-2 sınav sonucumda kopya yazıyor maol'ni aradım biz ilgilenmiyoruz dediler. arkadasım kopy çekmenin cezası 1 sene fazla okumak dedi. yapmadığım birşey için ceza almam söz konusu olamaz okula dilekçe vercem aöl ne gönderilmesi için. eğer bu konu hakkında bilginiz varsa yardımcı olurmusunuz yapmadığım bişey için ceza almak istemiyorum. teşekkürler.

Bir dağın zirvesinde olmanın keyfini önce eteklerinde yürümeden nasıl yaşayabilirsin.

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Re: AÖL KOPYA SAÇMALIĞI

Mesaj gönderen kripton » 14 Mar 2012, 23:11

Bir başkası senden çektiyse bu sebepten dolayı da olabilir. Çünkü hem KOPYA ÇEKMEYİN hem de ÇEKTİRMEYİN deniyor. Umarım bir ceza almazsın
Resim

alpkurt1650
Uzman

Mesaj gönderen alpkurt1650 » 14 Mar 2012, 23:20

kopya analizi yapılıyo sınavlarda yani senin o cevap kağıtdiyle senin arkanda önünde sağında solundaki kişi aynı cevapları geçirmiş ise kopya sayarlar bu arada sen nerelisin bu tür işler genelde doğu bölgelerinde oluyo da o yüzden

Kullanıcı avatarı
maybeoneday
Uzman

Mesaj gönderen maybeoneday » 15 Mar 2012, 00:31

alpkurt1650 yazdı:kopya analizi yapılıyo sınavlarda yani senin o cevap kağıtdiyle senin arkanda önünde sağında solundaki kişi aynı cevapları geçirmiş ise kopya sayarlar bu arada sen nerelisin bu tür işler genelde doğu bölgelerinde oluyo da o yüzden
:)) doğuda soğuk mühür olayı var kardeşim ne gerek varki aol'ye ;)
Dışımdaki merhametimle oyun oynamayın ki , içimdeki şeytan hayatınızı lunaparka çevirmesin ;)

Resim

Resim

Resim

alpkurt1650
Uzman

Mesaj gönderen alpkurt1650 » 15 Mar 2012, 11:50

aşağı yukarı 6 ay önce felan star tv de haberlere bakıyodum haberin birisinde açık lise öğrencileri kopya çekmiş onu gösterdiler daha doğrusu öğrenciler kopya çekmemiş öğretmen cevaplarını sınıfa bağararak söylüyo... o öğretmen ve öğrencilere hakkım haram olsun biz burda 1 ay boyunca gece gündüz çalışalım onlar ise beleşten geçsinler...............

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 15 Mar 2012, 14:29

alpkurt1650 yazdı:aşağı yukarı 6 ay önce felan star tv de haberlere bakıyodum haberin birisinde açık lise öğrencileri kopya çekmiş onu gösterdiler daha doğrusu öğrenciler kopya çekmemiş öğretmen cevaplarını sınıfa bağararak söylüyo... o öğretmen ve öğrencilere hakkım haram olsun biz burda 1 ay boyunca gece gündüz çalışalım onlar ise beleşten geçsinler...............
Bu aslında doğunun bir gerçeği. Geçen sene YGS skandalından sonra haber değeri taşıdı sadece. İstanbul gibi batı illerinde oturdukları halde, sırf kopya veriyorlar diye, sınav dönemlerinde doğuya gidip orada sınava giren insanlar varmış düşünün...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
Ayşe qüL
Doçent

Mesaj gönderen Ayşe qüL » 15 Mar 2012, 14:35

Evet buna bende şahit oldum Mardin de sınava gidiğimde Baya kopya çekenleri falan görüyodum ama öğretmen asla yardım etmiyor ...Vee istanbulda ise öğretmenin şahsen yardım ettiğini gözlerimle gördümm... Yani konu şöyle olsun Kopya veren heryerde verir. çeken de heryerde çeker....Doğu Batı ayrımı yapmamalısınız bence...
Ve AŞK insanın alnına
dokundu

Sübhanel Rabbiyel Ala

alpkurt1650
Uzman

Mesaj gönderen alpkurt1650 » 15 Mar 2012, 15:07

ben gördüğümü söylüyorum ayşegül haberde doğu bölgesini gördüm ama bu iş kişinin vicdanına ve insafına kalmış adam şuursuzsa heryerde kopya çeker

Kullanıcı avatarı
Ayşe qüL
Doçent

Mesaj gönderen Ayşe qüL » 15 Mar 2012, 16:08

alpkurt1650 yazdı:ben gördüğümü söylüyorum ayşegül haberde doğu bölgesini gördüm ama bu iş kişinin vicdanına ve insafına kalmış adam şuursuzsa heryerde kopya çeker
Doğu bölgesi kopya çekme oranı yüksek ama düşünün doğuda öğretmenlik görevini yapan şahıs batıya tahini çıktığında da aynı şahıstır değişen birşey yok o (öğretmen) şahıs doğuyada ,gidebilir batıyada ,güneyede gidebilirrr... Demek; bu insanın karekterine bağlı...
Ve AŞK insanın alnına
dokundu

Sübhanel Rabbiyel Ala

alpkurt1650
Uzman

Mesaj gönderen alpkurt1650 » 15 Mar 2012, 16:31

kesinlikle o şahsın karakterine bağlı ama şöylede bi durum var doğuda öğrencilerin eğitim seviyesi düşük çünkü aile planlaması yok öğretmen diyo adamda zaten bir şey yok kopya veriyimde biran önce mezun olsun diyo birazda eğitimsizlikle alakalı bi durum

Kullanıcı avatarı
Ayşe qüL
Doçent

Mesaj gönderen Ayşe qüL » 15 Mar 2012, 16:36

alpkurt1650 yazdı:kesinlikle o şahsın karakterine bağlı ama şöylede bi durum var doğuda öğrencilerin eğitim seviyesi düşük çünkü aile planlaması yok öğretmen diyo adamda zaten bir şey yok kopya veriyimde biran önce mezun olsun diyo birazda eğitimsizlikle alakalı bi durum
Evet doğunun eğitimi yeterli olmuyorrrr bunu düşünemiyorlar ama başka tartışmalarda doğu dilden düşmüyorrr malesef....
Ve AŞK insanın alnına
dokundu

Sübhanel Rabbiyel Ala

doxylamine
Asistan

Mesaj gönderen doxylamine » 20 Mar 2012, 15:38

böyle bi olay normal çözen birinin başına gelebilirmi? gelirse nasıl itiraz ederiz?

ayrıca kopya çekildimi, çekilen sınav başarısız sayılıyor sadece değilmi (salağın biri benden çekti)? bütün dönem geçersiz sayılmıyor herhalde???

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Mesaj gönderen serena » 20 Mar 2012, 16:16

gelirse hemen sinav gözetmenine bildir yapmazsan seninde çektigin kanisina varilir aol kopya çekenlere okuldan atılırlar herelde ama yınede net biligim yok bir daha kendi sinavinda birinin senden kopya çekmesine izin verme emegine yazık olur
Umutsuzluga kapılmak mutsuzluğa kapı aralar içinde besledigin umut seni hayata bağlar

doxylamine
Asistan

Mesaj gönderen doxylamine » 20 Mar 2012, 16:43

serena yazdı:gelirse hemen sinav gözetmenine bildir yapmazsan seninde çektigin kanisina varilir aol kopya çekenlere okuldan atılırlar herelde ama yınede net biligim yok bir daha kendi sinavinda birinin senden kopya çekmesine izin verme emegine yazık olur
yok ben farkında değilim fakat arkamdaki şerefsiz biri bakmış atıyorum? ve böyle bir olayda hakkımı nasıl savunabilirim?

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 20 Mar 2012, 21:57

Okuldan atma diye birşey ben duymadım ama kesinlikle çektirmeyeceksin. Böyle bir durumda nasıl hak aranır bilmiyorum sonuçta nereden bilecekler ki o mu senden çekti sen mi ondan çektin. En iyisi dikkat edelim sınavlarda
Resim

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön