Zorunda mıyım ?

Herşey serbest...
alpkurt1650
Uzman

Re: Zorunda mıyım ?

Mesaj gönderen alpkurt1650 » 15 Mar 2012, 17:03

neyse bu konu uzar gider en iyisi kapatalım

Kullanıcı avatarı
Ceros
Doçent

Mesaj gönderen Ceros » 15 Mar 2012, 17:42

Ayşe qüL yazdı::wink: Kızz cerennn Türkcell de çalışıyorsun diye türksell reklamı veriyorsun haaa :mrgreen: :lol: :lol:

Eee yapcaz tabi ekmek parası :lol:
intrepid25 yazdı:Ceren'le bağlan hayata :lol:
1değil 2değil 3değil 4hiç değil 5Gyle bile bağlarım sizi ayıp ettin :lol:
alpkurt1650 yazdı:
Ceros yazdı: :lol: :lol: Hemen ipod'a atıyorum bunu. Bütün gün dinleyeceğim. :lol: :mrgreen:

:arrow: :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=Gvkkd8cJ ... e=youtu.be
ceros bu ülkede asıl erkek olmak zor kadın kocasını kızgın yağ ile yakar tutuksuz yargılanır adam karısını döver(ayşe paşalı vb..)adam müebbet hapis cezası alır bu ayrımcılık değilde nedir Ayrıca bu ülkede kadınla erkek eşittir denir fakat bu büyük bir yalandır kadına verilen haklar erkelere verilen haklardan çok fazladır madem kadınla erkek eşitse ben askere gidiyosam kadınlarda askere gitmeli kasinlikle beni yanlış anlama askerlik peygamber ocağıdır vede seve seve giderim demek istediğim şu madem kadınla erkek eşitse kadında askere gitmeli iş sadeece burda bitmiyo yani demek istediğim şu eşitlik dediler öyle bir yere getirdiler ki kadınlara verilen haklar erkeklere verilen haklardan çok fazla ASIL BU ÜLKEDE ERKEK OLMAK ZOR

İmzamdaki sözün eşitlikle vırtla zırtla hiç alakası yok nasıl bu kanıya vardın bilmem. Ben eşit demiyorum zaten kesinlikle eşit değil hem fiziki hem duygusal açıdan her açıdan eşit değil hukukende değil bana göre.Neyse bu konuda tartışmaya girip yormucam kendimi. Aslında nedemek istediğimi anlayan anlasın anlamayanda napıyorsa yapsın artık o kişiye kalmış. :wink:

Kadınlar hiç de karmaşık değil, sadece aşk istiyorlar, bir de ilgi, bir de şefkat, bir de çiçek, bir de anlayamadığınız bir kaç şey daha..

alpkurt1650
Uzman

Mesaj gönderen alpkurt1650 » 15 Mar 2012, 19:14

Erkek olmak zor iştir çünkü her erkek kadın denilen melek görünümlü şeytanla uğraşmak zorundadır

Kullanıcı avatarı
Ceros
Doçent

Mesaj gönderen Ceros » 15 Mar 2012, 19:47

Sen benim önceki imzamı görmedin sanırım :lol:

kadın ölür cehennemin kapıları açılır şeytan ayağa kalkar önünü ilikler ve hoşgeldin üstadim der
:twisted: :lol: :mrgreen:

Kadınlar hiç de karmaşık değil, sadece aşk istiyorlar, bir de ilgi, bir de şefkat, bir de çiçek, bir de anlayamadığınız bir kaç şey daha..

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 15 Mar 2012, 23:40

Kadın olmak zor iştir, çünkü her kadın erkek denilen yaratıkla uğraşmak zorundadır ( made in ceren )

Erkek olmak da zor iştir, çünkü her erkek de kadın denilen yaratıkla uğraşmak zorundadır ( made in kripton ) :lol: :lol:

BU İKİ CÜMLEYE DE KATILIYORUM.
Resim

“Serbest Kürsü” sayfasına dön