17-18 MAYIS SINAVA DOĞRU

Forumumuzda yer almayan konu ve başlıkları burada oluşturabilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
karasimsek0277
Yardımcı Uzman

Re: 17-18 MAYIS SINAVA DOĞRU

Mesaj gönderen karasimsek0277 » 14 May 2008, 18:55

batubaho yazdı:Bana ilk dönemdeki derslerin 0 olarak baz alındığı söylendi.Bu durumda ne olacak?
O vakit benim 1. ve 2. dönem not ortalamamın sonucunda o dersin kredisini alamaya hak kazanıyorum.Öyle değil mi?
Yani 45 puanın ne kadar üstünde not almalıyım ki girdiğim dersinkredisini vereyim?

Saygılar
arkadaşım kendimden örnek vereyim: almanyadan geldim ve buraya göre lise mezunu olmadığımı söylediler. denklik yaptırdım. 3 yıllık sisteme tabi tutuldum ve 104 kredi verdiler. ilk dönem ankaranın verdiği 39 kredinin hepsini aldım ama bundada alan kredim 35di ve toplam kredim 143. bende nolur nolmaz diye 29 kredilik değilde, 39 kredilik ders seçtim. zaten 2şer kredilik 2 ortak dersim vardı, bunlarıda vermek zorundayım. geriye kalan 35 kredilik dersler alan derslerim. soruna gelince, evet, 20 sorunun en az 9unu doğru cevaplarsan, yani 45 puanı alırsan, o dersin kredisini alıyorsun

Kimseye Asla Olduğundan Fazla Değer Verme, DEĞMEZ ...

Kullanıcı avatarı
saLLy
Uzman Doktor

Mesaj gönderen saLLy » 14 May 2008, 20:02

batubaho yazdı:
saLLy yazdı:daha sınawa qirmemişsen kredi daha qelmezz....sınawdan sora sana mutlaka kredi qelir okuldan eklenir
Eklenemez.Çünki ben geçen yıl sınıfta devamsızlıktan kalmıştım.Bu öğretim döneminde okumadım ve 2. dönemde A.Ö.L.'ye kayıt oldum.
bak ben 2sene lise okudum düz normal lisee qeçen dönem aöl kayıt oldum bu 2.snawa qirişim olacak bana okuldan kredi qeldii sanada qelir
߀$İKTA$

Kullanıcı avatarı
batubaho

Mesaj gönderen batubaho » 15 May 2008, 07:23

saLLy yazdı:
batubaho yazdı:
saLLy yazdı:daha sınawa qirmemişsen kredi daha qelmezz....sınawdan sora sana mutlaka kredi qelir okuldan eklenir
Eklenemez.Çünki ben geçen yıl sınıfta devamsızlıktan kalmıştım.Bu öğretim döneminde okumadım ve 2. dönemde A.Ö.L.'ye kayıt oldum.
bak ben 2sene lise okudum düz normal lisee qeçen dönem aöl kayıt oldum bu 2.snawa qirişim olacak bana okuldan kredi qeldii sanada qelir
Sen bu öğretim yılının ilk döneminde yazılmışsın, ben ise 2. dönem sınavlarına ilk defa gireceğim.
Bu açık lise normal okullar gibi 2 dönem olup, bu iki dönemin ortalaması alınmıyor mu?
Çünki bana:" ilk dönem notlarının hepsinin 0 olduğunu düşünerek kayıt ol " dediler.
Ben geçen yıl düz liseden (lise 3'ten) devamsızlıktan sınıfta kaldım ve tasdikname aldım.
Bu sebeple 1. dönemde kayıt olmadığım için ilk dönem adını dahi bilmediğim ders notlarım 0 olarak değerlendiriliyormuş.
Ben bu yüzden 2 gün sonra yapılacak sınavlardan en az kaç almalıyım diye soruyorum.Yani her dersyen alacağım not ne olmalı ki kredi alabileyim? Ya da sadece 9 soru yapmam yeterli mi oluyor?
Hiç kafam işlemiyor bu duruma.Bu sebeple yardım istiyorum.

Saygılarımla
HİÇBİR BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR.

ultra
Doktor

Mesaj gönderen ultra » 15 May 2008, 22:56

Her sınavdan 9 doğru ile geçebilirsin.

Kullanıcı avatarı
fatihsaki9
Doktor

Mesaj gönderen fatihsaki9 » 16 May 2008, 10:05

Sınav öncesinde son günümüz =) hadi hayırlısı hepimize , Herkeze başarılar :wink:

Kullanıcı avatarı
Yasemin
Doktor

Mesaj gönderen Yasemin » 30 May 2008, 18:54

topic i açan arkadaşın avatarını görünce az kalsın sandalyeden düşücektim :mrgreen: o ne biçim avatar ya 15 dk dir gülüyorum hala geçmedi :mrgreen: adminlerden rica etsek acaba normal resim koyabilirlermi siteye? :mrgreen:
Take me to the deep oceans!

“Yeni Forum Konuları Oluşturun” sayfasına dön