3-4 OCAK 2015 SINAV soru ve cevapları

YKS ( TYT, AYT, YDT ) Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
atesates
Uzman

Re: 3-4 OCAK 2015 SINAV soru ve cevapları

Mesaj gönderen atesates » 14 Oca 2015, 10:32

rüfeyde yazdı:Edebiyat 7 dışında aslında çokta zor dersler seçmemişsin canım :22:
Genelde ona yakın sorular çıkıyor ama edebiyat 7 bu dönem gerçekten çok zordu hic adı gecmeyen şairleri sormuslardı en düşük puanım oldu 14 soru ıle geçmişim ancak :23: ygs'ye calısıyormusun girecekmisin ?

belkide ama bana zor geldi tarih felsefede vardı hıc sevmedgm 2 ders onlara ayrntılı calısamamıstm zaten ama ne dıyelım hayırlısı olsun bidahakı sınava daha cok calsmam gerekcek :D
en düşük puanın 14 netle gecmekse bence gayet iyi yani keske benimde hepsi 14 olsa ama gecsem :roll:
evet basladım calısmaya abimle birlikte girecegız inşallah ondan güzel sonuc alırımm :D

Kalan 246 kredi 4 zorunlu ders :roll:

Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Mesaj gönderen rüfeyde » 14 Oca 2015, 14:31

alırsın canım eminim
ortalamam yüksek genelde ingilizce harici onları 9 ve 10 dogru ile geçmişim :lol:

sözel dersleri çalışırken çok sıkılıyorum bende ama yazmasını cok severim e ev işi bebek derken akıldada bişe kalmıyor diye uzun uzun notlar yazarım yazarak calısınça akılda daha kalıcı oluyor sende bir dene istersen :tipik:
Gülene neden gülüyorsun diye sorulmaz; ama ağlayana neden ağladığı sorulur.
Sen de dualarında ağla ki, Rabbin sebebini sorsun!

Kullanıcı avatarı
atesates
Uzman

Mesaj gönderen atesates » 14 Oca 2015, 18:51

rüfeyde yazdı:alırsın canım eminim
ortalamam yüksek genelde ingilizce harici onları 9 ve 10 dogru ile geçmişim :lol:

sözel dersleri çalışırken çok sıkılıyorum bende ama yazmasını cok severim e ev işi bebek derken akıldada bişe kalmıyor diye uzun uzun notlar yazarım yazarak calısınça akılda daha kalıcı oluyor sende bir dene istersen :tipik:
evlisin ve cocugun var aslında senn calısman daha zor ama hırlısın ne kadar guzel sevındım vallahı umarım bıran önce mezun olursun :) :gul:
Kalan 246 kredi 4 zorunlu ders :roll:

Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Mesaj gönderen rüfeyde » 14 Oca 2015, 19:09

atesates yazdı:
rüfeyde yazdı:alırsın canım eminim

evlisin ve cocugun var aslında senn calısman daha zor ama hırlısın ne kadar guzel sevındım vallahı umarım bıran önce mezun olursun :) :gul:
Sağol tatlım bu sene bitecek insallah 2 sınavda 52 krediyi toparlıcam :utanma: :29:
Gülene neden gülüyorsun diye sorulmaz; ama ağlayana neden ağladığı sorulur.
Sen de dualarında ağla ki, Rabbin sebebini sorsun!

Painfully

Mesaj gönderen Painfully » 18 Oca 2015, 15:15

Tam olarak ne zaman açıklanır? Web sitesinde bir bilgi yok

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 18 Oca 2015, 17:37

Painfully yazdı:Tam olarak ne zaman açıklanır? Web sitesinde bir bilgi yok
facebook sayfasında 15 Şubat denilmiş galiba

“YKS ( TYT, AYT, YDT )” sayfasına dön