Ücretsiz YGS-LYS Hazırlık Takviye Kursları

YKS ( TYT, AYT, YDT ) Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
la tahzen
Doktor

Re: Ücretsiz YGS-LYS Hazırlık Takviye Kursları

Mesaj gönderen la tahzen » 30 Eyl 2015, 16:50

Bende gitmeyi düşünüyorum henüz mezun değilim ama ygs ye hazırlanıyorum nasıl olucak :ders:

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 30 Eyl 2015, 16:51

la tahzen yazdı:Bende gitmeyi düşünüyorum henüz mezun değilim ama ygs ye hazırlanıyorum nasıl olucak :ders:
Sende başvuru yapabilirsin, açıkliselier de olur, Cuma gününden önce başvurunu yap..

Kullanıcı avatarı
icerdekicsesi
Acemi

Mesaj gönderen icerdekicsesi » 30 Eyl 2015, 18:36

Gençler ben başvuruyu yaptım ve lakin ders seçiminde dersleri ayirmislar fizik kimya biyoloji diye birde sosyal bilgiler , fen bilgiler diye ayirmislar bizim hangisini secmemiz lazım ayrı olan dersleri mi yoksa hepsi içinde olan fen bilgisi veya sosyal bilgiler diye mi seçim yapıp kaydetmemiz lazım. Bilen var mi?

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 30 Eyl 2015, 19:10

icerdekicsesi yazdı:Gençler ben başvuruyu yaptım ve lakin ders seçiminde dersleri ayirmislar fizik kimya biyoloji diye birde sosyal bilgiler , fen bilgiler diye ayirmislar bizim hangisini secmemiz lazım ayrı olan dersleri mi yoksa hepsi içinde olan fen bilgisi veya sosyal bilgiler diye mi seçim yapıp kaydetmemiz lazım. Bilen var mi?
Sosyal bilgiler ve Fen bilgiler TEOG için siz YGS için Fizik, Kimya, Biyoloji gibi dersleri seçeceksiniz...

Kullanıcı avatarı
icerdekicsesi
Acemi

Mesaj gönderen icerdekicsesi » 30 Eyl 2015, 19:43

Çok teşekkürler :11:

la tahzen
Doktor

Mesaj gönderen la tahzen » 30 Eyl 2015, 20:25

Ben bugün gittim bizim için örgün lisedeki açıllan kurslar varmıs müdür dediki onlar senin icin vermli olmaz dedi.BEnde mezun sınıfına kayıt olmak istedim müdür eğer yerimiz olursa alabilirz dedi. Form doldurdum yarında kültur merkezinde ders secimii ile ilgili toplantı varmos insallah olur.

ofkanka
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen ofkanka » 01 Eki 2015, 02:42

keşke bende gitsem üniversiteye hazırlık kursları açık lise bitirme kursu da var sanırım ama ailem dur bi hele lise bitsin de diyo ve telefonuma mesaj gelmiş. üniversite hazırlık mersinde ama başka bişey napıyım bilmiyom :/

Kullanıcı avatarı
icerdekicsesi
Acemi

Mesaj gönderen icerdekicsesi » 01 Eki 2015, 13:16

3 dersten fazlası secilmiyor mu? Yoksa ben mi yanlış yapıyorum? Biri yardım edebilir mi yoksa elimde patlicak :43:

Kullanıcı avatarı
icerdekicsesi
Acemi

Mesaj gönderen icerdekicsesi » 01 Eki 2015, 13:24

Ben acik liseden mezun olmadım henüz fakat aciklise girişinden mi girmem gerekiyor yoksa Mezunlar girişinden mi ? Halk Eğitim merkezinde tam bilgi vermiyor . Yardım edebilir misiniz.

Resim

Kullanıcı avatarı
Narbe
Uzman

Mesaj gönderen Narbe » 01 Eki 2015, 15:29

icerdekicsesi yazdı:Ben acik liseden mezun olmadım henüz fakat aciklise girişinden mi girmem gerekiyor yoksa Mezunlar girişinden mi ? Halk Eğitim merkezinde tam bilgi vermiyor . Yardım edebilir misiniz.

Resim

Mezun musunuz? değilseniz Açık Ögretim ögrenci girişinden giriş yapın.
      • Bende esamesi yok .

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 01 Eki 2015, 18:00

Yaa Büşra sen seçim yaptınmı ben bir türlü giriş yapamıyorum yapınca da ders seçimi yaparken gene giriş istiyor valla çıldıracağım haa :22:
Bide derslerin yanında dönemlik-haftasonu felan diyor yaa anlamıyorum, hiç bişey anlamadım yaa :tipik:

landonxxx
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen landonxxx » 01 Eki 2015, 19:07

Ben bu gün cikma belgeli almaya gittiğinde kayıt oldum.Sayisal, dizel,eşit ağırlık seçeneği sundula sa yisal dedim.Hafta içi sabah,öğlen bide hafta sonu secenekleri var.Univin saatlerini henüz bilmediğimden rahat olacağını dusundugum hafta içi sabah ve hafta sonunu se ctim.Yanı hem den kayıt olursanız pek sıkıntı çıkmıyor.Tabi bu brndeki ile netteki kurs aynimi ayrımı bilmiyorum.

landonxxx
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen landonxxx » 01 Eki 2015, 19:09

landonxxx yazdı:Ben bu gün cikma belgemi almaya gittiğimde kayıt oldum.Sayisal, sozel,eşit ağırlık seçeneği sundular sayisal dedim.Hafta içi sabah,öğlen bide hafta sonu secenekleri var.Univin saatlerini henüz bilmediğimden rahat olacağını dusundugum hafta içi sabah ve hafta sonunu se ctim.Yanı hem den kayıt olursanız pek sıkıntı çıkmıyor.Tabi bu hem deki ile netteki kurs aynimi ayrımı bilmiyorum.

landonxxx
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen landonxxx » 01 Eki 2015, 19:10

Ben bu gün cikma belgemi almaya gittiğimde kayıt oldum.Sayisal, sozel,eşit ağırlık seçeneği sundular sayisal dedim.Hafta içi sabah,öğlen bide hafta sonu secenekleri var.Univin saatlerini henüz bilmediğimden rahat olacağını dusundugum hafta içi sabah ve hafta sonunu se ctim.Yanı hem den kayıt olursanız pek sıkıntı çıkmıyor.Tabi bu hem deki ile netteki kurs aynimi ayrımı bilmiyorum.

Kullanıcı avatarı
icerdekicsesi
Acemi

Mesaj gönderen icerdekicsesi » 01 Eki 2015, 19:13

Dersleri ayrı ayrı secmedin mi sen ? Örneğin kimya.fizik.biyoloji diye. Ve 3 tane ders seçiliyor galiba doğru mu ? 6 tane demişlerdi halk egitim merkezinde lakin sistemde 3 hak var .

“YKS ( TYT, AYT, YDT )” sayfasına dön