Isınma Köşesi

Forumumuzda yer almayan konu ve başlıkları burada oluşturabilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
Berber
Uzman Doktor

Re: Isınma Köşesi

Mesaj gönderen Berber » 10 Ara 2014, 13:15

htc-directioner yazdı:
REHBER yazdı:Mutfakta kullandığımız yağların pınarı kaynağı ayçekirdektir.
bizim mutfakta sadece zeytinyağı var en faydalısı
ooo zeytin yağına bayılırım saçlara birebir ben bazen hafiften saçıma sürerim miss gibi.

Kullanıcı avatarı
Berber
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Berber » 10 Ara 2014, 13:17

Blueberry yazdı:
REHBER yazdı:Merhaba arkadaşlar taze güdümlü fırından yeni çıkmış bir konu açtım size bu konuda her şey serbest: ''siyaset, spor, teknoloji, din, bilgi'' vesasire...

Arkadaşlar facebook nedir? Ne işe yarar? Yararları ve zararları nelerdir?
siyaset serbest deil :43: burası eğitim forumu siyaseti siyaset forumlarında yapalım :gozkırkma:
Siyasi ve idari bölümler diye bir eğitim müessesi var biliyor musun? Bence siyaset olsun ya bırak herkes döksün içini hem kimin nerede eksiği var yanlışı var görürüz onun mücadelesini veririz ben hiç siyasi forum görmedim bir yerde

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 10 Ara 2014, 13:19

REHBER yazdı:
htc-directioner yazdı:
REHBER yazdı:Mutfakta kullandığımız yağların pınarı kaynağı ayçekirdektir.
bizim mutfakta sadece zeytinyağı var en faydalısı
ooo zeytin yağına bayılırım saçlara birebir ben bazen hafiften saçıma sürerim miss gibi.
aynen mucize gibi bir yağ
iyiki bu konuyu açtın herşey dahil burda :sandalye:
En son Köylü Kızı tarafından 10 Ara 2014, 13:23 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 10 Ara 2014, 13:22

burda site adı veremem ama araştırırsan bulursun emin ol...siyasal bilgiler diye de var biliyorum ama burası lise düzeyinde ve tartışmaların sonu kişilerin banlanmasına sebeb oluyor bunu çok yakından bilirsin o yüzden bence uzak dursan gayet ii olur :06:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

Kullanıcı avatarı
Berber
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Berber » 10 Ara 2014, 13:28

teşekkürler htc-directioner

zeytin yağı sadece saç için değil vücudun cildini format atıyor. Bir kere araştırmıştım ama fiyatı çok tuzlu zeytin yağlarının

Fadime abla acısını bilirim ben ban çok yedim ama yaşamadıkça öğrenemiyorsun işte. İllahi kabak başıma patlayacak :mrgreen:

Bu arada geçenlerde senle biraz kırıcı konuştum ama çok sinirlenmiştim özür diliyorum.
En son Berber tarafından 10 Ara 2014, 13:45 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 10 Ara 2014, 13:32

REHBER yazdı:teşekkürler htc-directioner

zeytin yağı sadece saç için değil vücudun cildini format atıyor. Bir kere araştırmıştım ama fiyatı çok tuzlu zeytin yağlarının

Fadime abla acısını bilirim ben ban çok yedim ama yaşamadıkça öğrenemiyorsun işte. İllahi kabak başıma patlayacak :mrgreen:
ben urfada yaşıyorum, antepte zeytin yağı fabrikaları var babam ordan getiriyor fabrikadan olduğu için ucuza geliyor.

Kullanıcı avatarı
Berber
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Berber » 10 Ara 2014, 13:34

Yakınmışız 4 saat mesafe var aramızda bana da gönder sana zeytinyağı :mrgreen:

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 10 Ara 2014, 13:52

Öğretmenlik için ders aldığım, eğitim konusunda uzman ve Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı yapmış Prof. Dr. İrfan Erdoğan'ın dersinden bir not: "Eğitim aynı zamanda siyasettir.".. :gozkırkma:
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Mesaj gönderen rüfeyde » 10 Ara 2014, 13:54

güzel bir konu olmuş eline sağlık Rehber :34:

paylaşımları okurken birşey ilgimi çekti sürekli bir suçlu arama çabasındayız hep birilerini suçluyoruz hayatımzıda :43:

peki sıradaki konumuz yaptıgımız yanlışları ne kadar kabul edebiliyoruz olsun mu ? :yemek:
Gülene neden gülüyorsun diye sorulmaz; ama ağlayana neden ağladığı sorulur.
Sen de dualarında ağla ki, Rabbin sebebini sorsun!

Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Mesaj gönderen rüfeyde » 10 Ara 2014, 13:58

emrahk yazdı:Öğretmenlik için ders aldığım, eğitim konusunda uzman ve Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı yapmış Prof. Dr. İrfan Erdoğan'ın dersinden bir not: "Eğitim aynı zamanda siyasettir.".. :gozkırkma:
Bu ülkede de oldugu gibi bu forumdada bu mümkün degil çünkü insanların ne kadar çağdaş görünme çabası varsada birbirinin degerlerini hor görmenin aşağılamanın çagdaşlığa aykırı olduğunu bir türlü anlayaman insanlarız malesef.. Herkesin doğrusu farklıdır inançlarıda öyle ama buna önem göstermedikçe sihyasete girmek ancak ortalığı karıştırmak olur :26:

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 10 Ara 2014, 14:00

REHBER yazdı:Facebook bırakalı iki bilemedim 3 gündür bıraktım silme onayı verdim 2 hafta sonra hesabım toz olacak beter olsun. Ben facebooktan nefret ediyorum neden mi? Çünkü facebook kurucusu Mark Zuckenberg adında bir aşağılık biri kendisi yahudi asılıdır saniyede bilmem kaç milyon dolar para kazanıyor yeni öğrendim bu sosyal sitelerin yabancı servislere hizmet ettiğini, bu aşağılık da o paraları siyonistlere veriyor onlarda silah alıp biz müslümanları katlediyorlar buna engel olabilir miyiz? Olabiliriz. Çok sevdiğin ideallerinden vazgeçmek kaydı ile mesela sende facebook kullanma coca cola içme vesaire vesaire bu köpeklere bırak et vermeyi kemik bile vermeyin bak vallahi diyorum herkes elini taşın altına koysun ben başlattım siz bitirin sizde benim gibi yapın ve başkalarına güzel güzel anlatın bir kişiden milyonlar doğacaktır bu da onların pazarlarına darbe vurmak anlamına gelir gelin bunu yapalım yalvarıyorum size bak gelin söz verelim el birliği ile bu kıyamı başlatalım her ne kadar uzak şehirlerde yaşasak bile başarabiliriz uzaklıklar bize engel değildir. Bütün açacaklarımızı, kalemlerimizi namlularımızı, tüfeklerimizi, defterlerimizi, kitaplarımızı emperyalist güçlere doğrultalım. Ben defter bile alırken üzerinde ingilizce yazılan defterleri kolay kolay almıyorum her şeyin sadesi iyidir. Bu kıyamı ben başlattım sizler de bana destek verirseniz biz onları alaşağı ederiz. Buna gücümüz yeter çünkü biz halkız güç biziz mustazaflar biziz gelin emperyalist güçlere direniş gösterelim sizlerde bırakın facebooku coca cola içmeyin telefon elinizden geldiğince telefon kulübelerinde görüşme yapın o da olmasa böyle dokunmatik telefonlar kullanmayın çünkü o kameralardan takip ediliyorsunuz. Basit bir telefon kullanmaya en azından özen gösterin. Facebookta öyle sizin resimleriniz paylaşımlarınızı hüviyetiniz ve bilgileriniz hep yabancı servislere gidiyor önemli olun ya da olmayın alçaklar dosya yapıyorlar yarın bir gün onların aleyhine bir şey yaptığınız zaman size o dosyayı koz olarak kullanıyorlar. Artı facebook demek siyonistlere hizmet etmek demektir. Onlara koz vermek demektir. Facebooku kullanmamak demek filistin davasına sahip çıkmak demektir. Bu yazımı okuyan mustazaflar kalkın ve siper güçlere karşı mukavvemet gösterin. Bu ideallerinizden vazgeçin ki onların aşağılık putlarını yani facebooklarını twitterlerini yıkalım cocacola şirketlerini batıralım tekrar ediyorum birden milyonlar doğacaktır.
Yazdıklarında haklı olabilirsin ama Facebook'u kapatarak, Coca-Cola içmeyerek Siyonizm'e savaş açamazsın. Internetin sahibi ve kurucuları bizzat onlar zaten. Her internet sitesi, YouTube, Google vs vs.. hepsinin gelirlerinin bir kısmı onlara gidiyor. Coca-Cola gıda konusunda günah keçisi olsa da, aklının hayalinin almayacağı bir ürün gamında birçok firma Siyonistlerin kontrolü altında faaliyet yapıyor. Kullandığın Windows'ta her yazışman, Windows'un içindeki özel kod sayesinde onlara gidiyor. Kullandığın ve pili çıkmayan iPhone'u kapatsan bile içindeki CIA-NSA anlaşmalı çip sayesinde her anını dinliyorlar. Bu örnekler uzar gider.

"Onlar her yerde" diye Illuminati geyiği yapmayacağım ama bir gerçek var ki, böyle Coca-Cola almayarak kendince Don Kişot'luk yapmak çare değil. Rahmetli Necmettin Erbakan'ın dediği gibi; "bakkaldan aldığın her bir ekmeğin ücretinin bir kısmı İsrail'e, dolayısıyla Siyonizm'e gidiyor."

Kurtuluş, Siyonistlerin ülkedeki piyonlarına destek vermeyerek zihniyetleriyle birlikte tarihe gömülmelerini sağlamak. Bu da Atatürk gibi bir liderin ortaya çıkışıyla ancak olacaktır...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 10 Ara 2014, 14:02

rüfeyde yazdı:güzel bir konu olmuş eline sağlık Rehber :34:

paylaşımları okurken birşey ilgimi çekti sürekli bir suçlu arama çabasındayız hep birilerini suçluyoruz hayatımzıda :43:

peki sıradaki konumuz yaptıgımız yanlışları ne kadar kabul edebiliyoruz olsun mu ? :yemek:
kimse ''ben yanlış yaptım kabul ediyorum'' diyemiyor gururuna yediremiyor belki de bu yüzden şuçlu arıyoruzdur? kendimi avutmak için bunu birçok insan yapıyor.
Bu forum da bu konuşmaları sınavdan önce yapmak rahatlatıyor

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 10 Ara 2014, 14:03

rüfeyde yazdı:
emrahk yazdı:Öğretmenlik için ders aldığım, eğitim konusunda uzman ve Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı yapmış Prof. Dr. İrfan Erdoğan'ın dersinden bir not: "Eğitim aynı zamanda siyasettir.".. :gozkırkma:
Bu ülkede de oldugu gibi bu forumdada bu mümkün degil çünkü insanların ne kadar çağdaş görünme çabası varsada birbirinin degerlerini hor görmenin aşağılamanın çagdaşlığa aykırı olduğunu bir türlü anlayaman insanlarız malesef.. Herkesin doğrusu farklıdır inançlarıda öyle ama buna önem göstermedikçe sihyasete girmek ancak ortalığı karıştırmak olur :26:
Şurada 'AKP kötüdür CHP' iyidir veya 'CHP kötüdür AKP iyidir' diye bir konu açılsa hepimiz birbirimize gireriz doğru. Maalesef sadece burası değil, her yerde bu konularda ateşli tartışmalar, hakaretler, küfürler havada uçuşur. Ama, siyasetten kastım bu değil, "istesen de istemesen de Osmanlıcayı paşa paşa öğreneceksin!" sözünü eleştirmem ister istemez konuyu siyasete bağlayacaktır; bunun kaçışı yok. Siyasete girmeyelim diye burada bu dersin dayatılmasını eleştirmeyecek değilim...

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Mesaj gönderen rüfeyde » 10 Ara 2014, 14:06

htc-directioner yazdı:
rüfeyde yazdı:güzel bir konu olmuş eline sağlık Rehber :34:

kimse ''ben yanlış yaptım kabul ediyorum'' diyemiyor gururuna yediremiyor belki de bu yüzden şuçlu arıyoruzdur? kendimi avutmak için bunu birçok insan yapıyor.
Bu forum da bu konuşmaları sınavdan önce yapmak rahatlatıyor
Ben kabul ederim genelde tabi sevdiğim insanlara karşı en kötü huyum asabiyet :teslim: ah keşke yenebilsem :28:

Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Mesaj gönderen rüfeyde » 10 Ara 2014, 14:13

Evet emrahk önceki konudaki gibi ben severim hoş dedim bi baktım tartısma başlamış :tipik:

Osmanlıca kücükken 2 3 kitap okudum hoşlanmıştım 12 13 yaslarında idim Kuran bilince çok zorlanmamıştım okurken ama bunun zorunlu olması gibi bi gayrette yada dusuncede degilim yanlız lisede secmeli olarak olsa güzel olur hani mesela osmanlıcaya meraklı olan gençlerimiz başka bir egitim yeri aramaz okulunda bu derside alır.

Akp ve Chp gelince Ben akp'liyim yanlışlarıyla dogrularyla ben sunu anlamıyorum siyasette birkaç doğru yaparsın bir yanlış yaparsin o dogrular birden gidiverir, hatasız kul olmaz yanlıslarını görmek hoş guzel ama dogrularınıda görmek lazım.Kimse benim düşüncemde olmak zorunda degil ama saygı duymak zorunda hepimizin unuttuğu nkta bu sanırım bazen buna bende dahil :utanma: :tipik:

Kilitli

“Yeni Forum Konuları Oluşturun” sayfasına dön