Kayıt yenilemem gerekli mi ?

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
colin_erkan
Doktor

Re: Kayıt yenilemem gerekli mi ?

Mesaj gönderen colin_erkan » 03 Ağu 2011, 11:16

emrahk yazdı:Acilen okulunun Açık Lise'den sorumlu idarecisiyle konuşmalısın. Bu sene mezun olanlar neredeyse diplomalarını alacak, senin daha sistem EVET'e çevrilmemiş...
Bu ay kalanlar için ek sınav yapılcak okulda acaba onlarla birliktemi yollicaklar gidip soriyim en iyisi okula

CeHeNNeM Buz TuTana Kadar BAYRAMPAŞALIYIZ....!!!
(2008 yılında foruma ilk üye olduğumda atmıştım bu imzayı malesef Bayrampaşadan ayrıldım ama bir gün tekrar geri döneceğim...)

kambinan
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen kambinan » 04 Ağu 2011, 02:34

emrahk yazdı:Öğrencilik durumum, MEZUN'dan DİPLOMA NO'SU ALMIŞ MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİ'ne çevrilmiş, ve bana bir diploma numarası verilmiş. Bugünlerde diplomalar basılsa çok iyi olacak. Çıkma belgesi almak için günlerce posta yolu beklemekten iyidir..
Aynen benimde böyle. Ya korkulacak birşey yok taa mayısda mezun olduk bu ayın sonuna elbet gelir diplomalar. Benim staj sorunum olmasa geçen sene son sınavla bitirmiştim kültürel dersleri zaten :)
simaymine yazdı:ağustos sonu en gec dıp. gelcekmıs haberınız olsun arkadaslar.
tenk yuuu :D

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 04 Ağu 2011, 08:30

colin_erkan yazdı:
emrahk yazdı:Acilen okulunun Açık Lise'den sorumlu idarecisiyle konuşmalısın. Bu sene mezun olanlar neredeyse diplomalarını alacak, senin daha sistem EVET'e çevrilmemiş...
Bu ay kalanlar için ek sınav yapılcak okulda acaba onlarla birliktemi yollicaklar gidip soriyim en iyisi okula
Evet, sorman lazım acilen. Eğer idareci belgeni Ankara'ya göndermediyse sorumsuzluk konusunda guinness rekorlar kitabına girecek haberi olsun...

kambinan yazdı:
emrahk yazdı:Öğrencilik durumum, MEZUN'dan DİPLOMA NO'SU ALMIŞ MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİ'ne çevrilmiş, ve bana bir diploma numarası verilmiş. Bugünlerde diplomalar basılsa çok iyi olacak. Çıkma belgesi almak için günlerce posta yolu beklemekten iyidir..
Aynen benimde böyle. Ya korkulacak birşey yok taa mayısda mezun olduk bu ayın sonuna elbet gelir diplomalar. Benim staj sorunum olmasa geçen sene son sınavla bitirmiştim kültürel dersleri zaten :)
simaymine yazdı:ağustos sonu en gec dıp. gelcekmıs haberınız olsun arkadaslar.
tenk yuuu :D
Haydi hayırlı olsun hepimize, gelsin diplomalarımız biran önce...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

simaymine
Acemi

Mesaj gönderen simaymine » 04 Ağu 2011, 17:01

doplomalar basılmıs gorunuyor bende :)

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 04 Ağu 2011, 17:14

simaymine yazdı:doplomalar basılmıs gorunuyor bende :)
Hadi gözün aydın, benimki hala basıldı yazmıyor ama bekleyip göreceğiz...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 06 Ağu 2011, 11:46

İyi de benim neden Diploma Basıldı mı? kısmı hala hayır olarak yazıyor? :evil:

Mustafa Kemal Atatürk

simaymine
Acemi

Mesaj gönderen simaymine » 07 Ağu 2011, 08:46

eger numara verıldıyse bu hafta ıcı basıldıya doner bence

kambinan
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen kambinan » 08 Ağu 2011, 02:19

Diploma Basıldı mı? : EVET

emrah senin benden 2-3 gün sonra oluyor genelde herşeyin. 3 gün sonraya basılmış olur :D

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 08 Ağu 2011, 09:08

kambinan yazdı:Diploma Basıldı mı? : EVET

emrah senin benden 2-3 gün sonra oluyor genelde herşeyin. 3 gün sonraya basılmış olur :D

Aynen, benim erkenden basılsa şaşardım zaten, neyse sabredelim bakalım... :P

Mustafa Kemal Atatürk

kambinan
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen kambinan » 09 Ağu 2011, 06:50

emrahk yazdı:
kambinan yazdı:Diploma Basıldı mı? : EVET

Aynen, benim erkenden basılsa şaşardım zaten, neyse sabredelim bakalım... :P
Ya basılmış olmasıda birşey değiştirmiyor zaten. Ben aradım daha gelmemiş basıldıktan sonra birde gönderilme aşaması var (:

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 09 Ağu 2011, 09:32

Sonunda benim diploma da basılmış, şaşırdım sizle aradan fazla zaman geçmeden basmışlar. Hepimize hayırlı uğurlu olsun. Darısı en kısa sürede herkesin başına... :wink:

Bu arada colin_erkan senin durum ne oldu?...

Mustafa Kemal Atatürk

kambinan
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen kambinan » 10 Ağu 2011, 10:20

Diplomalar halk eğitim merkezlerine gelmiş mi ?

Kullanıcı avatarı
colin_erkan
Doktor

Mesaj gönderen colin_erkan » 10 Ağu 2011, 11:32

emrahk yazdı:Sonunda benim diploma da basılmış, şaşırdım sizle aradan fazla zaman geçmeden basmışlar. Hepimize hayırlı uğurlu olsun. Darısı en kısa sürede herkesin başına... :wink:

Bu arada colin_erkan senin durum ne oldu?...
Benim bitane zorunlu dersim vardı geçsemde kalsamda bitiyo ama yüz yüze eğitim kısmında hala hayır yazıyo okuldaki hocayada bi türlü ulaşamadım..
CeHeNNeM Buz TuTana Kadar BAYRAMPAŞALIYIZ....!!!
(2008 yılında foruma ilk üye olduğumda atmıştım bu imzayı malesef Bayrampaşadan ayrıldım ama bir gün tekrar geri döneceğim...)

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 10 Ağu 2011, 11:41

Anladım Erkan, ben seninde halihazırda mezun olduğunu düşünmüştüm. Eğer Temmuz sınavı ile mezunsan henüz geç değil. Ama idareciyi bulup söylemelisin belli ki yollamamış belgeni..

Kambinan, henüz diploma şu tarihte gönderildi veya diploma şurda felan kısımları boş zaten. Bu yüzden daha beklememiz gerekiyor anlaşılan..

Mustafa Kemal Atatürk

simaymine
Acemi

Mesaj gönderen simaymine » 10 Ağu 2011, 12:26

bizim açık meslek lisesi diplomaları açık lise gibi her donem yollanmıyor sadece yılda bır kez agstosta yolanıyormuş. o yuzden hepimizin aynı anda gelcek mesela ben mayıs sınavında mezundum.

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön