SİZ HANGİ AĞAÇTAN GELDİNİZ?

Herşey serbest...
Kullanıcı avatarı
AÇIK ACEMİ
Doktor

Re: SİZ HANGİ AĞAÇTAN GELDİNİZ?

Mesaj gönderen AÇIK ACEMİ » 04 Haz 2012, 06:36

Ceviz : (Tutku): Garip ve zıtlıklarla dolu biridir. Egoist ve agresiftir. Beklenmedik tepkiler gösterir. Asil bir ruhu vardır. Spontanedir. Çok hırslıdır ve hiç esnekliği yoktur. Zor ve alışılmışın dışında bir eştir. Çok zor beğenir. Sadece takdir eder. Çok kıskanç ve tutkuludur. Uyum göstermek için fazla fedakarlık etmekten de hoşlanmaz.İlginç stratejiler üretir.

kalan kredi:56 toplam kredi:136

KGamze
Doçent

Mesaj gönderen KGamze » 04 Haz 2012, 06:53

Jackal4540 yazdı:Selvi : (Sadakat) Güçlü, fiziksel olarak kaşlı, her ortama uyabilen, hayatla fazla uğraşmayan, hoşnut, iyimser, paraya meraklıdır Yalnızlıktan nefret eder. Kolaykolay tatmin edilemeyecek kadar tutkuludur. Ama sadıktır. Modu çabuk değişir. Kurallara boyun eğmez. Biraz da ukala ve ilgisizdir.

Evet modum çabuk değişebilir Birden bir bakmışsın Transformersten İron Man Ve Spider Man Olmuşum :)
Furkan sen 17 Şubat değil miydin?

19-28 Şubat : Çam ?

Kullanıcı avatarı
EvolutionDestructive
Asistan

Mesaj gönderen EvolutionDestructive » 04 Haz 2012, 17:08

Selvi : (Sadakat) Güçlü, fiziksel olarak kaşlı, her ortama uyabilen, hayatla fazla uğraşmayan, hoşnut, iyimser, paraya meraklıdır Yalnızlıktan nefret eder. Kolaykolay tatmin edilemeyecek kadar tutkuludur. Ama sadıktır. Modu çabuk değişir. Kurallara boyun eğmez. Biraz da ukala ve ilgisizdir.

yanlızlıgı severim.
Resim

Kullanıcı avatarı
kardelen198
Uzman Doktor

Mesaj gönderen kardelen198 » 05 Haz 2012, 03:44

Ben de Dişbudak'mışım. :)
Dişbudak : (Hırs) Farklı bir çekiciliğe sahip, hayat dolu,talepkar, düşüncesizce hareket eden ve eleştirilere kulak asmayan biri. Hırslı, akıllı, yetenekli, kaderine hükmetmeyi seven, egoist olmaya elverişlidir. Ama ona güvenebilirsiniz. Bazen beyni kalbine hükmedebilir. İlişkiler çok ciddiye alır ve sadıktır.

Kullanıcı avatarı
Jackal4540
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Jackal4540 » 26 Haz 2012, 17:24

KGamze yazdı:
Jackal4540 yazdı:Selvi : (Sadakat) Güçlü, fiziksel olarak kaşlı, her ortama uyabilen, hayatla fazla uğraşmayan, hoşnut, iyimser, paraya meraklıdır Yalnızlıktan nefret eder. Kolaykolay tatmin edilemeyecek kadar tutkuludur. Ama sadıktır. Modu çabuk değişir. Kurallara boyun eğmez. Biraz da ukala ve ilgisizdir.

Evet modum çabuk değişebilir Birden bir bakmışsın Transformersten İron Man Ve Spider Man Olmuşum :)
Furkan sen 17 Şubat değil miydin?

19-28 Şubat : Çam ?
Aaa evet çam ağacımış hatırlatman iyi olsu selvi diye biliyordum bende diyorum niye bukadar Noel ağaçlarına merağım var :mrgreen:

“Serbest Kürsü” sayfasına dön