MEZUNUMMMMMMMMM :)

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Mrvv

Re: MEZUNUMMMMMMMMM :)

Mesaj gönderen Mrvv » 14 Eyl 2011, 20:47

MEZUNUZZZZZZZZZZZZZZZZ::D:D:D Allah emeklerimizi boşa çıkarmadı hepinizi tebrik ediyorummmmmmm=)))))))))))))))))

Kullanıcı avatarı
İdealistt
Doktor

Mesaj gönderen İdealistt » 14 Eyl 2011, 20:49

Mrvv yazdı:MEZUNUZZZZZZZZZZZZZZZZ::D:D:D Allah emeklerimizi boşa çıkarmadı hepinizi tebrik ediyorummmmmmm=)))))))))))))))))
Tebrikler :)

scrtdfns
Çırak

Mesaj gönderen scrtdfns » 14 Eyl 2011, 20:51

Arkadaşlar benimde zorunlu dersi yoktur ibaresi çıktı.Kredi bilgilerim tutuyor.3 dersden geçmişim.Alan kredisi 85 kadar çıkmış.

Mezunum bu şartlarda...Bende de aktif ve kayıt yenileme yazısı var.Takılmayalım.En kısa sürede mezun yazısı eklenir inşallah...

Ayrıca benim öncelikli ilk işim askerlik şubesine gitmek olacak.Kasımda askerliğim var çünkü.Çıkma belgesi yerine mezuniyet yazısı vs gibi bir belge ile askerlik tecili yaptırabilirmiyim.Yoksa çıkma belgesini almak şart mı... ??

Kullanıcı avatarı
İdealistt
Doktor

Mesaj gönderen İdealistt » 14 Eyl 2011, 20:54

Üniversite durumun varsa askerliği dert etme 31 ekime kadar zaten üniv ediyor. Eğer Üniv durumun yoksa 31 Ekime kadar diploman gelir diplomanla yaptırırsın acele etme

Mrvv

Mesaj gönderen Mrvv » 14 Eyl 2011, 20:56

İdealistt yazdı:
Mrvv yazdı:MEZUNUZZZZZZZZZZZZZZZZ::D:D:D Allah emeklerimizi boşa çıkarmadı hepinizi tebrik ediyorummmmmmm=)))))))))))))))))
Tebrikler :)
tşkkrler:D:D

scrtdfns bende ilk baktıgımda aktif yazıyodu ama şuan profilim düzenlenmiş mezun yazıyo yarım asate kdr herkesin ki düzelecektır korkmayın=)

scrtdfns
Çırak

Mesaj gönderen scrtdfns » 14 Eyl 2011, 21:11

İdealistt yazdı:Üniversite durumun varsa askerliği dert etme 31 ekime kadar zaten üniv ediyor. Eğer Üniv durumun yoksa 31 Ekime kadar diploman gelir diplomanla yaptırırsın acele etme
Eyvallah hocam.Ben 91/4 tertip gidecektim.Yani kasımda alacaklardı.Yani en son ne zamana kadar tecil ettirme şansım var bilmiyorum.Biran önce kurtulmak istiyorum çünkü baya bir stres yaşamıştım.

Şimdi siteye baktım mezuniyet yazısı askerlik tecili vs işler için kullanılıyor diye bir bilgi mevcut.Eğer öyle ise direk yarın o yazıyla tecil ettirip sonra çıkma belgesini almak için ankaraya gidecem.

asitanem
Uzman

Mesaj gönderen asitanem » 14 Eyl 2011, 21:12

tebriklerr arkadaslar darısı basıma benimde tek ders kalmıs :( ikinci ek sınav sart. nolur herkes dilekce atsın :(

Kullanıcı avatarı
İdealistt
Doktor

Mesaj gönderen İdealistt » 14 Eyl 2011, 21:17

scrtdfns yazdı:
İdealistt yazdı:Üniversite durumun varsa askerliği dert etme 31 ekime kadar zaten üniv ediyor. Eğer Üniv durumun yoksa 31 Ekime kadar diploman gelir diplomanla yaptırırsın acele etme
Eyvallah hocam.Ben 91/4 tertip gidecektim.Yani kasımda alacaklardı.Yani en son ne zamana kadar tecil ettirme şansım var bilmiyorum.Biran önce kurtulmak istiyorum çünkü baya bir stres yaşamıştım.

Şimdi siteye baktım mezuniyet yazısı askerlik tecili vs işler için kullanılıyor diye bir bilgi mevcut.Eğer öyle ise direk yarın o yazıyla tecil ettirip sonra çıkma belgesini almak için ankaraya gidecem.
Hiç dert etme bende 91/4 üm ve bu şekilde kesin bilgi merak etme

scrtdfns
Çırak

Mesaj gönderen scrtdfns » 14 Eyl 2011, 21:25

İdealistt yazdı:
scrtdfns yazdı:

Hiç dert etme bende 91/4 üm ve bu şekilde kesin bilgi merak etme
Eyvallah hocam çok teşekkürederim....

Efisio
Çırak

Mesaj gönderen Efisio » 14 Eyl 2011, 21:27

scrtdfns, senin durum MEZUN oldu mu? benimki halen AKTİF.. :|

scrtdfns
Çırak

Mesaj gönderen scrtdfns » 14 Eyl 2011, 21:31

Efisio yazdı:scrtdfns, senin durum MEZUN oldu mu? benimki halen AKTİF.. :|
Hayır benimde şuan aktif görünüyor.Mezun yazısı gelir gelmez caps alıp siteye ekleyecem... ;)

Kullanıcı avatarı
İdealistt
Doktor

Mesaj gönderen İdealistt » 14 Eyl 2011, 21:34

scrtdfns yazdı:
Hayır benimde şuan aktif görünüyor.Mezun yazısı gelir gelmez caps alıp siteye ekleyecem... ;)
Şartların tuttuğundan eminseniz kesinlikle düzelir

scrtdfns
Çırak

Mesaj gönderen scrtdfns » 14 Eyl 2011, 21:42

İdealistt yazdı:
scrtdfns yazdı:
Şartların tuttuğundan eminseniz kesinlikle düzelir

Resim

Resim

Şartlarım tutuyor beklemedeyim bakalım.... ;)

Kullanıcı avatarı
İdealistt
Doktor

Mesaj gönderen İdealistt » 14 Eyl 2011, 21:47

Şimdiden tebriklerrrr

Efisio
Çırak

Mesaj gönderen Efisio » 14 Eyl 2011, 21:49

scrtdfns, şimdiden kutlarım :)

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön