Kayıt yenilemem gerekli mi ?

Her Konuda Tartışabilirsiniz
emrahk
Onursal Üye

Re: Kayıt yenilemem gerekli mi ?

Mesaj gönderen emrahk » 10 Ağu 2011, 14:20

Ama mantıken 3. dönem sınavında mezun olanların diplamalarının bizimle aynı anda gönderilmesi imkansız...

..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

kambinan
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen kambinan » 10 Ağu 2011, 14:36

Ben ona bakarsanız 2010 3.sınavda mezundum :) Hepimizin staj dolayısıyla aynı zamanda gönderiliyor ( 3.dönem sınava girenleride beklemezsek iyi 25 gün içinde üniversite kayıtları vardı sanırım yanlış hatırlamıyorsam)

Diploma Nerede ? :
Diploma Defteri Nerede ? : SAMSUN-İLKADIM
Gönderilen Tarih :

Ben bu kısmı ilk defa görüyorum emrah :)

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 10 Ağu 2011, 15:33

Benim;
Diploma defteri nerede? : İstanbul - Kadıköy

Keşke Kadıköy'de olsaydı hemen gider alırdım :(

Bu arada Kambinan, o kısımları nasıl ilk defa gördün? Diplomanın basıldığını zaten o kısımdan öğrendik, dolayısıyla sende görmeliydin :D
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 11 Ağu 2011, 11:00

Son aldığım bilgiye göre diplomalarımız, iki hafta içinde Halk Eğitim Merkezlerimize ulaşacakmış...

Mustafa Kemal Atatürk

kambinan
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen kambinan » 12 Ağu 2011, 11:24

emrahk yazdı:Benim;
Diploma defteri nerede? : İstanbul - Kadıköy

Keşke Kadıköy'de olsaydı hemen gider alırdım :(

Bu arada Kambinan, o kısımları nasıl ilk defa gördün? Diplomanın basıldığını zaten o kısımdan öğrendik, dolayısıyla sende görmeliydin :D
Abi inan hiç dikkat etmedim oraya , mezun olmuşmuyum olmuşum diploma basıldı mı basıldı dedim o kadar :)

Bu arada
Diploma Nerede ? : SAMSUN-İLKADIM HALK EĞITIM MERKEZI VE AKŞAM SANAT OKULU GÖNDERİLDİ
Diploma Defteri Nerede ? : SAMSUN-İLKADIM
Gönderilen Tarih : 11/08/2011

Salı günü gitsem alabilirim muhtemelen

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 12 Ağu 2011, 14:40

Dün yollanmış daha, Salı'ya Ankara'dan Samsun'a yetişeceğini pek sanmıyorum. Benim ki de Kadıköy'deymiş. Sonunda diplomalarımıza kavuşacaz desene. Onca sene sonra bana şaka gibi geliyor... :roll:

Mustafa Kemal Atatürk

simaymine
Acemi

Mesaj gönderen simaymine » 12 Ağu 2011, 20:03

ben aldım diplomayı ve inanamıyorum sanki biri arayıp şaka yaptık daha okumanız gerek dicekmiş gibi geliyor... Ve pazartesi yetenek sınavına giriyorum şans dileyin bana arkadaşlar hoşcakalın...

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 13 Ağu 2011, 10:18

simaymine yazdı:ben aldım diplomayı ve inanamıyorum sanki biri arayıp şaka yaptık daha okumanız gerek dicekmiş gibi geliyor... Ve pazartesi yetenek sınavına giriyorum şans dileyin bana arkadaşlar hoşcakalın...
Ben mesajını okuduğumda sen sınava çoktan girmiş olmalısın. İnşallah iyi geçmiştir. Yanlız ne yetenek sınavına girdin merak ettim. Bu arada diplomalar daha 11 Ağustos'ta yollanmaya başlanmış, hangi ara geldi de aldın? Ankara'da mı oturuyorsun yoksa?..

Mustafa Kemal Atatürk

byMRZ
Uzman Doktor

Mesaj gönderen byMRZ » 13 Ağu 2011, 11:20

sımaymıne yetenek sınavı dedıgın ankara olgunlasnmanın sınavı mı :?:

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 14 Ağu 2011, 14:45

simaymine yazdı:ben aldım diplomayı ve inanamıyorum sanki biri arayıp şaka yaptık daha okumanız gerek dicekmiş gibi geliyor... Ve pazartesi yetenek sınavına giriyorum şans dileyin bana arkadaşlar hoşcakalın...
Başarılar simaymine, hakkında en güzel ve en hayırlı netice nasip olur inşallah
Resim

Kullanıcı avatarı
gülbeyaz
Doçent

Mesaj gönderen gülbeyaz » 14 Ağu 2011, 15:22

tebrik ederim. umarım sınavın iyi geçer bu besyo için olan yetenek sınavımı.

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 15 Ağu 2011, 14:47

Bugün Kadıköy Halk Eğitim'i aradım, diplomam geldi mi diye. Bana geldi dedi salağın teki. Tabi bende parayı yatırıp, işi gücü bırakıp gittim. Birde ne desinler, henüz gelmemiş, haftaya ancak gelir......Sonrasını tahmin edin...... :evil: :evil: :evil:

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 15 Ağu 2011, 20:24

emrahk yazdı:Bugün Kadıköy Halk Eğitim'i aradım, diplomam geldi mi diye. Bana geldi dedi salağın teki. Tabi bende parayı yatırıp, işi gücü bırakıp gittim. Birde ne desinler, henüz gelmemiş, haftaya ancak gelir......Sonrasını tahmin edin...... :evil: :evil: :evil:
Hayda ne sinir bozucu bir durum. Hayırlısı ile kavuşsaydınız şu diplomalarınıza arkadaşlar.
Resim

sonbahar
Doktor

Mesaj gönderen sonbahar » 15 Ağu 2011, 20:30

ben diplomayı alınca ankarayı arayıp sormuştum gerçekten mezunum bir yanlışlık yok değilmi diye :lol: yani yanlış anlamayın o aralar bir kopya olayları çıkmıştı.bazılarının sınavları falan sayılmamış.acaba dedim bizdemi arada kaynadık :lol:
O Şimdi Üniversiteli

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 16 Ağu 2011, 14:59

Yani ben böylece gider ayak Halk Eğitim'den son golüde yemiş oldum. Allah kalanlara yardım etsin...

Mustafa Kemal Atatürk

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön