GÜZEL SÖZ

Sanat ve edebiyat bölümü...
DELiDAKiKALAR
Acemi

Re: GÜSEL SÖZ

Mesaj gönderen DELiDAKiKALAR » 25 Tem 2008, 02:19

DELiDAKiKALAR yazdı:
centrocampista yazdı:Forum faydalı ama içerideki adam saçmalayınca sinir tavan yapıyor
Akıllı olacak herkes , terbiyeliye karşı terbiyeliyim rahat olun..

ÖNCELİKLE SEN HASİYETSİZ ŞEREFSİZİN TEKİSİN ETTİN KÜFÜRLERİ GERÇEKTEN YANIMDA OLSAN ÜSTÜNDE UYGULARIM

BİZ BURAYA EMEK VERİP KENDİMİZCE SÖZLER YAZIYORUZ SEN GELİP ATMASYON FALAN DİYORSUN BU YORUMMU SENCE ATMASYONSA KENDİN YAZ DEMİŞLER SEN İLHAM PEİLERİM FALAN GELSİN DEMİŞSİN OZAMAN ATMASYON FALAN DEMİCEKSİN SAYGI DUYUCAKSIN SENKİ YORUM DEĞİL SİNEK GİBİ MİDE BULANDIRMAKTAN BAŞKA BİŞEY DEĞİL

ETTİĞİN KÜFÜRLEİN HEPSİNİDE ANNE İAADE EDİYORUM HASİYET SİZ ŞEREFSİZ HERŞEY KÜFÜRLE OLSAYDI SENİN GİBİ ANNESİ BELLİ OLMAYAN İNSANLARDAN GEÇİLMEZDİ BURALARI....EDEBİNLE YORUM YAPACAKSAN YAP YAPMICAKSAN SİNEKLİK YAPMA

ŞÖYLE BİR SÖZDE GELDİ AKLIMA HAVLAYAN KÖPEK ISIRMAZ DİYE SENDE İŞTE HAVLAYAN KÖPEKSİN HAVLARSIN ANCAK

BUNLARI OKUDUKTAN SONRA SÖV BAKALIM YANİ HAVLA BAKALIM SEN ANCAK KÜFÜR YAZARSIN BAŞKA BİŞEY DEĞİL

SEN KİMSİNKİ DANA BEYİNLİ BANA AKILLI OL DEMİŞSİN SENDE AKIL OLSA KARŞINDAKİNİ TANIMADAN KÜFÜR ETMESSİN BENİM SANA NELER YAPA BİLECEGİMİ TAHMİN EDİYOMUSUN BİRAZDAHA SÖVERSEN EVİNE BİLE GELİRİM YAZDIKLARINI UYGULARIM NE OLDUĞUNU ANLAMSIN BİLE ONUN İÇİN AKKILLI OL KAŞINMA

DELiDAKiKALAR
Acemi

Mesaj gönderen DELiDAKiKALAR » 25 Tem 2008, 02:21

DELiDAKiKALAR yazdı:
DELiDAKiKALAR yazdı:
centrocampista yazdı:Forum faydalı ama içerideki adam saçmalayınca sinir tavan yapıyor
Akıllı olacak herkes , terbiyeliye karşı terbiyeliyim rahat olun..

ÖNCELİKLE SEN HASİYETSİZ ŞEREFSİZİN TEKİSİN ETTİN KÜFÜRLERİ GERÇEKTEN YANIMDA OLSAN ÜSTÜNDE UYGULARIM

BİZ BURAYA EMEK VERİP KENDİMİZCE SÖZLER YAZIYORUZ SEN GELİP ATMASYON FALAN DİYORSUN BU YORUMMU SENCE ATMASYONSA KENDİN YAZ DEMİŞLER SEN İLHAM PEİLERİM FALAN GELSİN DEMİŞSİN OZAMAN ATMASYON FALAN DEMİCEKSİN SAYGI DUYUCAKSIN SENKİ YORUM DEĞİL SİNEK GİBİ MİDE BULANDIRMAKTAN BAŞKA BİŞEY DEĞİL

ETTİĞİN KÜFÜRLEİN HEPSİNİDE ANNE İAADE EDİYORUM HASİYET SİZ ŞEREFSİZ HERŞEY KÜFÜRLE OLSAYDI SENİN GİBİ ANNESİ BELLİ OLMAYAN İNSANLARDAN GEÇİLMEZDİ BURALARI....EDEBİNLE YORUM YAPACAKSAN YAP YAPMICAKSAN SİNEKLİK YAPMA

ŞÖYLE BİR SÖZDE GELDİ AKLIMA HAVLAYAN KÖPEK ISIRMAZ DİYE SENDE İŞTE HAVLAYAN KÖPEKSİN HAVLARSIN ANCAK

BUNLARI OKUDUKTAN SONRA SÖV BAKALIM YANİ HAVLA BAKALIM SEN ANCAK KÜFÜR YAZARSIN BAŞKA BİŞEY DEĞİL

SEN KİMSİNKİ DANA BEYİNLİ BANA AKILLI OL DEMİŞSİN SENDE AKIL OLSA KARŞINDAKİNİ TANIMADAN KÜFÜR ETMESSİN BENİM SANA NELER YAPA BİLECEGİMİ TAHMİN EDİYOMUSUN BİRAZDAHA SÖVERSEN EVİNE BİLE GELİRİM YAZDIKLARINI UYGULARIM NE OLDUĞUNU ANLAMSIN BİLE ONUN İÇİN AKKILLI OL KAŞINMA
BANA YAPMAK İSTEMEDİĞİM ŞEYLERİ YAPTIRMA TAMAMI

Kullanıcı avatarı
azra
Uzman Doktor

Mesaj gönderen azra » 25 Tem 2008, 07:23

centrocampista yazdı:Ok nedir ?
Türkçe yazmayı denesek nasıl olur ?
Her ne kadar kalite aramasam da neticede eğitimle ilgili bir site burası
Türkçe konusunda daha hassas olunacağını düşünmüştüm , iş olsun diye forum'a yazan zihniyet ! Peehh
Neyse , Kalın sağlıcakla , mesajlarıma alıntı yapılmazsa uğramam daha ama alıntı yapılmazsa :)
sen önce bi kendine bak
ok mu :mrgreen:
bana karışma
ok mu
iş olsun die foruma yazan da sensin herşey ortada önce bunu anla
ok mu
sakın cvp olarakda o terbiesiz uslubunu kullanma canım
zati nası hayla burdasın onuda anlamadım yaaaaa
nese
terbiesiz şeyy küfürbaz insan
:shock: :shock: :shock: iş olsun die yazıomuşum yaa
peh peh peh beyimize de bakın hele
terbiesiz, küfürbaz....

Kullanıcı avatarı
azra
Uzman Doktor

Mesaj gönderen azra » 26 Tem 2008, 11:48

@ azra
Tartışma seni bağlamasın
İzlemekle yetin diyeyim sana..

emredersin :evil:
tartışıyosanızda lütfen kötü sözlerden kaçınalım
eğitim sitesi burası
eyiki forum azcık canlandı bea ben geldiimde ssakindi buralar
şimdi bakuyomda
baya bi hareketli herkes tartışmak istio yaaaaaaaaaa :mrgreen:
ne ayıp

Kullanıcı avatarı
azra
Uzman Doktor

Mesaj gönderen azra » 26 Tem 2008, 14:41

suskun62 yazdı:ferhat gibi şirin yardan ayrıldım
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol:
buda gsldi

DELiDAKiKALAR
Acemi

Mesaj gönderen DELiDAKiKALAR » 27 Tem 2008, 02:16

BEN KİMSEYLE TARTIŞMIYORUM ADAM DİREK SÖVÜYOR BENDE PEYGAMBER SABRI YOK BİRAZCIK O KENDİNİ BİLMEZE UYDUM....HEPSİ BU ADAM YORUMDA BİLE ATAR GİDER OLMUŞ FALAN RESMEN DALGA GEÇİYOR..NEYSE BURDA NOKTAYI KOYDUM BİDAHA UYMUCAM HAVLAYIP GİTİSİN...............

DELiDAKiKALAR
Acemi

Mesaj gönderen DELiDAKiKALAR » 27 Tem 2008, 02:30

Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın degil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana baglandım sana taptım...

Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsun ben tam üzerinden geçerken ipler kopsun düştüğüm yer dudakların olsun....

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı,ben seni bugünde sevmeyeceğim çünkü bu günde bitecek;ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!!!

Kullanıcı avatarı
azra
Uzman Doktor

Mesaj gönderen azra » 27 Tem 2008, 09:38

DELiDAKiKALAR yazdı:Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın degil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana baglandım sana taptım...

Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsun ben tam üzerinden geçerken ipler kopsun düştüğüm yer dudakların olsun....

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı,ben seni bugünde sevmeyeceğim çünkü bu günde bitecek;ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!!!
çok gsller
ama en gsli bence
Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsun ben tam üzerinden geçerken ipler kopsun düştüğüm yer dudakların olsun.... bu walla
saol bu hoş sözleri paylaştığın için :)

gülsen

Mesaj gönderen gülsen » 27 Tem 2008, 15:32

ne verdin elime, ne süreyim yüzüne

Kullanıcı avatarı
azra
Uzman Doktor

Mesaj gönderen azra » 27 Tem 2008, 17:29

gülsen yazdı:ne verdin elime, ne süreyim yüzüne
:shock: :shock: :lol: :shock: :shock:

DELiDAKiKALAR
Acemi

Mesaj gönderen DELiDAKiKALAR » 28 Tem 2008, 01:12

Sana Binlerce Gül Vermek isterdim Ama Güller Solar, Sana ömrümü Vermek isterdim Ama Bir Gün ölecegim, Sana Sadece Sevgimi Veriyorum Sonsuza Dek Süreceği için...

Dünyanın en ağır işçisi benim nedenmi? çünkü,24saat seni düşünüyorum...

Öfkeni yapraklara yaz sonbaharda dökülsün, derdini rüzgara yaz estikçe uzaklara götürsün,sevgimi kalbine yaz öldügünde seninle gömülsün....

Eğer bir gün biri senin için,
İsmini güneşe buzlarla yazabilirse,
Bilki o seni benden daha çok sevmiştir...

Ayrıca hepinize tşklr ederim sizler kadar güzel olan yüreginizin güzelliğini yansıtan sözleri burda paylaştığınız için..YORUMLARINIZ İÇİNDE TŞKLR EDERİM devamı gelecek sözlerimin

Kullanıcı avatarı
azra
Uzman Doktor

Mesaj gönderen azra » 28 Tem 2008, 08:56

DELiDAKiKALAR yazdı:Sana Binlerce Gül Vermek isterdim Ama Güller Solar, Sana ömrümü Vermek isterdim Ama Bir Gün ölecegim, Sana Sadece Sevgimi Veriyorum Sonsuza Dek Süreceği için...

Dünyanın en ağır işçisi benim nedenmi? çünkü,24saat seni düşünüyorum...

Öfkeni yapraklara yaz sonbaharda dökülsün, derdini rüzgara yaz estikçe uzaklara götürsün,sevgimi kalbine yaz öldügünde seninle gömülsün....

Eğer bir gün biri senin için,
İsmini güneşe buzlarla yazabilirse,
Bilki o seni benden daha çok sevmiştir...

Ayrıca hepinize tşklr ederim sizler kadar güzel olan yüreginizin güzelliğini yansıtan sözleri burda paylaştığınız için..YORUMLARINIZ İÇİNDE TŞKLR EDERİM devamı gelecek sözlerimin
süperler :D

DELiDAKiKALAR
Acemi

Mesaj gönderen DELiDAKiKALAR » 28 Tem 2008, 23:03

Sevgilim bil ki senden uzak ne güzellikleri avutur beni bu şehrin, ne de yıldızlı aksamları!... özlemin bir nehir olmuş yarar girer içimde ki dağları!...

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım,ölümsüz olurdum.... "Sen hala sonsuzluğun yüzünde bir damla gözyaşısın..."

Biliyordum,seni seviyorum derken yeni bir alfabe keşfettiğimi,kimsenin okuma yazma bilmediği bir kentte...

Fırlatmıştım kalbimi uzağa,en uzağa.Denk gelirde rastlar diye bir yıldıza...Yanılıp susturdum,ağrımın çağrısını,çagrimin köhnemiş ağrısını...

Oysa kim bilir ki ,yanağımda yangınlardan çok önce o yarin bıraktığı öpüş izi var... Yüreğimde anılardan kalan bin düş izi var...

Kanmadım aynalara sana kandığım kadar...içimde bir boşluk sana yandığım kadar..

Bir çift yeşil göz yüzünden içimde bir sonbahar acıyor; öyle acıyor ki, acılar acısız kalıyor, mevsimler üstüme devriliyor,kışlar kışsız kalıyor...

Paslı bir yalnızlıktı avuçlarımda...Ardımda bir yürek yükü rüzgar...Ne zaman sevmeye koyulsam,doğrulup çoğaldı ayrılıklar

DELiDAKiKALAR
Acemi

Mesaj gönderen DELiDAKiKALAR » 29 Tem 2008, 01:17

NEYSE İT ULUR KERVAN YÜRÜR MİSALİ ULU BAKALIM.........

DELiDAKiKALAR
Acemi

Mesaj gönderen DELiDAKiKALAR » 29 Tem 2008, 01:18

Duyguydu Yıllarca Bozdurup Harcadığımız, Sevgiydi Gölgelerimizi Kıskandığımız, Kaderdi Pençesinden Kurtulamadığımız, Mutluluktu Tadına Doyamadığımız, Aşktanda Öte Birşeydi Adını Koyamadığımız.

-Buruk Bir Duygu Yüklenirse Yüreğine, Gözlerin Zamansız Dalıverirse Uzaklara, Hele Kulakların Deli Gibi Çınlarsa Bilki Bir Yerlerde Özlenmişsindir.

-Sen Beni Bir Dağın Eteğindeki Gelincik Kadar Severken Ben Seni O Dağın Doruğundaki Kardelen Kadar Özlüyorum.

-Herkesi kusurları ile gören bir kimsenin senden de övgü ile bahsetmesini bekleme.

-Paylaşacak dostlarınız yoksa iyi şeylere sahip olmanın bir zevki de yoktur…

-Sevgi karanlık bir tünelde yakılan mum ışığı gibidir... Size yolunuzu gösterir ama uzakta ne olduğunu söylemez.

-Gerçek sevgi kötülük gördüğünde azalmayıp iyilik gördüğünde artmayandır.

-Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine dönemeyeceksin!

-Kötümser yalnız tüneli görür,iyimser tünelim sonundaki ışığı görür,gerçekçi tünelle birlikte ışığı hemde gelecek treni görür.

-Benim Kalbimi Kırmak Suya Yazı Yazmak Kadar, Gönlümü Almak İse Güneşe Dokunmak Kadar Zordur. Sen Suya Yazı Yazmayı Başardın, Şimdi Güneşin Batmasını Bekle.

-Birgün Hayatın Bütün Güzelliklerinden Vazgeçip Ölüme Sessiz Sedasız Gitmek İstersen Yanıma Gel. Yanıma Gel ki; Sana Sensiz Yaşamanın, Sensiz Olmanın Ölüm Olduğunu Göstereyim.

-Gözlerin Nehir, Kirpiklerin Köprü Olsun. Ben Tam Üzerinden Geçerken İpler Kopsun, Düştüğüm O Yer Dudakların Olsun.

-Rüyaların En Güzelini Görürken Tanrının Seni Koruması İçin Gönderdiği Meleklerin Kanatları Öyle Büyük Olsun ki En Masum Anında Bile Sana Kimseler Zarar Veremesin

-Seni Yıldızlar Kadar Çok Seviyorum. Onlar Kadar Parlak ve Onlar Kadar Yakınsın Bana, Tek Fark Onlar Milyonlarca Sen Birtanesin.

-Ağzımın Tadı Yoksa, Hasta Gibiysem, Boğazımda Düğümleniyorsa Lokmalar, Buluttan Nem Kapıyorsam İnan Hep Güzel Gözlerinin Hasretindendir.

-Gül Bahçesinde Geçsede Ömrüm, İnan Senin Üstüne Gül Koklamam Gülüm, Seni Koklamak Olsada Ölüm, İnan Uğrunda Ölmeye Değer Be Gülüm.

-Karanlık Aydınlıktan, Yalan Doğrudan Kaçar. Güneş Yalnızda Olsa Etrafa Işık Saçar. Üzülme Doğruların Kaderidir Yalnızlık. Kargalar Sürüyle Kartallar Yalnız Uçar.

-Yanağına Düşen Kar Tanesi Eriyip Dudaklarına Ulaştığında O Bir Damla Serinliği Benimle Paylaşmak İstersen Yüzüne Esen Rüzgara Dön. Bilki O Rüzgarda Ben Olacağım.

-Mevsimlerden sonbahardayım, senin yüzünden. Dünyadaki herkes için herhangi biri ama herhangi biri için dünyalara değersin.

-Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız koyuyorum. Ne kadar özledim diye sorarsan, kalbimde bir gökyüzü taşıyorum bunun için seni çok seviyorum.

-Uzaklıklar Küçük Sevgileri Yok Eder, Büyükleri Yüceltir. Tıpkı Rüzgarın Mumu Söndürüp Ateşi Yükselttiği Gibi.

-Birgün Yağmura Yakalanırsan Benden Kaçtığın Gibi Yağmurdanda Kaç. Çünkü Bulutların Arkasında Kaybolan Aşkı İçin Ağlayan Benim.

-Güller Hep Ellerinde Açsın Ama Dikenleri Batmasın. Sevda Hep Seni Bulsun Ama Seni Yaralamasın. Mutluluk Hep Yüreğine Dolsun Ama Beni Unutturmasın.

-Benim İçin Hayatta İki Şey Önemlidir, Biri Sen Diğeri Özgürlüğüm. Özgürlüğüm İçin Canımı, Senin İçin Özgürlüğümü Feda Ederim.

-Bir Dost Yüzüne İhtiyaç Duyduğunda Başını Kaldır ve Gökyüzüne Bak. Güzdüzleri Bulutların Geceleri Yıldızların Arkasından Gülümsüyor Olacağım.

-Birlikte Yaşayabileceğin Biriyle Değil, Onsuz Yaşayamayacağın Biriyle Ol. Gelip Boşluk Dolduranlardan Değil, Gittiğinde Yeri Dolmayanlardan Olsun.

-Göz Damlalarının Yanaklarına Çizdiği Islak Patikaları Seyret, Seyret ki Yalnızlığın Acısını Anlayasın. Dudaklarını Okşayan Tuzlu Tanecikleri Hisset, Hisset ki Daha Güzel Ağlayasın.

-İşte buna aşk denir be aslanım, buna zifiri karanlık denir. Oğulları olur aşkın, kızları olur; karı, yağmuru, tipisi olur. Çamuru bile olur; lakin, gövdeni güneşin altına yaydığın bahar günleri parmakla sayılıdır. O parmakla sayılı anlar için, o birkaç yıl sonra zihninden fırlayıp fırlayıp tatlı bir yağmur olur.

-Özgürlük düşlerde değil ,kendi kendimize yükselttiğimiz çitlerin ardındadır

-Aşkımı dağlara yazacaktım aşkımdan büyük dağ bulamadım..

-Allahım beni öyle bir sonbahar ayazı öldür ki , sevdiğim mezarıma koyacak tek bir gül bile bulamazsın…

-Sevmek bir bakıma zamanını vermektir, zaman aralarını doldurmak değil, sabahları birlikte uyanmaktır ve yelin sessizliğini gecenin gizemini bakışa bakışa duyumsamaktır sonra birbirinin damarlarında bir kavurgan kan gibi dolanmaktır…

-Aşk bir duygu olarak göz, gönül ve kulak menfezleriyle insanın iç alemlerine akar; vuslata dekde bir baraj gibi şişer, bir çığ gibi büyür, ve bir alev gibi onun her yanını sarar. Aşk vuslatla noktalanınca her şey durgunlaşmaya yüz tutar; ateş, söner baraj boşalır, çığda dağılır gider.

-İnsan vardır zamanı kendi hesabına yontar, insan da vardır bir yaşam boyu zaman onu yontar ..!

-Eğer bir gün gururunu yenip, bana geri dönmek istersen sakın dönme, çünkü senin gururunun bittiği yerde benim gururum başlar.

-Yaşıyorsam, bu gelecek günlerin bana seni getireceğine inandığım içindir.

-Dün yine yıldızlarda seni aradım. Ama hiç biri senin olacak kadar parlak değildi.Senin güzelliğini hiçbirinde bulamadım.Ay ışığında seni aradım göremedim.Oysa her baktığım yerde sen vardın. Gözlerimi kapattım, seni düşündüm seninle oldum. Beni hissettinmi sevgilim ...Seni bütün kalbimle seviyorum.

-Yalnız açığa çıkan ışığı görebiliyorsan, yalnız söylenen sözü duyabiliyorsan, Ne görebiliyorsun Ne de duyabiliyorsun…

-Bir yudum zehir olsan, biran bile düşünmeden seni içerdim, sırf seninle bir olmak ve seni içimde hissetmek için.

-Bir aşkı paylaşmak için çok geç,bir paylaşıma aşık olmak içinse erken.Bir sevda yerimden vurdu zaman.Şimdi sana söylenecek tek bir cümle;bende sana yetecek kadar ben kalmadı..

-Acımak sevgi değildir,üstünlüğün kabulüdür. Hoşgörü sevgi değidir, istemediğine katlanmaktır. Bağımlılık sevgi değildir, gereksinimin karşılanmasıdır. Sevgi değer vermesini bilmektir. Sevgi yaşama hakkını kabul etmektir. Sevgi varolmaktan kıvanç duymaktır. Sevgi eşitliğin duyumsanmasıdır…

-Dün akşam yine seni düşündüm birşey tıkandı boğazıma ağlayamadım ölümmü yoksa sensizlikmi korkuttu ayırt edemedim çünkü farkı yoktu "ÖLÜM SENSİZLİKSE SENSİZLİK ZATEN ÖLÜMDÜ"

“Şiir, Hikaye ve Güzel Sözler” sayfasına dön