Isınma Köşesi

Forumumuzda yer almayan konu ve başlıkları burada oluşturabilirsiniz.

emrahk
Onursal Üye

Re: Isınma Köşesi

Mesaj gönderen emrahk » 10 Ara 2014, 22:11

Dersatatürk yazdı:Gelmişsin diyorsun ben üzerinde İngilizce harfler bulunan kitaplar bile almıyorum demişsin . Eee sen bu siteye girerken bile ''www'' kullanıyorsun buda İngilizce world wide web demek açılımı . Evinde ki bilgisayar kesin windows ve ya mac' dir o windows 'un sahibi kaç milyon dolar bagışladı Lösemili cocuklara biliyor musun hayır , o müslüman değil ya cehenneme gidicek sen orada takılı kalmışsın . Onu bunu bırakın Face kullanmayınca cococola içmeyince dünya değişmicek . Dünya ne zaman değişicek biliyor musunuz ne zaman insanlar ırkçılığı , dinciliği (yobazlık bağnazlık anlamında) , savaşları , bencilliği , aç gözlülüğü , sapılığı ve sapkınlığı bırakacak o zaman değişicek . Buda bir felaket olmadan olmaz sanırım . :)
Rehber bir de www harflerinin aslında 666'ya bir gönderme olduğunu öğrense balkondan atlardı herhalde... :D

..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
Berber
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Berber » 10 Ara 2014, 22:41

Dersatatürk yazdı:Gelmişsin diyorsun ben üzerinde İngilizce harfler bulunan kitaplar bile almıyorum demişsin . Eee sen bu siteye girerken bile ''www'' kullanıyorsun buda İngilizce world wide web demek açılımı . Evinde ki bilgisayar kesin windows ve ya mac' dir o windows 'un sahibi kaç milyon dolar bagışladı Lösemili cocuklara biliyor musun hayır , o müslüman değil ya cehenneme gidicek sen orada takılı kalmışsın . Onu bunu bırakın Face kullanmayınca cococola içmeyince dünya değişmicek . Dünya ne zaman değişicek biliyor musunuz ne zaman insanlar ırkçılığı , dinciliği (yobazlık bağnazlık anlamında) , savaşları , bencilliği , aç gözlülüğü , sapılığı ve sapkınlığı bırakacak o zaman değişicek . Buda bir felaket olmadan olmaz sanırım . :)
Evet doğru almıyorum. W harfini de kullanıyorum Türkçemiz de W sesi de var ondan kullanıyorum ama türkçemiz de w konuşulmuyor
bağışlama mağışlama hikaye yalan medya sizi yönetiyor aklınız sizi yönetiyor siz medyayı aklınızı yönetin reaya olmayın

Dünya ne zaman değişecek biliyor musun?

O geleceği zaman kim o biliyor musun Sahib-ul Zaman

Gelelim o resime bende diyorum ki ilk önce biz face cola gibi ürünleri bırakalım sonra devrim kendiliğinden gelecektir küçük küçük başlayalım diyorum bu kötü bir şey mi bu hükümeti bende istemiyorum diyorum ki gelin küçük bir önlem alak zamanla bu büyür her şey bir anda olsun istiyorsunuz ama imkansız yavaştan başlayalım

Kullanıcı avatarı
Berber
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Berber » 10 Ara 2014, 22:42

emrahk yazdı:
Rehber bir de www harflerinin aslında 666'ya bir gönderme olduğunu öğrense balkondan atlardı herhalde... :D
Emrah vallahi dün gece 11 suların da bizim yurtta arkadaşın biri 5 kattan aşağı düştü öldü Allah rahmet etsin.

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 10 Ara 2014, 22:44

lütfen artık bu konuyla ilgili tartışmayı kesermisiniz, uzadıkça birbirinizi kırıyorsunuz. Emrahk, başka bir konu açın, valla yemin ederim kafam çok karıştı iletileriniz yüzünden :tipik:

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 10 Ara 2014, 22:47

htc-directioner yazdı:lütfen artık bu konuyla ilgili tartışmayı kesermisiniz, uzadıkça birbirinizi kırıyorsunuz. Emrahk, başka bir konu açın, valla yemin ederim kafam çok karıştı iletileriniz yüzünden :tipik:
Bence şuan gayet iyi gidiyor fikir alışverişi. Birbirini kırma durumu dün vardı, o iletiler silindi diğer bir konuda. Burada şuana kadar o durum yok, herkes kendi düşüncesini özgürce söylüyor; ne güzle işte...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 10 Ara 2014, 22:49

Rehber yazdı:
emrahk yazdı:
Emrah vallahi dün gece 11 suların da bizim yurtta arkadaşın biri 5 kattan aşağı düştü öldü Allah rahmet etsin.
Allah rahmet eylesin ya, üzüldüm çocuğa. Haberlerde çıkabilecek bir durum, belki çıkmıştır ama görmedim...

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 10 Ara 2014, 22:50

emrahk yazdı:
htc-directioner yazdı:lütfen artık bu konuyla ilgili tartışmayı kesermisiniz, uzadıkça birbirinizi kırıyorsunuz. Emrahk, başka bir konu açın, valla yemin ederim kafam çok karıştı iletileriniz yüzünden :tipik:
Bence şuan gayet iyi gidiyor fikir alışverişi. Birbirini kırma durumu dün vardı, o iletiler silindi diğer bir konuda. Burada şuana kadar o durum yok, herkes kendi düşüncesini özgürce söylüyor; ne güzle işte...
iyi o zaman kolay gelsin

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 10 Ara 2014, 23:07

Arkadaşlar başka konuya geçiyoruz konu ''eğitim'' şimdi YGS kaldırılıyor bu konuda düşünceleriniz nelerdir? sizce teog gibi ikili sınav yapılırsa açıkliseliler nasıl etkilenecek bundan? yani açıkçası ben memnunum çünkü ayrı ayrı girmek daha kolay olacağını düşünüyorum

Kullanıcı avatarı
Berber
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Berber » 10 Ara 2014, 23:09

Bu sorunun cevabını bende merak ediyorum YGS kaldırılacağını yeni duyuyorum YGS kaldırılırsa millet nasıl üniye girecek.

KGamze
Doçent

Mesaj gönderen KGamze » 11 Ara 2014, 02:00

Lisedeki not ortalamalarına göre alabilirler.

Bence performansa bakılmalı. Mesela bir ay sürecek eğitim kursları olmalı ve sonunda iyi olanlar o bölümleri okuma hakkını elde etmeli. Hem bu süreçte işinde daha kaliteli insanlar yetiştirilmiş olur hemde kısa eğitim sürecinde istediğimiz bölümler hakkında daha fazla bilgi sahibi olabiliriz, ne bileyim belki o meslek bize göre değildir de farkında değilizdir. Üniversiteyi bitirip iş bulamayınca pişman olmaktan iyidir.

tayfun29
Uzman Doktor

Mesaj gönderen tayfun29 » 11 Ara 2014, 02:34

htc-directioner yazdı:Arkadaşlar başka konuya geçiyoruz konu ''eğitim'' şimdi YGS kaldırılıyor bu konuda düşünceleriniz nelerdir? sizce teog gibi ikili sınav yapılırsa açıkliseliler nasıl etkilenecek bundan? yani açıkçası ben memnunum çünkü ayrı ayrı girmek daha kolay olacağını düşünüyorum
Bazı arkadaşlar çoklu sınavlara karşılar ancak en mantıklısı bu.12 sene boyunca eğitim görüyorsun ondan sonra üniversite sınavına giriceksin ve sana 2 saat 40 dakika verip 12 yıl içerisinde görmüş olduğun şeylerden soru soruyorlar ne kadar mantıklıdır sizce bunu hiç düşündünüz mü acaba ?

Bir ekmeği bütün olarak yutmaya çalışmak var birde ekmeği 8-10 dilime ayırarak yutmak var. :)
Etrafında ki kurt görünümlü kuzulara değil kuzu görünümlü kurtlara dikkat et

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 14 Ara 2014, 16:10

iletiler silinmiş neden???

Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Mesaj gönderen rüfeyde » 14 Ara 2014, 17:01

htc-directioner yazdı:iletiler silinmiş neden???
Forum sanırım dün 3 gun kadar önceye alındı canım :25:
Gülene neden gülüyorsun diye sorulmaz; ama ağlayana neden ağladığı sorulur.
Sen de dualarında ağla ki, Rabbin sebebini sorsun!

Kullanıcı avatarı
Berber
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Berber » 14 Ara 2014, 18:12

Evet neden ama?

Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Mesaj gönderen rüfeyde » 14 Ara 2014, 18:13

Rehber yazdı:Evet neden ama?
Saldırı oldu sanırım dun gece ulasılamıyordu sayfalara :25:
Gülene neden gülüyorsun diye sorulmaz; ama ağlayana neden ağladığı sorulur.
Sen de dualarında ağla ki, Rabbin sebebini sorsun!

Kilitli

“Yeni Forum Konuları Oluşturun” sayfasına dön