Mrb iyi çalışmalar size bir sorum olacaktı

Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarını Paylaşabileceğiniz Bölüm
Öykü 01

Mrb iyi çalışmalar size bir sorum olacaktı

Mesaj gönderen Öykü 01 » 02 May 2013, 20:13

Mrb iyi çalışmalar size bir sorum olacaktı yardımcı olursanız sevinirim.Ben [2003_2004]açık öğretim meslek lisesi Bilgisayar Donanım 5.dönemden bıraktımdan dolayı kaydım silik Ve tastikname aldım.Şuan tekrar kayıt yenileme yaptırmak istiyorum birde yılın başında olan kayıtları kaçırdım tekrar kayıt ne zaman yaptırabilirim halk egitim merkezindende oldugunu duydum olabilirmi?Birde Alan değişikliği [Çocuk gelişimi]ni istiyorum olabilirmi.Şimdiden tşk ederim cevabını için iyi çalışmalar size bir sorum olacaktı yardımcı olursanız sevinirim.Ben [2003_2004]açık öğretim meslek lisesi Bilgisayar Donanım 5.dönemden bıraktımdan dolayı kaydım silik Ve tastikname aldım.Şuan tekrar kayıt yenileme yaptırmak istiyorum birde yılın başında olan kayıtları kaçırdım tekrar kayıt ne zaman yaptırabilirim halk egitim merkezindende oldugunu duydum olabilirmi?Birde Alan değişikliği [Çocuk gelişimi]ni istiyorum olabilirmi.Şimdiden tşk ederim cevabınız için.

murattt

Re: Mrb iyi çalışmalar size bir sorum olacaktı

Mesaj gönderen murattt » 02 May 2013, 22:40

Merhaba aramiza hosgeldin arkadasim. Bildigimkadariyla yeni kayit donemleri bitti ama senin durumun farkli. Burada elbetteki sorunun cevabini bulacaksin. Bilen arkadaslar cevaplayacaktir ama .Ben size nacizane 147 yi aramanizi oneririm.

Öykü 01

Mesaj gönderen Öykü 01 » 03 May 2013, 01:15

Hoşbulduk yanlız sanırım siz benim sorumu yanlış anladınız :oops: Ben yeni kayıt yaptırmayacam benim zaten kaydım var yanlız silik durumda şuan kayıt yenileme araştırmalarıma göre 17 haziranda başlıyomuş yinede cevabınız için çok tşk ederim lütfen bilen arkadaş varsa beni bilgilendirsin iyi çalışmalar :D

Kullanıcı avatarı
nivli_83
Doktor

Mesaj gönderen nivli_83 » 03 May 2013, 02:09

eğer mesleki açık öğretim düşünüyosan onun kayıtları eylülde. çocuk gelişimine tabiki geçebilirsin.ama eski meslek derslerinin kredilerini geçirebilirmisin onu bilemem.geçiremessen sıfırdan başlıycan ve 3 yıl yüzyüze eğitim alıcan.
herşeyi bilmen gerekmez..haddini bil yeter !!

Öykü 01

Mesaj gönderen Öykü 01 » 03 May 2013, 05:29

Haklısınız size katılıyorum ögrenci no var fakat şifrem olmadıgı için kredilerime bakamıyorum tabikide meslek lisesi istiyorum zaten meslek lisesi bilgisayar donanım bölümünden bırakmıştım inş olur artık ne yapalım dediginiz gibi detaylı bilgiyi 147 den alabilirim çok sagolun tşk ederim :D

“Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme” sayfasına dön