SINAVLAR İÇİN ÇALIŞMA METODLARI

Her Konuda Tartışabilirsiniz
jamesblunt
Çırak

SINAVLAR İÇİN ÇALIŞMA METODLARI

Mesaj gönderen jamesblunt » 11 Ağu 2013, 22:49

merhaba arkadaşlar bu sene mezun olabiliyorum , 20-21 temmuz sınavları acıklanmadı ve 128 kredim var. Sınavlara çıkmış sorulara calısarak mı yoksa online testleri cözmekmi faydalı olur ? tecrübeli arkadaşlardan bu konuda yardımcı olmalarını istyeceğim.

MEZUN - SOSYAL BİLİMLER

Kullanıcı avatarı
emrah42
Onursal Üye
İletişim:

Re: SINAVLAR İÇİN ÇALIŞMA METODLARI

Mesaj gönderen emrah42 » 11 Ağu 2013, 23:59

jamesblunt yazdı:merhaba arkadaşlar bu sene mezun olabiliyorum , 20-21 temmuz sınavları acıklanmadı ve 128 kredim var. Sınavlara çıkmış sorulara calısarak mı yoksa online testleri cözmekmi faydalı olur ? tecrübeli arkadaşlardan bu konuda yardımcı olmalarını istyeceğim.

Online testleride çıkmış sorulardan hazırlıyorlar bütün yılların sınav sorularından birer ikişer alıyorlar her ikisinede çalış bence
Bu forumdaki Eski arkadaşları özledim. Face de behchat chatin diye aramanın yeterli.

jamesblunt
Çırak

Mesaj gönderen jamesblunt » 12 Ağu 2013, 08:44

2 sinede çalışmayı isterim ama hem zamanım olmuyor hemde pek çalışalım yok açıkcası uzun zamnadır okula gitmiyoruz ve haliyle birşeyler eksik oluyor ama önceliğin Online test olur herhalde değil mi ? Eğer zamanım ve isteğim olursa 2 sinide calısacagım artık :) teşekkürler emrah
MEZUN - SOSYAL BİLİMLER

Kullanıcı avatarı
cryalcin
Çırak

Mesaj gönderen cryalcin » 12 Ağu 2013, 20:05

benimde kredim 127. ben son 2 senenin çıkmıs sorularına bakıyorum temelde hangi konular ağırlıklı çıkmış ona bakıyorum ona göre çalışıyorum
Son 11 kredi

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön