devamsızlıktan kalınan dersler

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
nivli_83
Doktor

devamsızlıktan kalınan dersler

Mesaj gönderen nivli_83 » 21 Ağu 2013, 23:49

geçen sene yüzyüze eğitimden bazı derslerden devamsızlıktan kalımıştım. ek sınavda bu dersleri verdim. bu senede iki tane vardı kaldığım dersler. ama bu sene devamsızlıktan kalınan derslere ek sınavda girilemicekmiş. iyide bi senede ne değişti. ne kadar bozuk düzensiz bi sistem.geçen sene olan bişi bu sene neden yapılamıyor? iki dersten dolayı bi senem daha heba olacak. allah cezalarını versin bunlarıny ya . :evil:

herşeyi bilmen gerekmez..haddini bil yeter !!

emrahk
Onursal Üye

Re: devamsızlıktan kalınan dersler

Mesaj gönderen emrahk » 22 Ağu 2013, 00:14

Ben bu sene ek sınav duyurusu yapıldığında başlık açmıştım ve o başlıkta devamsızlıktan kalan MAÖL öğrencilerinden destek beklemiştim. İlginçtir destek gelmedi, MAÖL'ün de bu mağdur öğrenciler için ikinci bir duyurusu da yok. Geçen sene ilk duyuruda sadece notlardan kalanlar için ek sınav yapılacak denilmişti ama birkaç gün sonra yapılan duyuruya devamsızlıktan kalanlar da eklenmişti...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
nivli_83
Doktor

Mesaj gönderen nivli_83 » 22 Ağu 2013, 00:19

keşke zamanında haberim olsaydı. ama busenede olur diye düşündüm .bu saatten sonra yapılacak bişi varmı bilmiyorum .147 yi aradım kaç kere cevap veren yok. yani öyle canım sıkılıyorki git bomba koy uçur havaya hepsini diyo şeytan.
herşeyi bilmen gerekmez..haddini bil yeter !!

Cloudyy
Doktor

Mesaj gönderen Cloudyy » 22 Ağu 2013, 00:22

nivli_83 yazdı: yani öyle canım sıkılıyorki git bomba koy uçur havaya hepsini diyo şeytan.

Dur, ben diplomamı alayım yüzünü göreyim diplomamın çerçevesini yaptırayım ondan sonra şeytanın dediğini yapabilirsin:))) birazcık ertele :mrgreen:
Zorlukların göbeğinde, fırsatlar yatıyor.

Açık Öğretim Lisesi - Sosyal Bilimler
MEZUN

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 22 Ağu 2013, 00:25

Mail atmak ve Alo 147'yi aramaktan başka çare yok. MAÖL'ün kendi telefonu ise: 0312 213 01 44
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

“Sınavlar” sayfasına dön