diploma nosu almış öğrenci

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
bgmnly
Acemi

diploma nosu almış öğrenci

Mesaj gönderen bgmnly » 01 Kas 2013, 02:57

arkadaşlar açık lise web sayfasına girdğim zaman diploma nosu almış öğrenci yazıyo ama bide diploması basıldı mı sorusunun cevabında da hayır yazıyo bu ne demek oluo diplomam basıldı mı yanı gidip alabılır mıyım bide diplomalar basıldıktan sonra kaç gün içinde gidip almam lazım süre sınırı var mı

bgmnly
Acemi

Re: diploma nosu almış öğrenci

Mesaj gönderen bgmnly » 01 Kas 2013, 21:57

bgmnly yazdı:arkadaşlar açık lise web sayfasına girdğim zaman diploma nosu almış öğrenci yazıyo ama bide diploması basıldı mı sorusunun cevabında da hayır yazıyo bu ne demek oluo diplomam basıldı mı yanı gidip alabılır mıyım bide diplomalar basıldıktan sonra kaç gün içinde gidip almam lazım süre sınırı var mı

Kullanıcı avatarı
Ceros
Doçent

Mesaj gönderen Ceros » 02 Kas 2013, 01:13

Sanırım almamızın imkanı yok hala diplomalar bu hafta içinde basılır umudundayım basıldıktan sonra ankara diplomaları kayıt olduğun halk eğitim merkezine yada liseye yolluyormuş ordan gidip alabilirsin.

Kadınlar hiç de karmaşık değil, sadece aşk istiyorlar, bir de ilgi, bir de şefkat, bir de çiçek, bir de anlayamadığınız bir kaç şey daha..

murattt

Mesaj gönderen murattt » 02 Kas 2013, 01:52

brn bu ayin ortalarinda basilacagini dusunuyorum sistem okadar hantalki 2 ay dediler neredeyse 4 ay olacak. Elestirmek istemiyorum ama .... neyse bosver

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön