Diplomam basıldı ama Ankara'da

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
_slipknot_

Diplomam basıldı ama Ankara'da

Mesaj gönderen _slipknot_ » 27 Ara 2013, 20:13

Arkdaşlar askere gitmeden önce mezun oldum haliyle almayınca diplomayı ankaraya gönderilmiş anakaraya bi dilekçe yazmam gerekiyor sanırsam bu dilekçenin bi öğreniği varmı aradım aöl yi dilekçe yazın adresinizi belirtin gelir dediler nasıl bişi yazıcam ?

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Re: Diplomam basıldı ama Ankara'da

Mesaj gönderen kripton » 30 Ara 2013, 05:16

--------------------------------------------------------------------AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜNE

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ANKARA

Açık öğretim lisesinden ......tarihinde mezun oldum. Diplomam ..........Halk Eğitim Müdürlüğüne gönderilmiş. Tarafımdan alınmadığı için tekrar Ankara'ya postalanmış. Diplomamın aşağıda belirttiğim adrese gönderilmesini istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------tarih

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------isim soyisim

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------imza

Adres

Telefon
Resim

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Re: Diplomam basıldı ama Ankara'da

Mesaj gönderen kripton » 30 Ara 2013, 05:22

Böyle bir şey olur sanırım.
Resim

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön