Başarılar

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
YELİZ
Doktor
İletişim:

Başarılar

Mesaj gönderen YELİZ » 04 Oca 2014, 06:13

İnsan aklın sınırlarını zorlamadıkça hiçbir şeye ulaşamaz./ EİNSTEİN

Herkese şimdiden bol bol başarı diliyorum :)
Allah yardımcımız olsun inşallah :)

Heyecan var mı heyecan :) kaç kredi almayı düşünüyorsunuz :)

• İnsanların YAPAMAZSIN Dediklerini YAPMAK En Büyük Zevktir
          passion100.blogspot.com

Diego Ribas

Re: Başarılar

Mesaj gönderen Diego Ribas » 04 Oca 2014, 07:47

son sene yüksek puan almak için fen lisesini bırakıp geldim.

gerçekten soruları ilkokul 4.sınıftan bile daha kolay o yüzden 0 yanlış ile çıkmayı hedefliyorum

lakin sır vereyim geçmiş yıllarda en yüksek C çıkmış bilmediğiniz soruları C yapın 45-50 ile almanız mümkün

matematik sorularındada hep en düşük sayıyı yapın tüm geçmiş sınavları okudum analiz ettim tespitim bu yönde :roll:

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 04 Oca 2014, 13:37

Diego Ribas yazdı:son sene yüksek puan almak için fen lisesini bırakıp geldim.

gerçekten soruları ilkokul 4.sınıftan bile daha kolay o yüzden 0 yanlış ile çıkmayı hedefliyorum

lakin sır vereyim geçmiş yıllarda en yüksek C çıkmış bilmediğiniz soruları C yapın 45-50 ile almanız mümkün

matematik sorularındada hep en düşük sayıyı yapın tüm geçmiş sınavları okudum analiz ettim tespitim bu yönde :roll:

c ler işe yaramasa gözüme görünme :lol: 4. sınıfmış tabi fen öğrencisisin sana kolay gelmezde kime gelcek :P

bu arada yine klasik sınav gecesini uykusuz geçiriyorum saat 05.54 şu an :| dişim apse yaptı, birazda açlıktan midem kazındı durdu :mrgreen: gelde uyuu

3 kerede yazıyı değişiyorum :mrgreen: başarılar dilemeyi unuttum kolay gelsin arkadaşlar :wink:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

bengeldim
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen bengeldim » 04 Oca 2014, 16:10

Diego Ribas yazdı:son sene yüksek puan almak için fen lisesini bırakıp geldim.

Arkadaşın 1 iletisi var ve bugün kayıt olmuş siteye. Trollüyor olabilir, hiç aldırış etmeyin derim :mrgreen: :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Mesaj gönderen rüfeyde » 04 Oca 2014, 18:22

Öksür Öksür 1.oturumda siz kovmadan ben cıkayım deıdm hızlıca yapıp cıktım valla ögleden sonra mat. var öksururken nasıl yapıcam bilmem :mrgreen:
Gülene neden gülüyorsun diye sorulmaz; ama ağlayana neden ağladığı sorulur.
Sen de dualarında ağla ki, Rabbin sebebini sorsun!

CasperCrazy
Acemi

Mesaj gönderen CasperCrazy » 04 Oca 2014, 19:02

Geçemeyelim diye ellerinden geleni yapmışlar. Tarih 2 - Edebiyat 4 Good game oldum sanırım.

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 04 Oca 2014, 19:14

edebiyat, dil anlatım, coğrafya iyi geçtiler :D trafik çok kazma sorular vardı yada çok çalışmadım için bana zor geldi :P ikinci oturum asıl belalar beni bekliyo biyoloji ve ing :oops:

CasperCrazy
Acemi

Mesaj gönderen CasperCrazy » 04 Oca 2014, 19:21

pskolog yazdı:edebiyat, dil anlatım, coğrafya iyi geçtiler :D trafik çok kazma sorular vardı yada çok çalışmadım için bana zor geldi :P ikinci oturum asıl belalar beni bekliyo biyoloji ve ing :oops:
Milleti aşırı katakulliye getirdiler eminim ben. Kitabı sitedeki soruları ve geçmiş soruları yalayıp yuttum desem yeridir. Ama gel gelelimki hiçbiri cıkmadı.

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 04 Oca 2014, 19:32

CasperCrazy yazdı:
pskolog yazdı:edebiyat, dil anlatım, coğrafya iyi geçtiler :D trafik çok kazma sorular vardı yada çok çalışmadım için bana zor geldi :P ikinci oturum asıl belalar beni bekliyo biyoloji ve ing :oops:
Milleti aşırı katakulliye getirdiler eminim ben. Kitabı sitedeki soruları ve geçmiş soruları yalayıp yuttum desem yeridir. Ama gel gelelimki hiçbiri cıkmadı.
öyle deme edebiyat 7 ful çıktı :D coğrafya karışıktı ,dil anlatımda aynı sorular hemen hemen

CasperCrazy
Acemi

Mesaj gönderen CasperCrazy » 04 Oca 2014, 19:36

pskolog yazdı:
CasperCrazy yazdı:
öyle deme edebiyat 7 ful çıktı :D coğrafya karışıktı ,dil anlatımda aynı sorular hemen hemen

İçimizde patlamasında sorular. :)

Şimdi tarih coğrafya matematik dilanlatım bizi bekliyor notlara tekrar bakayım ben en iyisi :lol:

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 04 Oca 2014, 19:39

ing ve biyolojiden korkuyorum :mrgreen: ters sorular çıkmasa iyi olur hani :D

CasperCrazy
Acemi

Mesaj gönderen CasperCrazy » 04 Oca 2014, 19:48

pskolog yazdı:ing ve biyolojiden korkuyorum :mrgreen: ters sorular çıkmasa iyi olur hani :D
Köşede kalan notlara dikkat et. Cok dikkat et. Burdan girmişler ve unite değerlendirme sorularından. Ama cıkan soruların %90ı köşede işimize yaramaz dediğimiz notlar.

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 04 Oca 2014, 19:51

mesela şu küçük notu sorsa kalıtsal hastalık Fenilketonöri :D hemencik bilirim

CasperCrazy
Acemi

Mesaj gönderen CasperCrazy » 04 Oca 2014, 19:53

pskolog yazdı:mesela şu küçük notu sorsa kalıtsal hastalık Fenilketonöri :D hemencik bilirim
Onuda sorarlar. Bugunki sınavda anladım 3 yanlışın 1 doğruyu götürüp ne yaptıgını. :mrgreen: :mrgreen:

Notları tekrar gözden geçiyorum. Sende geçir. Ünite değerlendirmeleri tekrar oku. Sitedeki testlere tekrar bi göz at.

Ama kitapta kenarda kalan notlardan %100 gelicek soru eminim.

Başarılar. :wink:

Şuanki halim tam böyle
Resim

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 04 Oca 2014, 19:55

saol sanada kolay geleee :wink:

“Sınavlar” sayfasına dön