ösym öğrenim bilgileri hatasi

YKS ( TYT, AYT, YDT ) Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
nefes
Yardımcı Asistan

ösym öğrenim bilgileri hatasi

Mesaj gönderen nefes » 08 Oca 2014, 17:07

Arkadaslar daha onceki yillarda osym basvurusunda bulunmustum ama ancak aolden bu yil mezun olabildim bu yilda bireysel olarak internet uzerinden basvurdum ancak ogrenim durumumda mezuniyet yili ve diploma notu farkli gozukuyor yani onceki yila ait bu nu internet uzerinden duzeltemedim dilekce gondermem gerekiyormus daha once benim durumumda olan var mi neler yapmam gerekiyor bilmiyorum lutfen yardim edin?

enderun
Yardımcı Asistan

Re: ösym öğrenim bilgileri hatasi

Mesaj gönderen enderun » 08 Oca 2014, 17:11

Degerli insan. Bende netten başvurdum.ve diploma notum doğru . Senin tam bilgi almam için ösym danışma hattı araman gerek . Geç kalmadan ara bir hafta kaldi. Onlar yönlendirir .

Kullanıcı avatarı
nefes
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen nefes » 08 Oca 2014, 18:31

enderun yazdı:Degerli insan. Bende netten başvurdum.ve diploma notum doğru . Senin tam bilgi almam için ösym danışma hattı araman gerek . Geç kalmadan ara bir hafta kaldi. Onlar yönlendirir .

Muhtemelen mezun oldugun yillarda diploma notunu aldigin bi donemde basvuru yapmissin bn mezun olmadan once basvuru yapmistim ve sanirsam sistem kendi kafasindan diploma notu atmis yada basvurumu yapan okuldaki kişi hata yapmis simdi arastirdim ve ogrenim bilgilerinde hata bulunan kisiler bireysel başvuru yaptiktan sonra haziran ayina kadar dilekce ile diploma notu bolumunun diuzeltilmesini talep edecek. bn sadece bu asamada ne yapmam gerektigini bilmiyorum bankaya para yatirilacakmis ne kadar ? Hangi adrese dilekce yollanacak bunlari ogrenmek istemistim . :)

enderun
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen enderun » 08 Oca 2014, 19:24

Ben mezun olmadan geçen yıl bas vurdum . :)

Demet

Mesaj gönderen Demet » 08 Oca 2014, 19:52

Açık Öğretim Lisesi 2014 Başvuru şartları ve YGS formunun doldurulmasıyla ilgili ayrıntılı anlatımı için buraya tıklayınız.

Hazret

Mesaj gönderen Hazret » 13 Mar 2014, 04:28

nefes yazdı:Arkadaslar daha onceki yillarda osym basvurusunda bulunmustum ama ancak aolden bu yil mezun olabildim bu yilda bireysel olarak internet uzerinden basvurdum ancak ogrenim durumumda mezuniyet yili ve diploma notu farkli gozukuyor yani onceki yila ait bu nu internet uzerinden duzeltemedim dilekce gondermem gerekiyormus daha once benim durumumda olan var mi neler yapmam gerekiyor bilmiyorum lutfen yardim edin?
Bu sorunu bende yaşıyorum yaklaşık 20.00 gibi bir puan farkı var. Bu konuyla ilgili bir yazı var mı açaba ? Bana Mail'le gönderebilir misiniz?

Bu benim sıralamamı büyük ölçüde etkiler çünkü. Otomatik değişim yapıyor mu sistem yoksa bizim dilekçe yazmamız mı gerekiyor. Lütfen yardım edin adresim : hazretkocyigit@gmail.com Lütfen yardım bekliyorum. Sınawa 10 gün kaldı.

“YKS ( TYT, AYT, YDT )” sayfasına dön