2.dönem sınavları

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
yeşil gözlü
Uzman

2.dönem sınavları

Mesaj gönderen yeşil gözlü » 17 Şub 2014, 23:48

şuan 6 kredim kaldı bnm zrnlu dersim yok bu dönemden sonra karşımıza zrnlu ders eklenebilir denilmişti eklenirmi ve neden 2.dönem sınavları 31 mayıs -1 haziran her zaman byle olmuyordu nden byle oldu bilgilendirirmisiniz

Kişinin geleceğe dönük umutları şimdiki gücünün kaynağıdır.
Maxwel

Hayal:)
Çırak

Re: 2.dönem sınavları

Mesaj gönderen Hayal:) » 17 Şub 2014, 23:55

zorunlu dersleriniz bittiyse tekrar zorunlu ders eklenmez ( bildiğim kadarıyla). Kalan diğer derslerden seçip kredinizi yükseltirsiniz. sınav tarihi de 1. dönem sınavlarının geç olmasından dolayı o tarihte yapılıyo sanırım
Bilmek için bıkıp usanmadan çalışmak, susuz kalmış bir çiçek suyu nasıl emerse öyle iştahla öğrenmek gerekir.

Kullanıcı avatarı
yeşil gözlü
Uzman

Mesaj gönderen yeşil gözlü » 18 Şub 2014, 00:04

tşk edrim cevabınız için 2.sınav tarihinn uzatılması hiç iyi olmadı moralim çok bozuldu lys başvurularından sonra sonumun ne olacağını bile bilmiyorum offff :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Maxwel

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 18 Şub 2014, 02:58

YGS sınavı var 23 martta aslında bu sınava girceğimiz için benim açımdan gayet iyi uzatılması tabi beni düşündüren ağustosta ki sınav eylül de üni kayıtlar başlıycak ve mezun olup olmadımız biraz çakışacak gibi :| bakalım bi güzellik yaparlar heralde :mrgreen:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

Kullanıcı avatarı
yeşil gözlü
Uzman

Mesaj gönderen yeşil gözlü » 18 Şub 2014, 03:14

bende gireceğim ygs o yüzden bu bilinmemezlik beni deli ediyor sizin açınızdan nasıl iyi anlamadım :?: :?: :?: ne güzel martta giriyrduk hazirandada 3. sınava giriyorduk dediğiniz gibi herşey çakışıyor mezun olcakmıyız olmayacakmıyız bilmiyoruz çoooookkkkkkkkk kötü oldu protesto ediyorum bu durumu :) :) : :evil:
Maxwel

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 18 Şub 2014, 03:24

mesela ygs den sonra derslere daha odaklanıp aöl sınavına çalışma vakti kalcak :D ygs mi hazırlanıyım yoksa lise sınavına mı arada kalcaktım :roll: seni bilmemde benim mezun olmam garanti gibi yazın ki sınavında basit olcağını varsayarsam sıkıntı yok...tek sıkıntım üniye kayıt işlerimde mezun olduğumun açıklanması orası biraz karışık kuruşuk geliyor :mrgreen: neyse bakalım hayırlısıyla şu ygs atlatalım gerisi kolay :wink:

Kullanıcı avatarı
yeşil gözlü
Uzman

Mesaj gönderen yeşil gözlü » 18 Şub 2014, 05:25

kaç kredin kaldı senn skıncası yoksa bnmde 6 kredim kaldı ama genede korkuyrum mezun olamayacağım diye sen ne güzel rahatsıın kötü manada demiyorum bnde senn gibi mezunuyetimiz yetişecekmi nasıl olcak hiç bilmiyoruz bunlardan dolayı tedirginim
Maxwel

Hayal:)
Çırak

Mesaj gönderen Hayal:) » 19 Şub 2014, 04:29

zorunlu derslerin kalmamış kolay derslerden seçip geçersin korkmana gerek yok ben de seninle aynı durumdaydım bu sınav sonunda mezun oldum ama ders seçerken bi tane ders fazla ders al derim garanti olsun diye
Bilmek için bıkıp usanmadan çalışmak, susuz kalmış bir çiçek suyu nasıl emerse öyle iştahla öğrenmek gerekir.

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 19 Şub 2014, 08:58

yeşil gözlü yazdı:kaç kredin kaldı senn skıncası yoksa bnmde 6 kredim kaldı ama genede korkuyrum mezun olamayacağım diye sen ne güzel rahatsıın kötü manada demiyorum bnde senn gibi mezunuyetimiz yetişecekmi nasıl olcak hiç bilmiyoruz bunlardan dolayı tedirginim
sen 6 korkuyon benim 35 kredi eksiğim var niye bilmem bi rahatlık var :D sen 3. döneme kalmadan mayısta mezun oluyorsun o vakit senin diplomanın kaydın için endişe etmemen gerek :shock: sıkıntı etme herşey bulaşmadan önce kaos gibi görünür yapınca öyle olmadını anlarsın :wink:

Kullanıcı avatarı
yeşil gözlü
Uzman

Mesaj gönderen yeşil gözlü » 19 Şub 2014, 22:17

aynen öyle herşey kaos gibi gözüküyor inşallah öyle olur teşekkür edrim
Maxwel

“Sınavlar” sayfasına dön