Diploma Basıldı Ama

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
bengeldim
Yardımcı Uzman

Diploma Basıldı Ama

Mesaj gönderen bengeldim » 24 Nis 2014, 20:13

Arkadaşlar diplomam basılmış ama iki sorum var. Sitede şunu yazmışlar;

AÇIKLAMA

Diplomanızı alabilmeniz için aşağıda belirtilen belgelerle birlikte diplomanın bulunduğu Halk Eğitim Merkezi (ASO) Müdürlüğü'ne başvurmanız gerekmektedir.

1-Nüfus cüzdanı.
2-Ziraat Bankası, Halk Bankası ya da Vakıfbank'a yatırılacak Açık Öğretim Lisesi diploma harcı dekontu aslı.
3-Çıkma Belgesi aldıysanız belgenin aslı, kaybettiyseniz kayıp ilanı (Çıkma Belgesi alanlar diploma harcı yatırmayacaklardır).

Birincisi, Diploma Harcı ne kadar?

İkincisi ise, çıkma belgesi almamıştım, ne yapmam gerek?

emrahk
Onursal Üye

Re: Diploma Basıldı Ama

Mesaj gönderen emrahk » 24 Nis 2014, 20:20

Diploman eğer Halk Eğitime ulaştıysa, ilgili bankalara 10TL diploma harcını yatırıp, dekontuyla diplomanı teslim almaya gidebilirsin. Çıkma belgesi almadıysan o duyuru seni kapsamıyor...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

bengeldim
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen bengeldim » 24 Nis 2014, 20:33

emrahk yazdı:Diploman eğer Halk Eğitime ulaştıysa, ilgili bankalara 10TL diploma harcını yatırıp, dekontuyla diplomanı teslim almaya gidebilirsin. Çıkma belgesi almadıysan o duyuru seni kapsamıyor...
Bir an dedim çıkma belgesi zorunluydu galiba :D korktum. Çok teşekkürler :P

crixus

Mesaj gönderen crixus » 29 Nis 2014, 15:37

Dostum merhaba hayırlı olsun bende 3 ay önce mezun oldum hala inceleme altında yazıyor senın suan sıstemde ne yazıyor veya 2 hafta önce ne yazıyordu bende hala inceleme altında yazıyor ama bır yandanda mezunıyet tarıhım bellı bugun arıcam sorcam belkı benımkıde basılmıştır

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön