zorunlu dersi olan çıkma brlgesi alabilirmi yardimci oluuuun

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
selin1992

zorunlu dersi olan çıkma brlgesi alabilirmi yardimci oluuuun

Mesaj gönderen selin1992 » 27 Nis 2014, 21:03

Iyi gunler ben 3.sinav sonucunda zorunlu derslerimi veriyorum fakat sonuclar 22 eylulde aciklaniyor ama üniversite kayit tarihi eylulun ilk haftasi ben magdurmu olacagim cikma belgesi alabilirmiyim zorunlu dersim olsa bile yardimci olun

Kullanıcı avatarı
Picco
Acemi

Re: zorunlu dersi olan çıkma brlgesi alabilirmi yardimci olu

Mesaj gönderen Picco » 29 Nis 2014, 20:01

Merhaba, ben de aynı dertten muzdaripim. 18 tane zorunlu dersim var,10 tanesini seçtim 8 tanesi içinde 3. dönem ya da ek sınav ile birlikte mezun oluyorum. üniversiteye kayıt konusuna gelince,malesef çıkma belgesi vermiyorlar ancak üniversiteye mazeretli kayıt olabiliyoruz. Geçen senelerden ek sınavlarla kayıt yaptıran çok sayıda öğrenci var onun için rahat olun. Yeterki üniversiteyi kazanın mağdur olmazsınız. :)

kemdemler

Mesaj gönderen kemdemler » 29 Nis 2014, 23:26

Sinav bolumundeki konuya bakin ordan topluca mail atiyoruz aciklanma tarihinin geri cekilmesi icin

murattt

Mesaj gönderen murattt » 01 May 2014, 14:49

zorunlu dersiniz kalirsa. mezun olamazsiniz. mezun degilseni cikma belgesi alamazsiniz. Arkadaslar burada hersene ayni muhabbet donuyor maalesef. Hickimsenin magdur oldugunu gormedim ben. Aciklise osym ye yazi yaziyor ve magdur olmuyorsunuz icinizi ferahlatin ve size su an icin lazim olqn tek ve gercek seye 2 donem sinavlarina konsantre olun yil sonu geldiginde tipki gecen yildaki ogrenciler gibi sizde magdur olmayacaksiniz

Kullanıcı avatarı
Senanur
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Senanur » 04 May 2014, 10:03

Aynı sıkıntı bendede var.

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön