Üniversiteye kayıt hakkında...

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
fth__8

Üniversiteye kayıt hakkında...

Mesaj gönderen fth__8 » 12 Tem 2014, 12:46

2 dönem sınavlara girdim kredim 212 ama ingilizce 7 ve 8 veremedim ingilizce 7 ye 2 defa ingilizce 8 de 1 defa girdim bunlar zorunlu derslerim şimdi ingilizce 7 de sıkıntı yok vermesem de geçiyorum İngilizce 8 vermem lazım veremezsem ek sınav açıyorlar mı ? Üniversite tercihi yapıcam ve sınav 22 eylül de açıklanacak üniversite kayıtlar 1-5 eylülde ben üniversiteyi kazanırsam ingilizce 8 de geçersem nasıl başvuru yapıcam ? Bilgi verirseniz çok sevinirim.mesela 3.dönem sınavana girdik( ing. 8 ortak 2 kere giricem) sonuçlar çıklanmadı biz üniversiteye kaydımızı yaptırdık gitti sonuçlar açıklanınca geçemedik hem puanım kırılacak hemde o kadar şeyler boşa gidecek bunu engellemek için ek sınav açıyorlar mı ?

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Re: Acil yardımmm !!!!!!

Mesaj gönderen Doçent » 12 Tem 2014, 13:56

arkadaşlar konu açmadan önce diğer başlıklara baksanız aynı sorunun cevaplarını bulursunuz :25:
takvim sıkışık ve doğal olarak hepimiz telaşlanıyoruz anlıyorum fakat 2 buçuk yıldan fazla burdayım üniye kayıt olamadım sorun yaşadım diyen bir tek kişi görmedim :43:

her yıl 2 ek sınav oluyordu bu yılda olcaktır dönemler tamamlanmadan ek sınav olcak dmez yetkililer :43: 3. dönem sınavı bittikten sonra ek sınav tarihi açıklanır
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

fth__8

Re: Üniversiteye kayıt hakkında...

Mesaj gönderen fth__8 » 12 Tem 2014, 16:12

Teşekkürler 8) :D

burcu965

Re: Üniversiteye kayıt hakkında...

Mesaj gönderen burcu965 » 17 Tem 2014, 23:28

arkadaşlar ben anadolu ünivst. seçtim salak gibi adalet bölümünü ama ben hukuk istiyorum tercihler açıklanınca kabul edilir mi sizce edilirse kayıt olmcm puanım kırılacak :23: :23: :23: :23:

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön