kayıt yenileme ek süre

Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarını Paylaşabileceğiniz Bölüm
Kullanıcı avatarı
muratpek
Yardımcı Uzman

kayıt yenileme ek süre

Mesaj gönderen muratpek » 15 Tem 2014, 00:11

bugün sondu, kayıt yenilemeyi unuttum mezuniyetimde yaklaştı, acaba 2 gün ek süre verebilirler mi bilgisi olan.

Ben istiyorum ki, neyse boşver zaten olmuyo.

Kullanıcı avatarı
RonaldoCR7
Çırak

Re: kayıt yenileme ek süre

Mesaj gönderen RonaldoCR7 » 15 Tem 2014, 00:18

Bölgedeki Halk Eğitim merkezine başvurup dilekçe verebilirsin ben 2.sınavımda kaçırmıştım böyle yapmıştım ama benle birlikte baya insanda kaçırmıştı fazlalık varsa meb göz ardı etmez bence

Ekleme Yapayım Ek sınavlar olucak büyük ihtimal siteyi takip ederseniz duyurulardan görebilirsiniz. bu 3.sınavdan sonra
Resim

Kullanıcı avatarı
muratpek
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen muratpek » 15 Tem 2014, 00:25

RonaldoCR7 yazdı:Bölgedeki Halk Eğitim merkezine başvurup dilekçe verebilirsin ben 2.sınavımda kaçırmıştım böyle yapmıştım ama benle birlikte baya insanda kaçırmıştı fazlalık varsa meb göz ardı etmez bence

Ekleme Yapayım Ek sınavlar olucak büyük ihtimal siteyi takip ederseniz duyurulardan görebilirsiniz. bu 3.sınavdan sonra
ocakda 1 hafta uzatmışlardı gecensenede 2 gün uzatmışdı , belki olursa uzatabilirler..

Kullanıcı avatarı
muratpek
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen muratpek » 15 Tem 2014, 00:27

RonaldoCR7 yazdı:Bölgedeki Halk Eğitim merkezine başvurup dilekçe verebilirsin ben 2.sınavımda kaçırmıştım böyle yapmıştım ama benle birlikte baya insanda kaçırmıştı fazlalık varsa meb göz ardı etmez bence

ek süre olmazsa dilekcede ne yazacağım acaba bilgi verebilirmisin veya yönlendirebilirmisin

Kullanıcı avatarı
RonaldoCR7
Çırak

Mesaj gönderen RonaldoCR7 » 15 Tem 2014, 00:29

Aöl sitesini takipte kalın inşallah istediğiniz olur çünkü 1 sınavın çok önemi var
Resim

Kullanıcı avatarı
RonaldoCR7
Çırak

Mesaj gönderen RonaldoCR7 » 15 Tem 2014, 00:32

http://www.aciklise.net/genel/acik-lise-dilekce-ornekleri.html Buradan Bilgi alabilirsiniz ama ben Halk Eğitim merkezinde birisinin yardımıyla yapmıştım isterseniz bölgenizdeki halk eğitim merkezinden yardım isteyebilirsiniz.
Resim

Kullanıcı avatarı
muratpek
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen muratpek » 15 Tem 2014, 00:35

RonaldoCR7 yazdı:Aöl sitesini takipte kalın inşallah istediğiniz olur çünkü 1 sınavın çok önemi var
insallah arkadaşım. tşkrler

Xeuxes

Mesaj gönderen Xeuxes » 19 Tem 2014, 22:25

Merhabalar

Bu durum benim için de geçerli bu durumda ben 3.dönem kayıt yenilemeyi kaçırmış olsam da ek sınav hakkı ile tamamlayabilir miyim?

Ayrıca aslında ben mezuniyet şartlarını tamamlmış durumdayım ben buna rağmen kaldığım dersler yüzünden kaydımı yenilemek zorunda mıyım? Lütfen bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 20 Tem 2014, 00:16

Xeuxes yazdı:Merhabalar

Bu durum benim için de geçerli bu durumda ben 3.dönem kayıt yenilemeyi kaçırmış olsam da ek sınav hakkı ile tamamlayabilir miyim?

Ayrıca aslında ben mezuniyet şartlarını tamamlmış durumdayım ben buna rağmen kaldığım dersler yüzünden kaydımı yenilemek zorunda mıyım? Lütfen bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
evet ek sınava başvurabilirsin ek sınav içinde kayıt oluyor :01:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

“Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme” sayfasına dön