Üniversite kayıt yardımm

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Veli1903
Acemi

Üniversite kayıt yardımm

Mesaj gönderen Veli1903 » 24 Tem 2014, 08:47

Arkadaslar hatay üniversitene yerlestim fakat ek sinavla mezun olabiliyorum oda ekimi bulur büyük ihtimalle. Simdi benim sormak istediğim üniversite kayıt tarihi 1 5 eylül ben o tarihte mezun gözükmüyorum kayıt için ne yapmam lazım üniversiteye ne soylemem lazım lütfen bilen arkadaslar yardimci olsun şimdiden teşekkürler

Muhammedkaya

Re: Üniversite kayıt yardımm

Mesaj gönderen Muhammedkaya » 24 Tem 2014, 10:19

Birazcık okuyun araştırmacı olun arkadaşlar ! Üniversite okumak isteyen arkadaşların haline bakar mısınız ? :shock:

http://www.aol.meb.gov.tr/haber_goster.asp?ID=683

Veli1903
Acemi

Mesaj gönderen Veli1903 » 25 Tem 2014, 10:30

Üniversiteyle ne konusmam lazimki mezun olana kadar beklesinler onu öğrenmek istiyorum ben

ordabiadamvar
Çırak

Mesaj gönderen ordabiadamvar » 25 Tem 2014, 11:55

Belli değil mi arkadaşlar şimdi ne olacağı? verdiğiniz habere göre belli olmamış. Ek kayıt süresi tanımama gibi bir şansları var mı? Sonuçta iki kurum da devlete ait. Ek kayıt süresi mi veriyorlar yoksa kayıt yaptırıp sonradan diplomayı mı veriyoruz?

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 25 Tem 2014, 14:59

ordabiadamvar yazdı:Belli değil mi arkadaşlar şimdi ne olacağı? verdiğiniz habere göre belli olmamış. Ek kayıt süresi tanımama gibi bir şansları var mı? Sonuçta iki kurum da devlete ait. Ek kayıt süresi mi veriyorlar yoksa kayıt yaptırıp sonradan diplomayı mı veriyoruz?
mazeretli kayıtlar 1 kasıma kadar...dediğin gibi iki kurum anlaşma içinde kimse mağdur edilmez :sandalye:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

ordabiadamvar
Çırak

Mesaj gönderen ordabiadamvar » 25 Tem 2014, 19:15

Blueberry yazdı:
ordabiadamvar yazdı:Belli değil mi arkadaşlar şimdi ne olacağı? verdiğiniz habere göre belli olmamış. Ek kayıt süresi tanımama gibi bir şansları var mı? Sonuçta iki kurum da devlete ait. Ek kayıt süresi mi veriyorlar yoksa kayıt yaptırıp sonradan diplomayı mı veriyoruz?
mazeretli kayıtlar 1 kasıma kadar...dediğin gibi iki kurum anlaşma içinde kimse mağdur edilmez :sandalye:
Eylülde gidip kayıt yaptıralım mı yani? Yoksa illa çıktı belgesi alıp öyle mi gitmek gerekiyor? Sınav sonucunun açıklanmasını mı beklicez yani nedir bunu da açıklarsanız sevinirm. :22:

büşra szr

Mesaj gönderen büşra szr » 25 Tem 2014, 19:38

evet konuya açıklık getirsek ben de ek sınavla mezun oluyorum nasıl olacak bu iş yani ben geç mi kayıt olacağım geç mi başlaycağm okula

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 25 Tem 2014, 20:50

ordabiadamvar yazdı:
Blueberry yazdı:
Eylülde gidip kayıt yaptıralım mı yani? Yoksa illa çıktı belgesi alıp öyle mi gitmek gerekiyor? Sınav sonucunun açıklanmasını mı beklicez yani nedir bunu da açıklarsanız sevinirm. :22:
tabiki çıktı belgesi ile gideceksin... sanırım sınav sonuçlarıda erken açıklanacak :22:

rahat olun herşey yolunda keyfi sonunda :13: :06:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

Muhammedkaya

Mesaj gönderen Muhammedkaya » 25 Tem 2014, 21:27

Mezun olmadan belge falan alamazsınız. Ne zaman otomasyonda mezun yazar o zaman kayır olursunuz.

Onun haricinde diploma yada mezun belgesi çıkmadan okula kayıt falan yaptıramazsınız.

Arkadaşımızın dediği gibi diploma veya mezuniyet belgesi çıktığı gibi 1 Kasım'a kadar kayıt olabilirsiniz.

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön