Eğer şu an kayıt olmazsam?

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
endorfin

Eğer şu an kayıt olmazsam?

Mesaj gönderen endorfin » 11 Eyl 2014, 03:41

Arkadaşlar merhaba. Bir çok kişi gibi üniversiteyi kazandım ancak kredim yetmediği için ek sınav/ları bekliyorum. Eskişehir Anadolu Üniversitesi felsefe bölümü. 1-12 eylül arası kayıt işlemlerinin gerçekleştiğine dair mesaj geldi. E YÖK'nun da 7 Kasıma kadar kayıt işlerini gerçekleştirebileceğimize dair açıklaması var. Bu biraz da ön kayıt oluyor sanırım.

Sormak istediğim, 12 eylüle kadar kayıt yaptıramazsam eğer sonucu ne olur? Şartlardan dolayı irtibat bürosuna gidememe ihtimalim var yarın üniversiteyi arayacağım ama konu hakkında bilgisi fikri olan arkadaşlara danışmak istedim.

Irmak7

Re: Eğer şu an kayıt olmazsam?

Mesaj gönderen Irmak7 » 11 Eyl 2014, 04:28

Üniversitenin öğrenci işlerini ara durumunu anlat ona göre harekete geçersin, en azından benim önerim bu

_paristanbul

Re: Eğer şu an kayıt olmazsam?

Mesaj gönderen _paristanbul » 11 Eyl 2014, 22:06

Benim kazandiğim özel üni kendisi aradı kayıt yaptırmadıgımı ögrenmişler. Bende durumu anlattım not alıyoruz falan söyledi 7 kasıma kadar kayıt olabilirsin dedi. Okulla irtibat kur ek yerleştirme olacak kayıt hakkını silebilirler herşey olabilir.

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön