Bimer'e şikayet etsemmi ?

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
ismail_12
Acemi

Bimer'e şikayet etsemmi ?

Mesaj gönderen ismail_12 » 17 Mar 2015, 18:13

Arkadaşlar ben şubat ayının 3 ünde Açık liseye kayıt oldum hala sistem açılmadı. Yeni Kayıt diyor. Bimer'e şikayet edersem ad soyad verilir mi ? Diyelim şikayet ettim Halk eğitim şikayet ettiğimi anlar mı ? İki kere gittim halk eğitime açılmadı diye müdür yardımcısı diyor bakanlık ne zaman onay verirse açılcak diyor sizce ne yapmalıyım ?

emrahk
Onursal Üye

Re: Bimer'e şikayet etsemmi ?

Mesaj gönderen emrahk » 17 Mar 2015, 18:57

147'yi aradıysan ve çözüm bulamazdıysan BİMER'e başvurabilirsin. Bu işleri daha da hızlandıracaktır. Sonuçta 1-1.5 ayı bulabiliyor ama bu azami bir süre. Kayıt olduktan 1 hafta sonra aktifleştirilen öğrenci gördük bu dönem...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

ismail_12
Acemi

Mesaj gönderen ismail_12 » 17 Mar 2015, 19:24

emrahk yazdı:147'yi aradıysan ve çözüm bulamazdıysan BİMER'e başvurabilirsin. Bu işleri daha da hızlandıracaktır. Sonuçta 1-1.5 ayı bulabiliyor ama bu azami bir süre. Kayıt olduktan 1 hafta sonra aktifleştirilen öğrenci gördük bu dönem...
147 aradım halk eğitime git dedi iki kere gittim müdür yardımcısı dedi bakanlık ne zaman onay verirse açcaz 2 ay oldu neredeyse

Profiterol
Acemi

Mesaj gönderen Profiterol » 21 Mar 2015, 00:08

ismail_12 yazdı:Arkadaşlar ben şubat ayının 3 ünde Açık liseye kayıt oldum hala sistem açılmadı. Yeni Kayıt diyor. Bimer'e şikayet edersem ad soyad verilir mi ? Diyelim şikayet ettim Halk eğitim şikayet ettiğimi anlar mı ? İki kere gittim halk eğitime açılmadı diye müdür yardımcısı diyor bakanlık ne zaman onay verirse açılcak diyor sizce ne yapmalıyım ?
Ben aktif olmak için 1.5 ay beklemiştim.
Bende merak içinde kalıp ne kadar forum varsa oraya konu açmıştım sonunda aktif oldum.
Merak etme sistem mutlaka aktif olur.
Ayrıca Bimere şikayet bir şey değiştirmez.
Çeşitli konularda kaç kere şikayet yazdım ilgisiz kısa cevaplar yolluyorlar.

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön