Ücretsiz YGS-LYS Hazırlık Takviye Kursları

YKS ( TYT, AYT, YDT ) Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: Ücretsiz YGS-LYS Hazırlık Takviye Kursları

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 05 Eki 2015, 23:29

Normalde mezunlar için haftaiçi kurs verilecekti ama bizim Urfa'daki halk eğitim merkezi haftasonu verecekmiş, ve malesef ben gidemeyecem kursa, şuan moralim öyle bozukki, Belediye otobüsü burdan bizim yanımızdan geçsin diye BİMER'e şikayet ettim, ama asıl halk eğitimi şikayet etmeliyim, babamı da şikayet etmem gerekiyor, çünkü haftasonu olursa gitmezsin diyen o! Yurta gitmeme de izin vermiyor... ne yapıcam ben şimdi yaaa :23: :23: :23:

Kullanıcı avatarı
foundreform
Doçent

Mesaj gönderen foundreform » 07 Eki 2015, 01:17

Köylü Kızı yazdı:Normalde mezunlar için haftaiçi kurs verilecekti ama bizim Urfa'daki halk eğitim merkezi haftasonu verecekmiş, ve malesef ben gidemeyecem kursa, şuan moralim öyle bozukki, Belediye otobüsü burdan bizim yanımızdan geçsin diye BİMER'e şikayet ettim, ama asıl halk eğitimi şikayet etmeliyim, babamı da şikayet etmem gerekiyor, çünkü haftasonu olursa gitmezsin diyen o! Yurta gitmeme de izin vermiyor... ne yapıcam ben şimdi yaaa :23: :23: :23:
Bu duruma çok üzüldüm Hatice. :|
Sen şimdi sabret seneye üniversite kazandığın zaman bu sıkıntılı durumdan kurtulmuş olacaksın. :gozkırkma:
AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / ALAN YOK
TOPLAM KREDİ : 204 / MEZUN
MEZUNİYET TARİHİ : 10/08/2015

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 07 Eki 2015, 08:14

foundreform yazdı:
Bu duruma çok üzüldüm Hatice. :|
Sen şimdi sabret seneye üniversite kazandığın zaman bu sıkıntılı durumdan kurtulmuş olacaksın. :gozkırkma:
İnşallah Furkan... :26:

la tahzen
Doktor

Mesaj gönderen la tahzen » 07 Eki 2015, 16:44

Beni bugün aradılar şifrenizi vericez diye gittim.Eve geldim söylediği dersleri seçtim biz size mesaj atıcaz dedi ne zaman atarlar ve nereden atarlar birde ders seçtim kesin kaydolmuş oluyomuyu benim durumum biraz karışıktıda.

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 07 Eki 2015, 17:22

la tahzen yazdı:Beni bugün aradılar şifrenizi vericez diye gittim.Eve geldim söylediği dersleri seçtim biz size mesaj atıcaz dedi ne zaman atarlar ve nereden atarlar birde ders seçtim kesin kaydolmuş oluyomuyu benim durumum biraz karışıktıda.
Derslerini ve öğretmenlerini seçtikten sonra kaydet butonuna tıkla...

la tahzen
Doktor

Mesaj gönderen la tahzen » 08 Eki 2015, 18:36

Tesekkür ederim ablacım onu yaptım zaten.Kursların başladığını bize mesaj atıcaklarını soylemislerdi bunu telefonamı yoksa siteyemi olarak sormustum :29:

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 08 Eki 2015, 22:43

la tahzen yazdı:Tesekkür ederim ablacım onu yaptım zaten.Kursların başladığını bize mesaj atıcaklarını soylemislerdi bunu telefonamı yoksa siteyemi olarak sormustum :29:
Telefonla arayacaklar, mesaj atacaklarmı bilemem... Ama aramazlarsa Cuma günüden önce sen Halk eğitime git şifreni iste... :29:

la tahzen
Doktor

Mesaj gönderen la tahzen » 09 Eki 2015, 11:11

Köylü Kızı yazdı:
la tahzen yazdı:Tesekkür ederim ablacım onu yaptım zaten.Kursların başladığını bize mesaj atıcaklarını soylemislerdi bunu telefonamı yoksa siteyemi olarak sormustum :29:
Telefonla arayacaklar, mesaj atacaklarmı bilemem... Ama aramazlarsa Cuma günüden önce sen Halk eğitime git şifreni iste... :29:
Şifremi aldım kursların açılma günü belli değil heralde :26:

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 09 Eki 2015, 11:40

la tahzen yazdı:
Köylü Kızı yazdı:
Şifremi aldım kursların açılma günü belli değil heralde :26:
Szin ordaki Halk eğitim merkezi belirleyecek... Ya onlara sor, ya da onların resmi web sitesinden duyurulara bak...

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 10 Eki 2015, 08:43

Benim kurs işi yattı, ben kursa falan gitmiyorum, giden arkadaşlarıma başarılar diliyorum, İnşallah faydası olur sizlere... :26:
Ya bugün deneme sınavı varmış yaaa :23:

Resim

Kullanıcı avatarı
foundreform
Doçent

Mesaj gönderen foundreform » 10 Eki 2015, 22:18

Sen de üniversite sınavına evde hazırlanırsın Hatice.Kendini üzmeye gerek yok. :ok: :cay:
AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / ALAN YOK
TOPLAM KREDİ : 204 / MEZUN
MEZUNİYET TARİHİ : 10/08/2015

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 11 Eki 2015, 06:19

foundreform yazdı:Sen de üniversite sınavına evde hazırlanırsın Hatice.Kendini üzmeye gerek yok. :ok: :cay:
:cry: başka bir seçeneğim de yoktu zaten, Allah kerim.... :26:

la tahzen
Doktor

Mesaj gönderen la tahzen » 11 Eki 2015, 17:31

Köylü Kızı yazdı:Benim kurs işi yattı, ben kursa falan gitmiyorum, giden arkadaşlarıma başarılar diliyorum, İnşallah faydası olur sizlere... :26:
Ya bugün deneme sınavı varmış yaaa :23:

Resim

Mesaj attılar yarın başlıyomuş kurslar hayırlısı olur inşallah. Senin gitmemene çok üzüldüm gerçekten . İnşallah senin içinde hayırlısı budur. :29:

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 12 Eki 2015, 08:07

İnşallah hayatım, ben evde çalışmaya mahkumum bir kere, bugüne kadar öğretmen görmedim, bundan sonra da göremeyecem malesef.... :29: :29: :29:

la tahzen
Doktor

Mesaj gönderen la tahzen » 12 Eki 2015, 12:11

Köylü Kızı yazdı:İnşallah hayatım, ben evde çalışmaya mahkumum bir kere, bugüne kadar öğretmen görmedim, bundan sonra da göremeyecem malesef.... :29: :29: :29:
Bende gitmiyorum gidesim yok cesaret edemedim evde çalışmaya alıştım şimdi orda çok sınav olucakmış. Bu yıl olmazsa seneye dershaneye giderim.
aöl de henüz bitmedi. Onun stresi filan yürütürdüm ama çok yıpranırdım bu yıl kendi imkanlarımla denicem. Sen çok azimli bi insansın eminim çok iyi yerlere geliceksin İnsAllah da gelirsin. :29:

“YKS ( TYT, AYT, YDT )” sayfasına dön