YGS İÇİN HANGİ KİTAP YAYINLARINI

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
ajlan45
Doktor

YGS İÇİN HANGİ KİTAP YAYINLARINI

Mesaj gönderen ajlan45 » 08 Ara 2015, 23:08

ÖNERİYORSUNUZ?

GÜVENDER,FEM,KAREKÖK. VB...

Türkiye Laik'tir Laik kalacak !!!

kredi 170 dönem 10

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: YGS İÇİN HANGİ KİTAP YAYINLARINI

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 08 Ara 2015, 23:13

ajlan45 yazdı:ÖNERİYORSUNUZ?

GÜVENDER,FEM,KAREKÖK. VB...
Güvender önermem, hiç iyi anlatmıyor, çok sıkıcı... :43:
Türkçe için konu anlatımı Extrem yayınları alın... diğer sözel dersler için pek bilmiyorum...

Realsteel
Acemi

Mesaj gönderen Realsteel » 09 Ara 2015, 18:46

Ben fem yayınlarını kesinlikle öneririm.Matematik kitabını pek önermem çok büyük.Temellerle matematiği öneriyorlar çok iyi anlatıyormuş.Türkçe,matematik,felsefe ve tarihi femden aldım çok memnunum.
Toplam Kredi : 200
Zorunlu Ders : 0

Kullanıcı avatarı
icerdekicsesi
Acemi

Mesaj gönderen icerdekicsesi » 09 Ara 2015, 21:56

Palme önerebilirim . Sağlam bir yayın

Kullanıcı avatarı
ajlan45
Doktor

Mesaj gönderen ajlan45 » 09 Ara 2015, 22:28

Realsteel yazdı:Ben fem yayınlarını kesinlikle öneririm.Matematik kitabını pek önermem çok büyük.Temellerle matematiği öneriyorlar çok iyi anlatıyormuş.Türkçe,matematik,felsefe ve tarihi femden aldım çok memnunum.

temellerle matemik derken yayın evimidir?

kredi 170 dönem 10

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 10 Ara 2015, 09:24

PAlme Türkçe soru kitabı var bende gerçekten güzel bir kitap ama biraz pahalıdır...
PAragraf çok çok çözün, he gün süre tutarak çözmeye çalışın günde 40 soru, 50 soru... hızınızı artıracak ve kavramanıza yardımcı olacaktır...
Sözel dersler hakkında pek bilgim de yoktur ama Kavram yayınları Coğrafya- Tarih- Felsefe de güzel anlatıyor, konu anlatımı olarak almanızı tavsiye ederim ama soru bankaları olarak farklı farklı yayınlardan alın.. Denemeler için de aynı şekilde farklı yayınlar alın...

Kullanıcı avatarı
missguard
Doktor

Mesaj gönderen missguard » 10 Ara 2015, 14:04

Benim kardeşim de bu sene sınava hazırlanıyor. Şu an 40 seansta matematik / geometri kitaplarıyla temelini sağlamlaştırıyor.. Yanı sıra Fem ve Okyanus yayınlarından soru bankalarıyla çalışıyor. Fen Lisesinde okuyan bir kişiden de "Birey, Sonuç, Palme ve Final(zor)" yayınlarının bu dönem daha iyi olduğunu öğrendim.
Ayrıca sonuç yayınlarının ygs-lys kitapçık setini de alabilirsiniz. Örnek soruyla anlatım yapıp altına konuyla ilgili 6 soru veriyor.. Güzel bir kitap.

Kullanıcı avatarı
ajlan45
Doktor

Mesaj gönderen ajlan45 » 10 Ara 2015, 20:39

missguard yazdı:Benim kardeşim de bu sene sınava hazırlanıyor. Şu an 40 seansta matematik / geometri kitaplarıyla temelini sağlamlaştırıyor.. Yanı sıra Fem ve Okyanus yayınlarından soru bankalarıyla çalışıyor. Fen Lisesinde okuyan bir kişiden de "Birey, Sonuç, Palme ve Final(zor)" yayınlarının bu dönem daha iyi olduğunu öğrendim.
Ayrıca sonuç yayınlarının ygs-lys kitapçık setini de alabilirsiniz. Örnek soruyla anlatım yapıp altına konuyla ilgili 6 soru veriyor.. Güzel bir kitap.

ben 29 yaşındayım 3 yaşında kızım var istanbuldayım evliyim ve çocuk ve ev işlerine rağmen 1,5 yılda aol bitti ticaret lisesinden tasdiknamem vardı 66 kredi ile başlattılar.ve mutlu son 3-4 ocakta ki sınava mezunum şimdi sıra ygs de... HEDEF ; SOSYAL yada EDEBİYAT ÖĞRETMENLİĞİ AOF
bunca aydır sorularıma cevap verdiniz teşekkürler HAKKINIZI HELAL EDİN ARKADAŞLAR BAŞARILAR HEREKESE YİNE BURALARDA OLACAĞIM :.yehuu:

kredi 170 dönem 10

Sercinyo
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen Sercinyo » 10 Ara 2015, 22:56

ajlan45 yazdı:
missguard yazdı:Benim kardeşim de bu sene sınava hazırlanıyor. Şu an 40 seansta matematik / geometri kitaplarıyla temelini sağlamlaştırıyor.. Yanı sıra Fem ve Okyanus yayınlarından soru bankalarıyla çalışıyor. Fen Lisesinde okuyan bir kişiden de "Birey, Sonuç, Palme ve Final(zor)" yayınlarının bu dönem daha iyi olduğunu öğrendim.

ben 29 yaşındayım 3 yaşında kızım var istanbuldayım evliyim ve çocuk ve ev işlerine rağmen 1,5 yılda aol bitti ticaret lisesinden tasdiknamem vardı 66 kredi ile başlattılar.ve mutlu son 3-4 ocakta ki sınava mezunum şimdi sıra ygs de... HEDEF ; SOSYAL yada EDEBİYAT ÖĞRETMENLİĞİ AOF
bunca aydır sorularıma cevap verdiniz teşekkürler HAKKINIZI HELAL EDİN ARKADAŞLAR BAŞARILAR HEREKESE YİNE BURALARDA OLACAĞIM :.yehuu:

ablam buyur sana bir link verem istediğin yayın evinin kitabını bulursan buradan çalış çok fazla kitap pdf var burada üniversite hazırlık içindir bunlar bir bak istersen tüm dersler için var

https://yadi.sk/d/-keM5J70hHnWs/Üniversite%20hazırlık

Kullanıcı avatarı
ajlan45
Doktor

Mesaj gönderen ajlan45 » 11 Ara 2015, 01:15

Sercinyo yazdı:
ajlan45 yazdı:

ablam buyur sana bir link verem istediğin yayın evinin kitabını bulursan buradan çalış çok fazla kitap pdf var burada üniversite hazırlık içindir bunlar bir bak istersen tüm dersler için var

https://yadi.sk/d/-keM5J70hHnWs/

Üniversite%20hazırlık

TSK ederim indirip calisacagim

kredi 170 dönem 10

Kullanıcı avatarı
missguard
Doktor

Mesaj gönderen missguard » 12 Ara 2015, 16:10

Maşallah çocuklarla birlikte çalışmanız zor olmuştur ama yine de başarmışsınız. :)

“Sınavlar” sayfasına dön