YGS Matematik Konusunda

YKS ( TYT, AYT, YDT ) Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
Colopatiron

YGS Matematik Konusunda

Mesaj gönderen Colopatiron » 10 Ara 2016, 17:39

Es-selamun Aleykum arkadaşlar. Ben inşallah bu sene liseyi bitereceğim. YGS'ye girip Biyomedikal Teknikerliği kazanmak istiyorum. Sonra inşallah Allah izin verirse DGS ile Bİyomedikal Mühendisliğine geçiş yapmak istiyorum. Biraz kendimden bahsedeyim. Ben lise 1 de okulu bırakmak zorunda kaldım sağlık problemlerinden dolayı. Derslerim çok iyidi özellikle sayısal dersleri yapabiliyordum. Lakin hastalık ve ailevi sorunlardan dolayı dört sene kadar açık lise sınavlarına girmedim. Diğer dört senede futbol oynadım. Çünkü futbolda da çok iyi olduğum için belki hayatımı onun üstüne kurabilirim derken profesyonel olacakken sakatlık geçirdim. Tam sekiz senem boşa gitti anlayacağınız. 95 doğumluyum. Yaşıtlarım şuan üniversite son. Biraz kenimden bahsetmek istedim :) Neyse asıl konumuza gelecek olursak arkadaşlar. Bütün bilgilerim sıfır diyebilirim. Matematik temelim neredeyse hiç kalmamış. Soru tiplerini bilmiyorum. Üç ay sonra sınav olacak ve ben YGS matematiğe geçip geçmemekte kararsızım. Şöyle kararsızım önce temeli mi halledip YGS geçeyim, yoksa direk YGSden mi başlayayım? Sizlerden önerilerinizi bekliyorum. Rabbime emanet olunuz. :)

O'ndan bir yansımayız sadece...

maviyiseviyorum
Acemi

Re: YGS Matematik Konusunda

Mesaj gönderen maviyiseviyorum » 12 Ara 2016, 03:00

Aleyküm selam ✋Antremanlarla matematik var adım adım gidiyor ygs için güzel bir kitap tavsiye ederim.

Kullanıcı avatarı
dreamm58
Çırak

Mesaj gönderen dreamm58 » 12 Ara 2016, 11:11

Aleyküm Selam arkadasında söyledıne katılıyorum bende mat pek yapamıyordum sonra burdan biri tavsıye etti antremanlarla matematik kitabını 1 bittikten sonra dayanamayıp -2-3 de konuların hep üstünden saglamca geçtim hiç zorlanmadan ....

Dicodico01
Çırak

Mesaj gönderen Dicodico01 » 15 Ara 2016, 14:22

arkadaslar anteraman kitapları dediniz kitabı nereden bulabirim benmde matematigim kötude aöl 1 sınavında bir işe yaraar mı ?

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 16 Ara 2016, 02:24

Antrenmanlarla matematik 1-2-3-4 kitapları var. Birinci kitap temel atmak için, ikinci kitap ve 3. Kitabın bı kısmı Ygs 3. Kitapın geri kalanı ve 4. Kitap ta lys içindir . Açiklisede de faydası olur muhakkak alın

“YKS ( TYT, AYT, YDT )” sayfasına dön