muaf dersler

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
siyahiasker
Asistan

muaf dersler

Mesaj gönderen siyahiasker » 21 Ağu 2017, 17:19

Arkadaslar mat1 den muafim fakat bu donem secmeyi dusunuyorum. Olur da secip dersten gecemezsem otomatik olaraj muafliktan cikiyormu yoksa hala muaftami kaliyor ?

Bildiğimiz şeyler arttıkça, bilmediğimiz şeylerin ne kadar çok olduğunu daha iyi anlarız, çünkü onların çerçevesi büyüdükçe, bilinmeyenlerle olan temasları da artar.

Jezxy
Onursal Üye

Re: muaf dersler

Mesaj gönderen Jezxy » 21 Ağu 2017, 17:41

siyahiasker yazdı:Arkadaslar mat1 den muafim fakat bu donem secmeyi dusunuyorum. Olur da secip dersten gecemezsem otomatik olaraj muafliktan cikiyormu yoksa hala muaftami kaliyor ?
Müdür Muaf Dersin Mantığı

3 Kez Sınava Girip Başarısız Olup Öğrenciyi Mezun Etmek İçin Önünden Çekilen Sistem.

Doğal Olarak Ders Bir Kere Muaf Düştümü Kredisi Gelmiyor ve Zorunlu Sayısından Düşüyor.

Eğer Sen Tekrar Dersi Seçersen Sadece Kredisini Almış Olursun Buda Senin "Ortaöğretim Başarı Puanı (OBP)" İyileştirir.

Kazanamazsan Yine Muaf Statüsünde Kalır.

Kullanıcı avatarı
siyahiasker
Asistan

Re: muaf dersler

Mesaj gönderen siyahiasker » 21 Ağu 2017, 17:52

Jezxy yazdı:
siyahiasker yazdı:Arkadaslar mat1 den muafim fakat bu donem secmeyi dusunuyorum. Olur da secip dersten gecemezsem otomatik olaraj muafliktan cikiyormu yoksa hala muaftami kaliyor ?
Müdür Muaf Dersin Mantığı

3 Kez Sınava Girip Başarısız Olup Öğrenciyi Mezun Etmek İçin Önünden Çekilen Sistem.

Doğal Olarak Ders Bir Kere Muaf Düştümü Kredisi Gelmiyor ve Zorunlu Sayısından Düşüyor.

Eğer Sen Tekrar Dersi Seçersen Sadece Kredisini Almış Olursun Buda Senin "Ortaöğretim Başarı Puanı (OBP)" İyileştirir.

Kazanamazsan Yine Muaf Statüsünde Kalır.

Tesekkur ederim hocam.
Bildiğimiz şeyler arttıkça, bilmediğimiz şeylerin ne kadar çok olduğunu daha iyi anlarız, çünkü onların çerçevesi büyüdükçe, bilinmeyenlerle olan temasları da artar.

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön