Seçmeli ingilizce?

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Jezxy
Onursal Üye

Re: Seçmeli ingilizce?

Mesaj gönderen Jezxy » 12 Eyl 2017, 00:17

alimka yazdı:Müdürüm Aöl başkanıyla aranız iyi diye biliyorum Mustafa SEZER miydi adı ona soramaz mısınız önce ek sınav için mi ders seçimi yapılacak yoksa ocak sınavı için mi ? Zaman geçiyor insan boşlukta hissedince birşeye çalışamıyor..
Müdür EN SON SORDUĞUMDA BİR HAFTA OLMADI

Ek Sınav İçin Kılavuz Bekliyoruz Dediler . Bugunde Bazı Sitelerde İse EK SINAV BİTENE KADAR DERS SEÇİM EKRANI AÇILMIYICAK YÖNÜNDE DUYDUM SADECE EK SINAVA GİRENLER DERS SEÇİMİ YAPICAK O SINAVDAN SONRA Tüm Öğrencilere Seçim Ekranı Açılıcak Diye.

haris

Re: Seçmeli ingilizce?

Mesaj gönderen haris » 24 Oca 2018, 18:51

Jezxy yazdı: 12 Eyl 2017, 00:17
alimka yazdı:Müdürüm Aöl başkanıyla aranız iyi diye biliyorum Mustafa SEZER miydi adı ona soramaz mısınız önce ek sınav için mi ders seçimi yapılacak yoksa ocak sınavı için mi ? Zaman geçiyor insan boşlukta hissedince birşeye çalışamıyor..
Müdür EN SON SORDUĞUMDA BİR HAFTA OLMADI

Ek Sınav İçin Kılavuz Bekliyoruz Dediler . Bugunde Bazı Sitelerde İse EK SINAV BİTENE KADAR DERS SEÇİM EKRANI AÇILMIYICAK YÖNÜNDE DUYDUM SADECE EK SINAVA GİRENLER DERS SEÇİMİ YAPICAK O SINAVDAN SONRA Tüm Öğrencilere Seçim Ekranı Açılıcak Diye.
Öncelikle sorun çözülmemiş ve bendede seçmeli ingilizce yok ne yapicam şimdi 4 ortak ders kaldı ingilizce gibi bol kredili bir ders nasıl olmaz ders seçme ekranında:(

“Sınavlar” sayfasına dön