Ders Seçimi

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
havvaaa
Acemi

Ders Seçimi

Mesaj gönderen havvaaa » 12 Oca 2018, 17:06

Arkadaşlar son 14 kredim kaldı ama ben hangi dersleri seçeceğimi bilmiyorum. Hep sayısal dersleri sona bırakmışım ve sayısalım berbat. :03:

SEÇMELİ GİRİŞİMCİLİK 1
SEÇMELİ SANAT TARİHİ 2
MATEMATİK - 3
BİYOLOJİ - 3
KİMYA - 3
FİZİK - 3
MATEMATİK - 4
BİYOLOJİ - 4
FİZİK - 4
SEÇMELİ MATEMATİK 1
SEÇMELİ BİYOLOJİ 1
SEÇMELİ FİZİK 1
SEÇMELİ TÜRK EDEBİYATI 5
SEÇMELİ BİYOLOJİ 2
SEÇMELİ FİZİK 2
SEÇMELİ TARİH 2
SEÇMELİ KİMYA 2
SEÇMELİ MATEMATİK 2
SEÇMELİ TÜRK EDEBİYATI 6
SEÇMELİ ÇAĞDAŞ TÜRK VE DÜNYA TARİHİ 1
SEÇMELİ MATEMATİK 3
SEÇMELİ FİZİK 3
SEÇMELİ BİYOLOJİ 3
SEÇMELİ KİMYA 3
SEÇMELİ TÜRK EDEBİYATI 7
SEÇMELİ MATEMATİK 4
SEÇMELİ ÇAĞDAŞ TÜRK VE DÜNYA TARİHİ 2
SEÇMELİ BİYOLOJİ 4
SEÇMELİ FİZİK 4
SEÇMELİ TÜRK EDEBİYATI 8
MATEMATİK - 1 MUAF
MATEMATİK - 2 MUAF
TÜRK EDEBİYATI 2 MUAF
YABANCI DİL - 2 MUAF
FİZİK - 2 MUAF
T.C.İNK.TAR.VE ATA.1 MUAF
YABANCI DİL - 5 MUAF
YABANCI DİL - 6 MUAF
YABANCI DİL - 7 MUAF
YABANCI DİL - 8 MUAF

Tüm derslerim bunlar. Geçmesi kolay olan dersler hangileridir yardımcı olursanız çok sevinirim.

zekeriyakarahan
Doktor
İletişim:

Re: Ders Seçimi

Mesaj gönderen zekeriyakarahan » 12 Oca 2018, 20:29

Merhaba kredisi dusuk olan derslerin hepsi en kolay derslerdir. :)
Resim Ulû Sultân Abd-ül Hamid Han - Gazi "Tarih değil,hatalar tekerrür ediyor."

Beydanurr
Acemi

Mesaj gönderen Beydanurr » 12 Oca 2018, 21:28

Bütün derslerinden muaf olmuşsun neredeyse şaka mı bu oturup çalışmayı neden denemiyorsunuz? Ben de liseyi bitiricem siz de ben kütüphanelerle aşk yaşıyorum siz çıkmış sorularla, çok yazık.

raspberry

Mesaj gönderen raspberry » 12 Oca 2018, 23:11

Beydanurr yazdı: 12 Oca 2018, 21:28 Bütün derslerinden muaf olmuşsun neredeyse şaka mı bu oturup çalışmayı neden denemiyorsunuz? Ben de liseyi bitiricem siz de ben kütüphanelerle aşk yaşıyorum siz çıkmış sorularla, çok yazık.

kimsenin durumunu kimse bilemez arkadaşlar belkide kendisinin ders çalışacak kadar zamanı yoktur.. belki hem çalışıp hemde sınavlara hazırlanıyordur. hergün kütüphanedesiniz ama empati yönünüz daha gelişmemiş yazık ..

havvaaa
Acemi

Mesaj gönderen havvaaa » 12 Oca 2018, 23:42

Beydanurr yazdı: 12 Oca 2018, 21:28 Bütün derslerinden muaf olmuşsun neredeyse şaka mı bu oturup çalışmayı neden denemiyorsunuz? Ben de liseyi bitiricem siz de ben kütüphanelerle aşk yaşıyorum siz çıkmış sorularla, çok yazık.
Sizin kütüphanlerde aşk yaşayacak kadar zamanınız var fakat benim öyle değil ne yazık ki. Kimse kimsenin ne durumda olduğunu bilemez sizin bol vaktiniz var ama benim yok. Size başarılar sınavda.

Beydanurr
Acemi

Mesaj gönderen Beydanurr » 13 Oca 2018, 00:37

Ajitasyon loading %96

zekeriyakarahan
Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen zekeriyakarahan » 13 Oca 2018, 01:46

Burası atışma yeri değil kavganızı dışarıda edin burası bilgi alışverişi yapılan bir forum.

Ayrıca kimse kimseyi yargılayamaz birimiz bir diğerimizden üstün değildir.
Resim Ulû Sultân Abd-ül Hamid Han - Gazi "Tarih değil,hatalar tekerrür ediyor."

Mrronaldo
Doktor

Mesaj gönderen Mrronaldo » 13 Oca 2018, 18:36

havvaaa yazdı: 12 Oca 2018, 17:06 Arkadaşlar son 14 kredim kaldı ama ben hangi dersleri seçeceğimi bilmiyorum. Hep sayısal dersleri sona bırakmışım ve sayısalım berbat. :03:

SEÇMELİ GİRİŞİMCİLİK 1
SEÇMELİ SANAT TARİHİ 2
MATEMATİK - 3
BİYOLOJİ - 3
KİMYA - 3
FİZİK - 3
MATEMATİK - 4
BİYOLOJİ - 4
FİZİK - 4
SEÇMELİ MATEMATİK 1
SEÇMELİ BİYOLOJİ 1
SEÇMELİ FİZİK 1
SEÇMELİ TÜRK EDEBİYATI 5
SEÇMELİ BİYOLOJİ 2
SEÇMELİ FİZİK 2
SEÇMELİ TARİH 2
SEÇMELİ KİMYA 2
SEÇMELİ MATEMATİK 2
SEÇMELİ TÜRK EDEBİYATI 6
SEÇMELİ MATEMATİK 3
SEÇMELİ FİZİK 3
SEÇMELİ BİYOLOJİ 3
SEÇMELİ KİMYA 3
SEÇMELİ TÜRK EDEBİYATI 7
SEÇMELİ MATEMATİK 4
SEÇMELİ BİYOLOJİ 4
SEÇMELİ FİZİK 4
SEÇMELİ TÜRK EDEBİYATI 8
MATEMATİK - 1 MUAF
MATEMATİK - 2 MUAF
TÜRK EDEBİYATI 2 MUAF
YABANCI DİL - 2 MUAF
FİZİK - 2 MUAF
T.C.İNK.TAR.VE ATA.1 MUAF
YABANCI DİL - 5 MUAF
YABANCI DİL - 6 MUAF
YABANCI DİL - 7 MUAF
YABANCI DİL - 8 MUAF

Tüm derslerim bunlar. Geçmesi kolay olan dersler hangileridir yardımcı olursanız çok sevinirim.
Sözelin iyiyse
Biyoloji 1-2
Türk edebiyatı 5-6-7-8
Tarih -2
Muaf derslerdende tc ink ve tarihi ata 1 şeç.Oturup çalışman lazım ezber yapman gerekir.

Thunder
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen Thunder » 14 Oca 2018, 01:18

derslerine bakmanı tavsiye ederim internette bolca çıkmış sorular mevcut ayrıca 4'er kredilik 2 ders. Kredisi az alan değil yüksek olan derslere yönelmeni tavsiye ederim. 4'er kredilik 5 ders seçsen gelecek sınava kadar da bu derslere çalışsan hayli hayli geçersin.

Birde lütfen kimsenin ukalalığına aldırma, kütüphanelere gitmeye gerek yok çağımız bilgisayar çağı, internet çağı. :)

Beydanurr
Acemi

Mesaj gönderen Beydanurr » 14 Oca 2018, 02:29

Kütüphaneye internet bilgisayar vs için gidildiğini zanneden bir hıyar beyanı. Kütüphaneye sessiz ortam için gidilir, verimli ders çalışmak için gidilir, odun gelip odun gitmemek adına iki kitap okumak için gidilir ama siz tv basında çıkmış soru çözmeye devam edin. Aöl çıkmış sorular enterpuhahahah. Sizi mezun etmeye çalışanlarda hata. Aöl ikinci şanstır öf amaan kime ne anlatıyorum hadi siz liseyi bitirip devlete nasıl kapak atabilirim bir an önce diye düşünün, vizyonsuzlar. Allah'ım ben de bir anca mezun olayım da kurtulayım şunlardan aynı grupta anılmak dahi utanç. Aminn. Ha bu arada -de -da eklerini yazmayı öğrenin sonra türkçeden 40 netim var ikinci dönem napmam lazım vs vs vs Allah'ım çıldırıyorumkafdsjfsjdghsjd

Thunder
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen Thunder » 14 Oca 2018, 20:59

Beydanurr yazdı: 14 Oca 2018, 02:29 Kütüphaneye internet bilgisayar vs için gidildiğini zanneden bir hıyar beyanı. Kütüphaneye sessiz ortam için gidilir, verimli ders çalışmak için gidilir, odun gelip odun gitmemek adına iki kitap okumak için gidilir ama siz tv basında çıkmış soru çözmeye devam edin. Aöl çıkmış sorular enterpuhahahah. Sizi mezun etmeye çalışanlarda hata. Aöl ikinci şanstır öf amaan kime ne anlatıyorum hadi siz liseyi bitirip devlete nasıl kapak atabilirim bir an önce diye düşünün, vizyonsuzlar. Allah'ım ben de bir anca mezun olayım da kurtulayım şunlardan aynı grupta anılmak dahi utanç. Aminn. Ha bu arada -de -da eklerini yazmayı öğrenin sonra türkçeden 40 netim var ikinci dönem napmam lazım vs vs vs Allah'ım çıldırıyorumkafdsjfsjdghsjd
Seninle tartışmak istemiyorum zira yaşın tahmin ediyorum benimkisinin yarısı ama çok mu zeki olduğunu veya buradaki insanlardan üstün olduğunu mu düşünüyorsun? İnsanların hangi şartlarda okumaya çalıştığını, hangi şartlar altında yaşadığını bilmeden neden bu şekilde ukalalık yapmaya devam ediyorsun? Hepimizden çok mu iyisin, 4 adet mi beyin lobu taşıyorsun? Bu forumdaki insanlar farkın nedir de bu şekilde konuşabiliyorsun? Kendini ne sanıyorsun? En basiti beni tanıyor musun da hıyar deme hakkını kendinde buluyorsun? Hayatında benim pozisyonumda olmak veya bu pozisyonda koca bulmak için çok zaman harcayacaksın. Ergenliği bırak kendine gel.

Beydanurr
Acemi

Mesaj gönderen Beydanurr » 14 Oca 2018, 21:40

Akıl yasta değil bastadir. Büyük Allah, biz aciz birer kul. Evet hıyarsın kadınların tek derdinin koca olduğunu sanmandan belli. Ve evet kimse dört dörtlük şartlara sahip değil lakin elinizde böyle bir şans varsa o kadar da kötü şartlarda değilsiniz demektir. Biraz ciddiye alın şu sistemi sizler gibiler yüzünden millet aöl lafını duyduğunda burun kıvırıyor.

Thunder
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen Thunder » 15 Oca 2018, 01:36

Beydanurr yazdı: 14 Oca 2018, 21:40 Akıl yasta değil bastadir. Büyük Allah, biz aciz birer kul. Evet hıyarsın kadınların tek derdinin koca olduğunu sanmandan belli. Ve evet kimse dört dörtlük şartlara sahip değil lakin elinizde böyle bir şans varsa o kadar da kötü şartlarda değilsiniz demektir. Biraz ciddiye alın şu sistemi sizler gibiler yüzünden millet aöl lafını duyduğunda burun kıvırıyor.
:) Senin sayende hepimiz aöl'lü olmaktan gurur duyuyoruz. :)

Beydanurr
Acemi

Mesaj gönderen Beydanurr » 15 Oca 2018, 02:07

Devam

Pazernus
Doktor

Mesaj gönderen Pazernus » 15 Oca 2018, 02:17

Beydanurr yazdı: 14 Oca 2018, 21:40 Akıl yasta değil bastadir. Büyük Allah, biz aciz birer kul. Evet hıyarsın kadınların tek derdinin koca olduğunu sanmandan belli. Ve evet kimse dört dörtlük şartlara sahip değil lakin elinizde böyle bir şans varsa o kadar da kötü şartlarda değilsiniz demektir. Biraz ciddiye alın şu sistemi sizler gibiler yüzünden millet aöl lafını duyduğunda burun kıvırıyor.
sonuna kadar katılıyorum
"Hiç erişeyemeceksin gibi yada,Herşeyi yitireceksin gibi çalış"
Konfüçyüs

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön