ALan değiştirme

Her Konuda Tartışabilirsiniz
CagriSuayb
Acemi

ALan değiştirme

Mesaj gönderen CagriSuayb » 10 Eki 2009, 10:48

MerHaba arkadaşLar. bi sorum daha oLucak aLan değiştirmekLe iLgiLi. Benim boLumum sayısaL. ben sözeLe geçmek istiyorum ve bu gidişLe geçicem de gaLiba. daha 4. donem sıavına giricem ocakta. yani sayısaL boLumunun sınavLarına pek girmedim. girdiğim bi kaç ders war ama. meseLa biyoLoji 3-4 vs vs. bu dersLer sözeLde seçmeLi oLarak buLunuyor. eğer ben sözeLe geçersem bu dersLerin kredisi düşermi benden ? yoksa sadece aLan Kredisinin fiLan topLamı mı değişir ? Yardımcı oLursanız cok sevinirim... TşkLer...

CagriSuayb
Acemi

Re: ALan değiştirme

Mesaj gönderen CagriSuayb » 10 Eki 2009, 23:46

CagriSuayb yazdı:MerHaba arkadaşLar. bi sorum daha oLucak aLan değiştirmekLe iLgiLi. Benim boLumum sayısaL. ben sözeLe geçmek istiyorum ve bu gidişLe geçicem de gaLiba. daha 4. donem sıavına giricem ocakta. yani sayısaL boLumunun sınavLarına pek girmedim. girdiğim bi kaç ders war ama. meseLa biyoLoji 3-4 vs vs. bu dersLer sözeLde seçmeLi oLarak buLunuyor. eğer ben sözeLe geçersem bu dersLerin kredisi düşermi benden ? yoksa sadece aLan Kredisinin fiLan topLamı mı değişir ? Yardımcı oLursanız cok sevinirim... TşkLer...

Kullanıcı avatarı
Son Osmanlı
Çırak

Mesaj gönderen Son Osmanlı » 11 Eki 2009, 09:17

Kardeşim boşuna yorma kendini, burası öyle bir illet site ki hiç kimse birşey bilmiyor, bilen birisi yok yani yardımcı olan. Bir konu açtım üstünden 2 hafta geçti 1 kişi bile yazmadı!
Devlet-i Ebed Müddet دولت عالیه عثمانیه

Bastığın Yerler OSMANLI Toprağıdır ! !

sensiz41

Mesaj gönderen sensiz41 » 11 Eki 2009, 12:07

AYNEN KATILIYORUM SANA (son osmanlı)

betul91
Acemi

Mesaj gönderen betul91 » 11 Eki 2009, 17:00

Valla her sorumada cvp aldım teşekkür ediorum arkadaşlara :)
Size gelincede demekki sorunuzun cevabını bilen biri yok yada bilen arkadaşlar ç. içi deil :)
BetüL & KenaN
Geçermi 460 gün =)
O ŞİMDİ ASKER

akbaba
Doktor

Mesaj gönderen akbaba » 11 Eki 2009, 17:07

CagriSuayb yazdı:MerHaba arkadaşLar. bi sorum daha oLucak aLan değiştirmekLe iLgiLi. Benim boLumum sayısaL. ben sözeLe geçmek istiyorum ve bu gidişLe geçicem de gaLiba. daha 4. donem sıavına giricem ocakta. yani sayısaL boLumunun sınavLarına pek girmedim. girdiğim bi kaç ders war ama. meseLa biyoLoji 3-4 vs vs. bu dersLer sözeLde seçmeLi oLarak buLunuyor. eğer ben sözeLe geçersem bu dersLerin kredisi düşermi benden ? yoksa sadece aLan Kredisinin fiLan topLamı mı değişir ? Yardımcı oLursanız cok sevinirim... TşkLer...
alan derslerinin kredileri yüksek olduğu için alanını değiştirdiğinde mesela biyoloji-3 kredisi sayısal alanda 4se sözele geçtiğinde alanın içinde biyoloji-3 olmadığı için fazla verilen krediyi senin hem toplam kredinden hemde alan kredinden düşerler diye biliyorum
yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır,zaman insanları değil armutları olgunlaştırır. PEYAMİ SAFA

CagriSuayb
Acemi

Mesaj gönderen CagriSuayb » 13 Eki 2009, 08:16

Kullanıcı avatarı
eboc
Çırak

Mesaj gönderen eboc » 14 Eki 2009, 16:49

Kardesim soruna seni tatmin edecek cevap bekliyorsan buadrese yaz cevabini alirsin #cagrimerkezi@meb.gov.tr#

CagriSuayb
Acemi

Mesaj gönderen CagriSuayb » 14 Eki 2009, 20:01

onLarda cvp vermioLAr ki. otomatik msj atıoLAr geri. değiştirrdim zaten aLanı. hiç bi değişikLik oLmadı desem yeridir. 70 kredim wardır 6'sı aLan. geneL küLtüre geçtim topLam kredim yine 70 ortak ders kredisi de 55 oLdu

cantona
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen cantona » 14 Eki 2009, 20:59

dersi geçmişsem kredi azalması niye olsun. öyle bir şey yok. alan kredisi azalır eğer alan dersiyse.

nazlıı0591
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen nazlıı0591 » 15 Eki 2009, 11:01

BENİMDE ONUN GİBİ BİŞEY OLDU (: TOPLAM KREDİM 100DÜ TÜRKÇE MAT BÖLÜMÜNDEYKEN ALAN KREDİMDE 54DÜ. ŞİMDİ GENEL KÜLTÜRE GEÇTİM TOPLAM KREDİM YİNE 100 ALAN KREDİ OLMADIĞI İÇİN GENEL KÜLTÜRDE ORTAK KREDİM YİNE 54 OLMUŞ..ŞİMDİYE KADAR DÜŞMEDİ AMA DÜŞMEZDE DİMİ:d ??
Hz. Mevlana'ya sormuşlar "aşk nedir?" diye. Ben ol ki bilesin! demiş...

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön