lütfencevapppp -meslek lisesine geçiş

Herşey serbest...
Kullanıcı avatarı
nivli_83
Doktor

lütfencevapppp -meslek lisesine geçiş

Mesaj gönderen nivli_83 » 15 Nis 2010, 19:49

arkadaşlr ben bu yıl açık meslek lisesine kayıt yaptırıcaktım aslında ama vakit geçti dediler .meslek lisesi kayıtları sene başı yapılıyomuş.bende açık liseye kayıt yaptırdım bölüm genel kültür . ama bana seneye geçiş yapabilirsin dediler ..ortak derslerininn kredisi yanmıcakmış ...ben şimdi mayıs ve ağustosta sınava giricem aldığım ortak ders kredileri yanmıcakmı gerçekten muallakta kaldım biraz..geçiş yaparsam kredilerimi de geçiricemmi ..böle bi tecrübesi olan varmı aranızda ..yani geçiş yapan varsa bi bilgi yazsın..çocuk gelişimine geçmek istiyorum.bide bi soru daha..mesleki açık öğretimde 2 buçuk yılda bitirme şansı varmı ?? ordada senede 3 kez sınava giriliyomu?? bilgisi olan yanıtlarsa sevinirim... :)

herşeyi bilmen gerekmez..haddini bil yeter !!

Kullanıcı avatarı
colin_erkan
Doktor

Re: lütfencevapppp -meslek lisesine geçiş

Mesaj gönderen colin_erkan » 22 Nis 2010, 13:32

nivli_83 yazdı:arkadaşlr ben bu yıl açık meslek lisesine kayıt yaptırıcaktım aslında ama vakit geçti dediler .meslek lisesi kayıtları sene başı yapılıyomuş.bende açık liseye kayıt yaptırdım bölüm genel kültür . ama bana seneye geçiş yapabilirsin dediler ..ortak derslerininn kredisi yanmıcakmış ...ben şimdi mayıs ve ağustosta sınava giricem aldığım ortak ders kredileri yanmıcakmı gerçekten muallakta kaldım biraz..geçiş yaparsam kredilerimi de geçiricemmi ..böle bi tecrübesi olan varmı aranızda ..yani geçiş yapan varsa bi bilgi yazsın..çocuk gelişimine geçmek istiyorum.bide bi soru daha..mesleki açık öğretimde 2 buçuk yılda bitirme şansı varmı ?? ordada senede 3 kez sınava giriliyomu?? bilgisi olan yanıtlarsa sevinirim... :)
tabi geçiş yapabilirsin kredin falanda yanmaz bende açık liseden mesleğe geçtim.Meslek lisesinde yüz yüze eğitim olduğu için 2.5 yılda bitirme gibi bi şansımız yok 6 dönem yüz yüze eğitime gitmek zorundasın...
CeHeNNeM Buz TuTana Kadar BAYRAMPAŞALIYIZ....!!!
(2008 yılında foruma ilk üye olduğumda atmıştım bu imzayı malesef Bayrampaşadan ayrıldım ama bir gün tekrar geri döneceğim...)

Kullanıcı avatarı
nivli_83
Doktor

Mesaj gönderen nivli_83 » 22 Nis 2010, 19:30

teşkkürler cevap verdiğin için..şimdi rahatça derslerime çalışabilirim :)
herşeyi bilmen gerekmez..haddini bil yeter !!

Kullanıcı avatarı
colin_erkan
Doktor

Mesaj gönderen colin_erkan » 23 Nis 2010, 10:55

nivli_83 yazdı:teşkkürler cevap verdiğin için..şimdi rahatça derslerime çalışabilirim :)
başarılar :)
CeHeNNeM Buz TuTana Kadar BAYRAMPAŞALIYIZ....!!!
(2008 yılında foruma ilk üye olduğumda atmıştım bu imzayı malesef Bayrampaşadan ayrıldım ama bir gün tekrar geri döneceğim...)

“Serbest Kürsü” sayfasına dön