EK SINAV İSTEYENLER

Her Konuda Tartışabilirsiniz
YaReN
Doktor

EK SINAV İSTEYENLER

Mesaj gönderen YaReN » 02 Haz 2010, 17:33

Arkadaşlar kaç kişi ek sınav yapılsın istiyor forumda?

Ek sınav yapılmazsa 1 senem boşuna gidecek ben YÖS sınavına girmiştim sınavım açıklandı kazanmışım puanımda baya iyi üniversiteye başvurabiliyorum ama mezun olamazsam kayıt yaptıramıyorum,ek sınav yapılması için durmadan mail atıyorum ama cevapları hep aynı Ağustostan sonra belli olacakmış lütfen sizlerde atsanız ek sınav için çok talep olursa kesin yapılır ek sınava ihtiyacı olmayan bile atsın lütfen bir mail sanki nolacak karşılığında atan herkes için dua ederim :)

Bir rüzgara kapıldım gidiyorum sonu hayır mı şer mi bilmiyorum

şeyda21
Asistan

Re: EK SINAV İSTEYENLER

Mesaj gönderen şeyda21 » 08 Haz 2010, 21:16

bende ek sınav ıstıyorum arkadasm elımden gelenı yapacagm maıl yada dılekce bende öss cok ıyı puan almdım mezun olamazsam bır senem bosuna gıdıcek bu sınav sonucunu beklıyorm olmazsa herkes bı dılekce gonderse ankaraya ek sınav yapılır

Kullanıcı avatarı
Deliyürek
Asistan

Mesaj gönderen Deliyürek » 11 Haz 2010, 23:25

nereye mail atacaz onuda yazsaydın ya :D

Quorthon

Mesaj gönderen Quorthon » 12 Haz 2010, 09:39

bende ygs'den çok iyi puan aldım mezun olmak için agustosdaki sınav dahil 2 3 kredi eksigim kalıyor.Ama 3 sınavlı sisteme geçildigi için ek sınav olucagını hiçte zannetmiyorm, yinede mail atacagım.Umarım olr

Kullanıcı avatarı
__eLa__
Acemi

Mesaj gönderen __eLa__ » 12 Haz 2010, 12:17

tabi atalım mail de nereye atacaz :D
Kendi gölgesinin karanlığını istemeyen, karanlıkta kalır. Zirâ, gölgeler karanlıkta kaybolur...........

YaReN
Doktor

Mesaj gönderen YaReN » 12 Haz 2010, 14:34

bilgiedinme@meb.gov.tr
bimer@basbakanlik.gov.tr
meb(cagrimerkezi@meb.gov.tr)

YAZIŞMA ADRESİ

Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Gölbaşı Kampüsü
Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğü
Ballıkpınar Köyü-Gölbaşı/ANKARA

FAKS

0 312 497 40 77

çağrı merkezi" (0 312 444 83 83)

BİMER(Başbakanlık Bilgi Edinme Merkezi)

http://www.basbakanlik.gov.tr
hiliskiler@basbakanlik.gov.tr
halkilis@basbakanlik.gov.tr

yazdığınız mailleri kopyalayıp atın hepsine :) çok talep olursa yapılacakmış bana Ankaradaki görevli öyle dedi bu sene 3 sınav oluyor, yapılmaz diye düşünmeyin öss kazanmış öğrencimizi madur etmeyiz dedi görevli etmezlerde inş siz yeterki atın ben atıyorum sık sık :)

Kullanıcı avatarı
__eLa__
Acemi

Mesaj gönderen __eLa__ » 12 Haz 2010, 14:37

tmm ben de atarım yaren inş ek sınav olur :) puanın kaç ???
Kendi gölgesinin karanlığını istemeyen, karanlıkta kalır. Zirâ, gölgeler karanlıkta kaybolur...........

YaReN
Doktor

Mesaj gönderen YaReN » 12 Haz 2010, 15:03

saol canım inş olur ya :)
puan derken üniversite sınav puanını diyosun galiba ben ygs girmedim TC.vatandaşı olmadığım için YÖS'e girdim ii sayılır puanımda ist.yada marmara hukuğa yetecek gibi inş ama işte tek sorunum ek sınav ve diplomanın yetişmesi bizim başvurular sizinkinden önce oluyor inş yetişir diplomada.

Kullanıcı avatarı
__eLa__
Acemi

Mesaj gönderen __eLa__ » 12 Haz 2010, 15:07

YaReN yazdı:saol canım inş olur ya :)
puan derken üniversite sınav puanını diyosun galiba ben ygs girmedim TC.vatandaşı olmadığım için YÖS'e girdim ii sayılır puanımda ist.yada marmara hukuğa yetecek gibi inş ama işte tek sorunum ek sınav ve diplomanın yetişmesi bizim başvurular sizinkinden önce oluyor inş yetişir diplomada.
hayırlısı canım yaaa :)

Kullanıcı avatarı
EsMeRx
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen EsMeRx » 12 Haz 2010, 15:11

mrb arkadaşlar banada acil ek sınav lazım. ygs sınavına girdim. çok ama çok iyii bir puan aldım.154 kredim var şuan .ağustos sınavıylada 180 yapma ihtimalim var. geriye 12 kredim kalıyor ve mezun olamıyorum.12 kredim eksik kalıyor..ankaraya dilekçede yoladım o kadar mail de atım dilekçeme de cvp gelmedi halla. arkadaşlar bu durumda olanlar olmayanlar lütfen mail yada dilekçe yolasınlar. açık öğretimde okuyoruz hepimiz yardım etmemiz lazım bir birimizee.. yoğunluk olursa ek sınav olacak..bir yerden bir duym da aldım. 20 krediden az kalmış kişiler için ek sınav olacakmış diye duyum aldım ama sadece bir duyumm :o .lütfen mail atalım .klavye elinize yapışmayacak yaa :) Allah yar ve yardımcımız olsun. EK SINAVVVVVVVVVV.....İSTİYORUZZZZZ...

Kullanıcı avatarı
EsMeRx
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen EsMeRx » 12 Haz 2010, 15:57

ek sınava ihtiyacım var. açık öğretimin ....... numaralı öğrencisiyim.YGS ,sınavında iyi bir puan aldım.. başvuracam üniversitelere. kredi eksikliği yüzünden mezun olamıyorum.şuan .... kredim var 7-8 ağustosta iiyi çalışıp 30 tam kredi almayı hedefliyorum şimdiden çalşıyorumbu sınav sonucunda...... krediye ulaşıyorum.ama .... eksik krediylen mezun olamıyorum .mağdur olmamam için. eğitimimin göz önüne alınarak gereğinin yapılmasını talep ve arz ederim. ARKADAŞLAR BU ŞEKiLDE BİR DİLEKÇE YAZIP.POSTAYLAN.Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Gölbaşı Kampüsü
Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğü
Ballıkpınar Köyü-Gölbaşı/ANKARA.ADRESİNE BİR DİLEKÇE YAZMANIZ YETERLİ.herkes böyle bi dilekçe yazıp yolasa inanın ek sına olacak.unutmayın DaMLaya Damlaya. Göl OLur..saygılarımla :lol:

YaReN
Doktor

Mesaj gönderen YaReN » 12 Haz 2010, 19:45

evet ya kimse erinmesin atsın nolur nasıl olsa atan var gibi düşünmeyin lütfen.

Kullanıcı avatarı
__eLa__
Acemi

Mesaj gönderen __eLa__ » 13 Haz 2010, 11:51

erinmeyin arkadaşlar :D :D :D destek olalım bizde........

YaReN
Doktor

Mesaj gönderen YaReN » 13 Haz 2010, 13:24

:lol:

My Maraz
Uzman Doktor

Mesaj gönderen My Maraz » 13 Haz 2010, 17:51

14 dnde başlıyorrr
Yanmakta Güzeldir Bazen.