diploma

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
ezgi_24
Doktor

diploma

Mesaj gönderen ezgi_24 » 09 Tem 2010, 01:32

selam arkadaslar diplomalar ne zaman geliyo? bi bilginiz varmi bununla ilgili he varsa şimdiden tesekkurler :)

MuhammedEmin
Yardımcı Uzman

Re: diploma

Mesaj gönderen MuhammedEmin » 09 Tem 2010, 06:54

Mezun musunuz ezgi hanım? Şimdi den Hayatınızda Başarılar Dilerim.

http://www.aol.meb.gov.tr adresinden öğrenci no ve şifrelerini yazıp kendi bilgilerine ulaştıktan sonra "Mezuniyet İşlemleri" başlığı altında bulunan "Diploma Bilgileri"" bölümünden bilgilerini görebilirler.
Diploma Bilgileri bölümünde diplomanın nerede olduğu ve gönderildiği tarih bölümü boş görünenlere Müdürlüğümüzce açıklamalı bilgi verilecektir

Açık Öğretim Lisesinden mezun olarak diploma almaya hak kazanan öğrencilerimizin diplomaları, sınav sonuçları açıklandıktan 2-4 ay sonra öğrencilerin belirttiği adres illerinde bulunan Merkez Halk Eğitim Merkezi (ASO) Müdürlüğüne gönderilmektedir.
Okul / Alan - Bölüm : AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / TÜRKÇE MATEMATİK
Öğrencilik Durumu : MEZUN
Toplam Dönemi : 8 AOL'de Okuduğu Dönem : 3
Toplam Kredi : 207 Alan Kredi : 84

Mezuniyet Tarihi : 09/08/2010
Diploma Notu : 67,07

Kullanıcı avatarı
ezgi_24
Doktor

Mesaj gönderen ezgi_24 » 09 Tem 2010, 18:58

MuhammedEmin yazdı:Mezun musunuz ezgi hanım? Şimdi den Hayatınızda Başarılar Dilerim.

http://www.aol.meb.gov.tr adresinden öğrenci no ve şifrelerini yazıp kendi bilgilerine ulaştıktan sonra "Mezuniyet İşlemleri" başlığı altında bulunan "Diploma Bilgileri"" bölümünden bilgilerini görebilirler.
Diploma Bilgileri bölümünde diplomanın nerede olduğu ve gönderildiği tarih bölümü boş görünenlere Müdürlüğümüzce açıklamalı bilgi verilecektir

Açık Öğretim Lisesinden mezun olarak diploma almaya hak kazanan öğrencilerimizin diplomaları, sınav sonuçları açıklandıktan 2-4 ay sonra öğrencilerin belirttiği adres illerinde bulunan Merkez Halk Eğitim Merkezi (ASO) Müdürlüğüne gönderilmektedir.

evet mezunum mezun oldum da diploma gelmiş sanırım ama benim aklima bişey takildi...ogrenci numaramla girdigimde mezun olan ogrenciler giremez diye bişey yaziyodu malesefki giremedim

Kullanıcı avatarı
ares-@
Doktor

Mesaj gönderen ares-@ » 10 Tem 2010, 00:03

ya bende mezun oldum ama sayfada diploma nosu almıs öğrenci yasıo ve diplomam daha halk egitim merkesine gitmemiş offf :?
Adı : EMİNE ESRA Soyadı : YARDIMLI
Okul / Alan - Bölüm : AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / TÜRKÇE MATEMATİK
Öğrencilik Durumu :MEZUN

Diploma Notu : 81,41
Mezuniyet Donemi : 2009-2 Diploma Tarihi : 17.05.2010[img][/img]

Kullanıcı avatarı
HaQaN
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen HaQaN » 16 Tem 2010, 21:40

Bana 1 hafta önce telefon ettiler diploman geldi alabilirsin diye :) Bugün gidip aldım :D Bu arada ezgi tebrik ederim :)

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön