yardımcı olurmusunuz

Her Konuda Tartışabilirsiniz
byMRZ
Uzman Doktor

yardımcı olurmusunuz

Mesaj gönderen byMRZ » 30 May 2011, 10:50

bn ders secımımı yaptıgımda mesela cografya 3ten basladım.bırdaha secım yaptıgımda cografya 4 mu gelıcek yoksa 1ve 2 mı yardımcı olursanız sevınırım ha bn lıse 1den terkım okuldan bana 50 kredı geldı acaba bn 1 ve 2yı vermıs mı oldum okulda :!:

emrahk
Onursal Üye

Re: yardımcı olurmusunuz

Mesaj gönderen emrahk » 30 May 2011, 11:58

byMRZ yazdı:bn ders secımımı yaptıgımda mesela cografya 3ten basladım.bırdaha secım yaptıgımda cografya 4 mu gelıcek yoksa 1ve 2 mı yardımcı olursanız sevınırım ha bn lıse 1den terkım okuldan bana 50 kredı geldı acaba bn 1 ve 2yı vermıs mı oldum okulda :!:
Merhaba, sen örgün okuldan 9. sınıfı okuduğun ve orada Coğrafya 1-2 dersini geçtiğin için Açık lise'de 3. dersten başlamışsın, eğer Coğrafya 3'ü geçtiysen ders seçmede 4'ten sonrasıyla muhatap olacaksın. Bu birçok 9. sınıf dersi içinde geçerli örneğin Dil ve Anlatım 1-2, Tarih 1-2 gibi... Bu dersler zorunlu derslerinde yoksa o dersler karşına mezun olana kadar çıkmaz..
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön