Lys . .

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Asrım zenan
Doktor

Lys . .

Mesaj gönderen Asrım zenan » 03 Haz 2011, 09:40

Lys giriş yerleri belli oldu arkadaşlar..

Bende adını haykıracak bir nefes çığlık bile olsa..Susar mıydım sen giderken ardından çığlık çığlığa.Bende kollarından tutacak az biraz cesaret olsa.Bırakır mıydım sence seni ömrüm boyunca ..

Kullanıcı avatarı
gülbeyaz
Doçent

Re: Lys . .

Mesaj gönderen gülbeyaz » 03 Haz 2011, 13:53

ikisinede farklı yerde giriyormuşuz :?
ama olsun bu sefer beni gayet güzel yerlere atmış ösym birine yıldız teknik üniversitesi myo da
diğerine ortaköyde gireceğim :D

Asrım zenan
Doktor

Mesaj gönderen Asrım zenan » 03 Haz 2011, 14:42

Aaa neden öle yapmışlar acaba..
Benim 2 sinide kocaeli üniv vermişler :)

Bende adını haykıracak bir nefes çığlık bile olsa..Susar mıydım sen giderken ardından çığlık çığlığa.Bende kollarından tutacak az biraz cesaret olsa.Bırakır mıydım sence seni ömrüm boyunca ..

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 03 Haz 2011, 15:36

Benim 3 oturumun sınavınıda ayrı ayrı semtlere vermişler, işim zor...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 17 Haz 2011, 07:17

LYS'lere girecek tüm arkadaşlara başarılar. Ben yarın ilk LYS-1'e gireceğim ve güzel bir çakacağım büyük ihtimal. :( hemen Sonrasında yüzyüze eğitim aldığım okulda beceri sınavım var. Kısaca yarın çok terleyeceğim... :oops:
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

asus34
Doktor

Mesaj gönderen asus34 » 18 Haz 2011, 06:33

bugun lys-1 e giren tüm arkadaşlara başarılar ben de çakacağım muhtemelen :D
Okul / Alan - Bölüm : AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / GENEL KÜLTÜR
Öğrencilik Durumu : MEZUN
Toplam Dönemi : 11 AOL'de Okuduğu Dönem : 8
Toplam Kredi : 199 Ortak Kredi : 80
Mezuniyet Tarihi : 25/07/2011

Kullanıcı avatarı
gülbeyaz
Doçent

Mesaj gönderen gülbeyaz » 18 Haz 2011, 15:51

nasıl geçti sınavlar kolay diyorlar bugünkü sınav için inş yarında öyle olur. :roll:

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 18 Haz 2011, 17:56

Kolay ama kimin için? Bu göreceli bir söylem. Benim için gayet zordu, iyi dersanelere gidenler için kolay olabilir tabi, ama ben bir işte çalıştığım için dersaneye gitmedim ve kendi çabalarımla çalıştığım için bana tabiki de zordu. Özellikle Geometri çok zor geldi bana. İnşallah yarınki sınavımız iyi geçer. Başarılar...

Mustafa Kemal Atatürk

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 19 Haz 2011, 12:58

LYS-4'de bitti... Tarih sorularında çok zorlandım, Coğrafya'da ise tuhaf bir soru vardı, Nemrut Dağı'yla ilgili. Verilen şıklardan hangisi yanlıştı diye, siz ne yaptınız bilmiyorum ama verilen metni okudum ve şıklara baktım hepsi metinle uyumluydu ve doğruydu yanlış olan yoktu sanki. Acaba soru hatalımıydı bilmiyorum ama, Coğrafya için verilen 25 dakikanın 10 dakikasını sırf bu soruyu tekrar tekrar okuyarak geçirdim...

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
gülbeyaz
Doçent

Mesaj gönderen gülbeyaz » 19 Haz 2011, 13:14

emrahk yazdı:LYS-4'de bitti... Tarih sorularında çok zorlandım, Coğrafya'da ise tuhaf bir soru vardı, Nemrut Dağı'yla ilgili. Verilen şıklardan hangisi yanlıştı diye, siz ne yaptınız bilmiyorum ama verilen metni okudum ve şıklara baktım hepsi metinle uyumluydu ve doğruydu yanlış olan yoktu sanki. Acaba soru hatalımıydı bilmiyorum ama, Coğrafya için verilen 25 dakikanın 10 dakikasını sırf bu soruyu tekrar tekrar okuyarak geçirdim...
Lys 4 tarih fazla zor gelmedi bana ama kolayda değildi. ortaydı diyebilirim.

coğrafya çok basitti o nemrut dağının cevabı da nemru dağı bitlis sınırları içindedir o yanlıştı çünkü parçada bitlis tatvan yakınlarındadır diyodu.

felsefe grubu ise mantıkta sadece 3 soru işaretledim psikoloji ve sosyoloji ise yine orta derecede zorlukta idi.

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 19 Haz 2011, 13:19

İnternette araştırıken bir foruma denk geldim. Onlarda bu soruya kilitlenmişler, birçok farklı görüşleri var. Hangisi doğru bilmem ama çok saçma bir soruydu. (Bu arada bende Bitlis ilçesi ile ilgili şıkkı işaretledim :P )...

Mustafa Kemal Atatürk

enur

Mesaj gönderen enur » 19 Haz 2011, 18:46

ama o sorunun cvbı bitlis tatvan şıkkı değilmiş. yaa.. nasıl olur öff...

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 19 Haz 2011, 19:05

O soru kesinlikle hatalıydı. Binkere kontrol ettim bütün şıklar metnin içinde doğru olarak geçiyor...

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
gülbeyaz
Doçent

Mesaj gönderen gülbeyaz » 19 Haz 2011, 20:46

ya iki tane nemrut dağı varmış biri bitliste imiş :cry: :cry: :cry: :cry: off ya oğdan 3yanlış yaptım galibada 1 boş var :/

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 19 Haz 2011, 20:58

Tebrikler ÖSYM yeni bir skandala imza attı. Soruda aslında iki ayrı Nemrut Dağı'ndan bahsediliyormuş ama bu soruyu okuyan kimse orda iki dağdan bahsediliyor demez, saçma salak bir soruydu...

Mustafa Kemal Atatürk

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön