İngilizce 5 kitabı

İngilizce dersi hakkında sorularınızı, cevaplarınızı, bildiklerinizi paylaşabilirsiniz...
LewisNoktaKanunu
Çırak

İngilizce 5 kitabı

Mesaj gönderen LewisNoktaKanunu » 29 Eki 2011, 23:53

Arkadaşlar benim İngilizce 5 ortak dersti seçtim ancak kitap 10 ünite 150 sayfa,bunun nereden neresi 5,nerden neresi 6? yoksa hepsimi 5 :) ( kitabın üstünde sadece 5 yazıyor)

Kullanıcı avatarı
Yağmur damlaları
Onursal Üye

Re: İngilizce 5 kitabı

Mesaj gönderen Yağmur damlaları » 30 Eki 2011, 07:55

Kitabın hepsi 5 ... http://egitek.meb.gov.tr/aok/Aok_Kitapl ... ar_Aol.htm bu linktende kontrol edebilirsiniz.
Unutma!Yalnız başına beni yıkabilen tek kişi sensin.

Anneliğin mukaddesliği gece yarısı uyandığı uykudadır.

Deliyi adam edemeyiz ama adamı deli ederiz!

Dost acı söyleyen değil,acıyı tatlı dille söyleyebilendir!

Ya insana gül ver yada gülüver.

Kullanıcı avatarı
Serenitty
Çırak
İletişim:

Mesaj gönderen Serenitty » 11 Ara 2011, 21:07

kitapta aşırı kelime yüklemesi var tamamı 5 ama sorulan sorulan kolay oluyor sadece verilen cümle kurma yapılarına baksan yeter geçmen için bence
Amaç liseyi acil bitirip üniversiteye girmek:D

dersçalışankız
Doktor

Mesaj gönderen dersçalışankız » 11 Haz 2012, 03:42

arkadaşlar uzun süredir çevremdeki lise ve halk eğitim merkezlerinden ing 5 kitabını arıyorum ve bulamıyorum elimde bir sürü new brıdge to success 10-11-12 ler var ama bunlar değil biliyorum bana acil lazım ankaradan istek yapmışlarda gelecekmişde hep uzun vadeli beklemeli cevaplar ...elinde ing 5 kitabı olan resmini yüklese de bir görsem kapağını falan tanısam veya nerde bulacağımı bana bildirse ( istanbul-yenibosna civarı) aöl nin sitesindeki ders notlarında kitabın konularını görüyorum ama içi boş ....

“İngilizce” sayfasına dön